|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne mara moje kuharije
14.3.2010 14:45:50   
misamuk
Naša ima ene take muhe glede okusov. Če ji v vrelo vodo vržem 2 različni zelenjavi in 1 OH, skuham in spasiram, poje brez težav ful. Če ji pa grem pripravljat malo bolj okusno (da recimo še jaz potem jem), poje pol manj. Recimo: na maslu ali oljčnem olju malo podušim zelenjavo, zalijem z juho, kuham, nato dodam še recimo OH (recimo proseno kašo) in pride taka fajn mineštrica. Ji spasiram (ker še vedno GLOBOKO preziramo koščke) ampak ne, poje polovico (jaz pa vse user posted image ). A ma še katera doma takega otroka, ki očitno obožuje osnovne okuse ?user posted image Aja, če dodam smetano, sira ali zdenka sirček, ji tudi ni kul. Ta simpl je tanartabulš user posted image
Sej generalno me to ne moti, ampak potem težko skupaj jeva, pa kaj bo recimo v vrtcu, kjer dobijo "pravo" kosilo?
Kakšen nasvet?
Hvala punce 100x.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 14:51:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu misamuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne mara moje kuharije
14.3.2010 15:08:11   
mateyka
naš otrok je bil tak. bolj je "uvajalno dojenčkasto"kosilo, boljše ji je blo.. user posted image
kake pizze, pomfri, bolognese makarončki, lazanje, rižote - forget about it. na maslu skuhan krompir z malo karfjolce in brokolija (kot ena "švoh" juhca), to je najboljše - go figure.. user posted image
samo zadnje čase ji še to ne gre v rit.. živi na robu strada - ful malo poje. ker je tok zbirčna, se včas kar vprašam, če res tok slabo kuham.. samo po moje ni to, ker drugi vse pojejo kar naredim user posted image zadnjič je bil praznik, ker je pojedla cel deci ričeta (brez fižola seveda) za kosilo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.3.2010 15:26:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne mara moje kuharije
14.3.2010 19:01:38   
marjetica8
Različni so si pač. Naš pa glih obratno - že od začetka ne mara osnovnih okusov. Če dam malo soli zraven, kako začimbico, zdej tud že kislo smetano ali sirčke, poje vse! Pa najrajš ma govejo juho pa mineštro - tako kot jo jemo mi! Pa ji probaj po malo malo uvajat najprej sol.. pol ko bo sol sprejela, smetano itd...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne mara moje kuharije
15.3.2010 11:54:05   
ksenija12
Mine..se hitro obrne..naš je jedel včasih korenje samo iz goveje juhe, pa pusto goveje meso iz juhe..sedaj pa sploh teha ne mara, vse mora biti vsaj malo začinjeno:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?