|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje pri 16 mesecih
9.3.2010 15:26:55   
Evica22
Vprašanje za tiste, ki še vztrajate z dojenjem tudi po 16. mesecu: kolikokrat in kdaj podojite svojega otroka?
Jaz ga dojim pred spanjem; to pomeni po kosilu in zvečer. Ali je to preveč? Brez joške noče zaspati ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje pri 16 mesecih
9.3.2010 19:52:39   
hubi
Doji dokler ti paše. Brez joške bo pa zaspala, ko se boš ti tako odločila.

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje pri 16 mesecih
11.3.2010 0:38:56   
polma
Od dojenja pred popoldanskim spanjem (in-dojenja takoj po vrtcu, kadar je spal tam) sem ga odvadila v 3-4 dneh prejšnji teden, ko je vstopil v 21m. Naj ga da spat mož, da se navadi zaspat tudi brez joške. Pri nas brez problema zaspi brez. V vrtcu celo prvi pade dol.user posted image
Dojila boš pa tolko časa, kot boš TI hotla. Pa, saj je praktično, ne user posted image ? In, seveda tudi lepo...

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje pri 16 mesecih
11.3.2010 22:43:00   
Evica22
Saj če ga da spat partner, mu uspe, a le če me ni doma. Tudi če se"skrijem" v dnevno, me zavoha in hoče zizo. :) saj mi ni problema ga podojit, se tako lepo stisne pa še ves vesel je. Edino kar me skrbi je, da zadnji teden, kar sredi dneva pride k meni in hoče zizo, kar se prej nikoli ni dogajalo. Seveda mu ne dam, potem nekaj časa še sitnari, potem se pa sprijazni in se gre naprej igrat. 

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje pri 16 mesecih
16.3.2010 15:57:10   
Joie
Evica - točno tako je, kot je napisala Polma - dojila boš tako dolgo, dokler se sama ne odločiš, da je dovolj! Če vama to ustreza nadaljujta, zakaj pa ne! user posted image Pri nas je bilo isto - mala sploh ni zaspala brez zize, pri tašči takoj, doma nikakor! Ti verjamem, da tole skrivanje ne pali - pri nas je delovalo samo, če sem šla dejansko od doma, pa še takrat me je ponavadi čakala! user posted image Nehale sma pri njenih 17m in to samo zato, ker sem spet user posted image in so me zize nenormalno bolele. Je pa šlo čist razumsko - razložila sem ji, da me bolijo in da ni več mlekeca not! Zvečer me je semo pobožala po njih in rekla, mamico buba in zaspala. Me je skor kap! Ampak je deloval! Smo pa za prehod uvedli flaško, čeprav je prej ni marala, prav tako dude ne... No zdaj se samo še občasno spomne, da bi pila mlekec po flaški zvečer!

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?