|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Zdenka Šubic+bolniška
1.2.2010 17:15:06   
Anonimen
Zdravo!

Me zanima,če ima katera ginekologinjo Zdenko Šubic v ZD Šiška. Kako ste zadovoljnje z njo ter ali zelo komplicira z bolniško? Ne da zdaj fintiraš ampak, če imaš težave, pa da bi vseeno komplicirala?

Pozdravček
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Zdenka Šubic+bolniška
1.2.2010 18:59:31   
Anonimen
Je sicer ne poznam... Ampak se mi pa poraja vprašanje, če ne fintiraš, zakaj te je potem strah, da bi komplicirala?Mene ne bi bilo nič strah, če bi vedela, da res nisem sposobna za delo, da mi ne bi dala bolniške...In mi niti na misel ne bi prišlo, da bi po forumih spraševala kakšen je nek zdravnik in ali da bolniško.A se potem tako meri kvaliteto zdravnika?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Zdenka Šubic+bolniška
1.2.2010 19:08:08   
FLASK_A
Jaz sem pri njej. Ona je izredna ginekologinja in izreden človek. Zdravnica z veliko začetnico. Lahko si vesela da si pri njej.
Če imaš kakršnekoli težave upam da jih čimlepše rešiš- ona ti bo pomagala. user posted image

Izkoriščanje in sleparstvo pa sovraži... Samo kot opomba...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Zdenka Šubic+bolniška
1.2.2010 23:38:06   
isobel

Jaz sem tudi pri njej in je super ginekologinja. Celo nosečnost je lepo skrbela zame in mi vse obrazložila sproti, tako da mi sploh ni bilo treba kaj spraševati. Zelo skrbna. Če je kaj narobe, bo sama predlagala bolniško. Pri meni jo je.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Zdenka Šubic+bolniška
28.2.2010 11:12:40   
Zvezdici
Tudi jaz jo imam in moram reči, da sem zelo zadovoljna z njo.
Seveda pa se zgodi, da ima tudi kak slab dan, tako kot vsi.
Je pa res super.
Na vsakem pregledu sem imela veliko vprašanj in vedno dobila željene odgovore.
Res, da sekar dolgo čaka pri njej (no saj se v vsakem ZD-ju) vendar, ko si enkrat tam notri pri njej, si pa res vzame čas zate in se ti popolnoma posveti. user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Zdenka Šubic+bolniška
16.3.2010 12:44:12   
Anonimen
Pozdravljene,

jaz bi pa imela zate Isobel eno vprašanje glede bolniške, ki si jo imela pri dr. Šubičevi, in sicer kakšne težave si imela (če ni skrivnost) in od katerega meseca oz. tedna nosečnosti naprej?
Sama sem trenutno v 18 t nosečnosti in že okli 3 tedne skoz po malem krvavim in sem bila pri njej na pregledu in mi je dala na bolniško do konca tega tedna, pol imam pa kontrolo. Imam pa tudi občasne krče, čeprav je pa MV zaprt in primerno dolg. Tako da ne vem, ker je zelo zoprno zaradi službe, če si malo na bolniški pa potem spet prideš, pa potem spet greš.... Vsaj zame je to kr stresno. Plpdek se hvala bogu dobro razvija, me pa vseeno skrbi, če me bo poslala nazaj v službo ali pa me bo dala na presojo na komisijo, ker ne vem če so to težave, za katere bi bila potrebna bolniška. Sem pa šla po drugo mnenje in mi je zdr. rekla, do ona predlaga vsaj še dva tedna počivanja po zmanjšanju težav ali morebitni ustavitvi krvavega izcedka.
Ne vam kaj lahko pričakujem, in nikoli nisem izkoriščala bolniške niti ni to moj namen, samo ta negotovost me ubija.

pa lep dan vsem user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?