|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako topla voda v bazenu
2.7.2010 13:53:29   
leo**tia
mi smo veraj kupili bazen 70cm globok in 30 pa pol m premera.....tiste ki imate take bazene koliko stopinj imate vode??natočili smo včeraj ob 22 vodo,sedaj je še mrzla,no od začetka dokler se ne privadiš..jaz in tavečji sva se kopala tamala pa ne,ker se mi zdi premrzlauser posted image ,,,,, bila je samo do pasu noteruser posted image

< Sporočilo je popravil leo**tia -- 2.7.2010 13:54:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako topla voda v bazenu
2.7.2010 15:20:31   
2.2.
naš bazen ima 28 že kar prevroče

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako topla voda v bazenu
2.7.2010 15:40:26   
**Tinkara78**
Imamo bazen "doma" - beri pri tašči. Voda ima okrog 26 stopinj. 22 je meni premalo.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako topla voda v bazenu
2.7.2010 18:00:43   
ana b
Mi imamo ogrevano vodo in je 30+. Se ohladiš, ko ven prideš, ker vedno piha.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako topla voda v bazenu
2.7.2010 20:21:46   
somic
ne morem ti rečt ravno koliko ima stopinj, ker nisem merila, nimam pa ravno tople vode, ker je bolj namenjen temu, da se mali ohladi. in moram rečt, da mu kar paše

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako topla voda v bazenu
2.7.2010 21:36:17   
lean
jaz sem včeraj namerila 22 stopinj, pa ji ni blo prehladno. Pa saj jo itak verjetno nimaš namena imeti dolgo v vodi.

_____________________________



(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako topla voda v bazenu
2.7.2010 22:33:54   
leo**tia
ne vem imela bi jo sigurno več kot pol ure,sicer se mi ne splača iti not ker se itak ne da ven z vode..jutri par litrov vroče not nalijem pa se bomo kopali..al pa njej mali bazenček napunim pa bo se ona v malem kopala..user posted image

(odgovor članu lean)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako topla voda v bazenu
5.7.2010 9:09:10   
rožica13
Na plavalnem tečaju za dojenčke so povedali, da naj ima voda v bazenu najmanj 28°C, potem je lahko noter pol ure (do enega leta). Na morju pa je lahko tudi hladnejša, če mu seveda odgovarja ampak ne sme biti tako dolgo notr.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?