|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v kolenih in zapestju po porodu
30.3.2010 20:09:00   
neisa
user posted image živijo! sem mamica sedem tednov starega sinčeka in so se mi pojavile pred tremi dnevi čudne bolečine v zapestju razširile so se mi v komolce ramena in kolena telo mi občasno dreveni kolena pa me tako bolijo da me noge prav zapuscajo in že komaj hodim v bistvu sem že s celim telesom tako slabotna da se komaj držim pokoncuuser posted image   v bistvu so se začele najprej pred 12dnevi bolečine v trebuhu pogledali so me že vsi zdravniki in mi v trebuhu niso našli ničesar sumijo da bi naj bila to kriva prva menstruacija ampak zakaj zdaj še bolečine v mišicah?????user posted image žal me več noben zdravnik ne jema resno ker mi ničesar ne najdejo jas pa mam grozne bolečine niti sina ne moram več držat ker nimam moči v telesu kot da me popolnoma zapuščauser posted image ima ali je imela katera podobne bolečine? pa če smo že pri bolečinah kako pa ste se soočile s prvo menstruacijo? ste imele bolečouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v kolenih in zapestju po porodu
30.3.2010 20:15:13   
marjetica8
Mene so ful bolela kolena po porodu, samo ne tko kot ti opisuješ. Bolela so me samo kolena in sem komi vstala iz  postle, nisem mogla počepnit, sina sem komaj dvignla. In če sem se vsedla na kolo nisem pršla daleč ker je bolelo ko user posted image ! Potem sem se načrtno začela počasi ukvarjat s športom in je šlo počasi na bolje. Zdej sem 11m po porodu in je skoraj popolnoma v redu.
Prvo menstro sem pa dobila 8m po porodu - sem dojila do 7m. Pa sem mela prej fuuul boleče in res grozne menstre zdej pa sploh nisem vedla da je pršla. Mam pa drugače policistične jajčnike in mam ful neredno menstro že itak. Kar se tega tiče ni zdej po porodu nč boljše.
Jst bi na tvojem mestu nšla h ginekologu - mogoče je kej z jajčniki če te boli v trebuhu...SREČNO!

(odgovor članu neisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v kolenih in zapestju po porodu
30.3.2010 20:33:27   
neisa
trije g so me pregledali pa je vse ok mene pa boli da se mi počas meša.... da o kolenah in komolcih ne govorim sploh nemoram normalno hodit pa nihce te ne jema resno!!!!!!!

(odgovor članu neisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v kolenih in zapestju po porodu
30.3.2010 21:15:34   
Anonimen
- mene je tko bolela cela roka - najprej rama, potem do vratu, pol pa do komolca in na koncu cela roka

- mi je rekla zdravnica, da če ne bi dojila, bi mi dala blokado - ker tamalega niti dvignit nisem mogla

- baje je to normalno po porodu pri nekaterih ženskah

- men je napisala Naklofen - sem si mazala s tem, pa moram rečt, a je blo bolje


(odgovor članu neisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v kolenih in zapestju po porodu
30.3.2010 22:20:42   
aprilčica07
Nekaj podobnega sem imela tudi sama. Komaj sem hodila, premikala sem se kot stara mamca, tavelikega mulčka nisem zmogla več niti dvigniti..user posted image user posted image šla sem k dr, pa mi je rekla, da je to reakcija na nosečnost, da telo tako odragira in naj potrpim, ker bom sčasoma minilo. In res je..user posted image Ta hude bolečine so začele izginjat cca 3 mesece po porodu, zdaj (mala ima točno 7 mesecev) sem pa kot rožica..user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
30.3.2010 22:35:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v kolenih in zapestju po porodu
31.3.2010 7:49:36   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

Nekaj podobnega sem imela tudi sama. Komaj sem hodila, premikala sem se kot stara mamca, tavelikega mulčka nisem zmogla več niti dvigniti..user posted image user posted image šla sem k dr, pa mi je rekla, da je to reakcija na nosečnost, da telo tako odragira in naj potrpim, ker bom sčasoma minilo. In res je..user posted image Ta hude bolečine so začele izginjat cca 3 mesece po porodu, zdaj (mala ima točno 7 mesecev) sem pa kot rožica..user posted image


Pri meni podobno. Najprej so me začela boleti ramena, potem komolci, kolena, golenice...na koncu sem imela občutek da me boli celo telo.Jaz sem vzrok za to pripisavala pomanjkanju kalcija ker dojim in je mali pravi jedec saj je imel pri doponjenih 3 mesecih 7kg. Pila sem kalcij, vendar nekega drastičnega izboljšanja ni bilo. Sedaj pa se mi zdi da je vsaki dan boljše, tako da...

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine v kolenih in zapestju po porodu
31.3.2010 12:30:52   
marjetica8
Samo migat je treba začet - kljub bolečinam, pa začne it na boljše...

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?