|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice iz Žalca
18.3.2010 20:21:07   
modrasmotka
pozdravljene!
kmalo bo pomlad in bova z hčerkico začele daljše sprehode delati proti žalcu in nazaj.in me zanima ali je katera mamica iz tega kraja ali pa iz griž?

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 24.3.2010 20:58:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mamice iz žaleca
24.3.2010 19:41:26   
modrasmotka
ni nobene mamice žalca da bi se vsaj kdaj na kaki kavi dobile in pokomentirale,krajšale čas?

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice iz Žalca
24.3.2010 20:59:17   
Jančika_
Jaz sem iz Petrovčuser posted image .

(odgovor članu modrasmotka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice iz Žalca
5.4.2010 21:58:11   
janejajaneja
Hojla,

sem se lani odselila iz Žalca, a ni problema - za  sprehod in čvek se pripeljem iz Ločice tudi v Žalec. Še posebej v sončnem vremenu, ki ga seveda komaj čakam.

Modrasmotka in Jančika RR - če bosta za, se javita...do takrat pa lep pozdrav.

janeja


_____________________________

1. julija sva te le dočakala... Neli, detece najino...z očijem se sploh ne spominjava več, kako je bilo brez tebe...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice iz Žalca
9.4.2010 21:38:08   
modrasmotka
šment danes sem opazila,da si napisala ko je konec sonca za nekaj dni.
sem pa 3 dni pridno sama šla iz griž do žalac pešuser posted image
janejajaneja si ti še v porodniški?
ti bom vsaj 2 dni prej na zs napisala,ko bova šle proti žalcu.sma bolj  peš midve.ali si ti na fb?

(odgovor članu janejajaneja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Tim ali Timotej
Belika



Tim (66%)

Timotej (34%)


Število vseh glasov: 361

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!