|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kvaliteta krem za sončenje?
21.4.2010 17:36:04   
veternica4
katere kreme za sončenje so kvalitetne?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
21.4.2010 21:19:39   
hubi
Just

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
21.4.2010 21:43:48   
Felicita
http://www.zps.si/za-medije/izjave-za-javnost-2008/neodvisni-test-soncnih-krem-cena-pogosto-ne-odraza-kakovosti-izdelka.html?Itemid=404

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 7:41:31   
barni
Kateri od teh iz te raziskave pa ima najmanj kemije v sebi?


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 8:54:53   
Luni
nO, TAKOLE: MI SMO UPORABLJALI: KO SO BILI OTROCI MAJNI bUBCHEN, POTEM nIVEO. Ups... Pa so se vedno pikice sem in tja pojavljale, opečeni pa res nismo bili. In potem izvem za tole testiranje od ZPS--ja in si pravim: probat ni greh. In predlani probam Hoferjeve kreme za sončenje. Ker smo vsi svetli, sem kupila za vsak slučaj, če ne bi bilo tako, kot mora bit, še Niveine. Pa jih nisem rabila. Zame so zakon, zato smo jih imeli tudi lani (za otroke 50 zaščito, za naju 20) in jih bomo imeli tudi letos. Cena tukaj pa res ne pomeni nič: ne drži pregovor za malo dnarja malo muzke....

_____________________________



(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 9:01:58   
Hope2
Naš malček ima dr hauscka faktor 20 (naravna, brez kemije). Bil je celo poletje na morju, puzal po plaži, v vodi, tak da v senčni ni vzdržal niti sekunde. Domov je prišel bel ko jogurt. 

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 9:18:39   
gajči
Jaz mislim, da na tem testu sploh niso preverjali kakovosti kreme in njihovih sestavin, ampak bolj to kako so etikete čitljive, pa točnost zapisov na embalaži, se pravi ali je faktor res točno 20, če gor to piše, pa nizka cena je plus, pa mazljivost kreme (neka krema s samimi kemičnimi filtri se normalno veliko lepše maže, kot druga bolj "naravna" z mineralnimi filtri), pa subjektivno ocenjevanje ali lepo diši user posted image in podobno.

Torej tukaj nikakor ne gre za kvaliteto sestavin kreme.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 9:27:11   
sanelaa
nivea, bubchen.........to je sama kemija, packarija.

od naravnih krem, prevrjeno dobrih, se splača nabavit npr.weledo, dr.hauscka..........

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 12:22:09   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: gajči

Jaz mislim, da na tem testu sploh niso preverjali kakovosti kreme in njihovih sestavin, ampak bolj to kako so etikete čitljive, pa točnost zapisov na embalaži, se pravi ali je faktor res točno 20, če gor to piše, pa nizka cena je plus, pa mazljivost kreme (neka krema s samimi kemičnimi filtri se normalno veliko lepše maže, kot druga bolj "naravna" z mineralnimi filtri), pa subjektivno ocenjevanje ali lepo diši user posted image in podobno.

Torej tukaj nikakor ne gre za kvaliteto sestavin kreme.

Ta test res ne, vendar tisti pred dvemi leti je testiral kvaliteto kreme: se pravi- kakšen je faktor na etiketi in dejanski faktor, naravne sestavine isto- v bistvu primerjava s sestavinami in napisi na etiketi ter dejanskimi; njihovo učinkovitost, alergenost.... In se je najbolje odrezala Lidlova, na drugem Hoferjeva, nato so pa sledile ostale, spomnim pa se, da so tisze visokocenovne pristale prav na dnu lestvice....


_____________________________



(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 12:37:00   
Najaa
A ima katera link od teh testov?

Najprej smo imeli bubchen, pa mi je ful smrdela user posted image pol niveo, po njej je dobila pikice, pol pa eucerin, s katero sem bila še najbolj zadovoljna. Mislim pa, da bom letos probala hoferjevo, ker jo veliko ljudi hvali.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 13:36:27   
2srcka
Tudi mene zanimajo kvalitetne in naravne kreme.
Lani smo za otroka imeli od Eucerina, in nisem mogla verjeti, da klub temu, da sem jih redno mazala, sta bila opečena.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 13:55:01   
barni
Prosim za ime kreme od Lidla in Hoferja, ker še nikoli nisem bila v teh štacunah, pa da komu rečem, da mi prinese, ki hodi tja.

Pa link od testa kvalitete krem bi tut prosila, če lahko. Hvala.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 15:02:29   
Jullija
http://www.lekarnar.com/izdelki/daylong-extreme-f50


Enkrat zjutraj namažeš, drži celi dan! user posted image

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 15:11:10   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

A ima katera link od teh testov?

Najprej smo imeli bubchen, pa mi je ful smrdela user posted image pol niveo, po njej je dobila pikice, pol pa eucerin, s katero sem bila še najbolj zadovoljna. Mislim pa, da bom letos probala hoferjevo, ker jo veliko ljudi hvali.



poglej 3. post, sm ga jest že nalimala.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 16:11:28   
ČebelicaMaja
jaz sem bila včeraj v lekarni, sem hotela kupit kremo od Hauschke in mi je rekla, da jih več ne bo- oz. da je samo še ena, ki ima faktor mislim da do 18- višjih faktorjev pa ne bodo več delali, ker ne morejo zagotoviti ustreznih sestavin- da bi bile bio.
Tole nisem še nič preverjala, ampak naša lekarna je kar dobra- bi znalo biti resuser posted image .

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 20:01:15   
PC Baby
Meni so isto rekli v lekarni Ljubljana! Pa sem mislila, da zato, ker je niso imeli in so mi hoteli prodati kaj drugega.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
22.4.2010 20:02:28   
PC Baby
Aja pa od weleda je naš dobil pikice kljub temu da je naravna.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
23.4.2010 6:46:15   
kesi
Lani sem imela tole in sem bila zelo zadovoljna. Letos jo bom spet kupila.

http://www.sanofarm.si/izdelki/aloe_solar/krema_za_soncenje_spf_30.aspx

_____________________________

KESI

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
23.4.2010 7:00:57   
koala.cek
bi se kar strinjala, da višji je faktor zaščite več je kemije notri. pri nas se nobeden ne maže s kremo, ki je višja od faktorja 20

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
23.4.2010 9:06:38   
gajči

IZVIRNO SPOROČILO: kesi

Lani sem imela tole in sem bila zelo zadovoljna. Letos jo bom spet kupila.

http://www.sanofarm.si/izdelki/aloe_solar/krema_za_soncenje_spf_30.aspx



Jaz sem pa za hec malo preverila sestavine te kremice, ki zgleda tako naravna, pa ima notri same rožice in listke in rastlinice, dejansko priznan UV filter pa je šele na 21. mestu, torej skoraj ni več omembe vredno. Jaz si ne bi upala svojega otroka s tem ščititi pred soncem.

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
23.4.2010 9:22:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: ČebelicaMaja

jaz sem bila včeraj v lekarni, sem hotela kupit kremo od Hauschke in mi je rekla, da jih več ne bo- oz. da je samo še ena, ki ima faktor mislim da do 18- višjih faktorjev pa ne bodo več delali, ker ne morejo zagotoviti ustreznih sestavin- da bi bile bio.
Tole nisem še nič preverjala, ampak naša lekarna je kar dobra- bi znalo biti resuser posted image .


Največji faktor, ki ga lahko zagotavljajo naravne sestavine oz v teh kremah minerali je lahko 20. To so sprejeli lani, pred tem je bil 30, zato se je lani težko dobilo kreme, ker so jih morali umakniti in delati na novo. Kreme se lahko kupi v kalčku ali drugih bio trgovinah, enkrat sem jo dobila v sanolaborju, v ljubljanskih lekarnah je pa jaz nikoli nisem dobila. Prodali so mi eno od Aven, tudi baje mineralno, s faktorjem 50, ampak mali je bil po njej čist rdeči, pa še pod sončnikom je ležal.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
23.4.2010 11:52:22   
pupika
Mi bomo letos že 4 leto kupili kremo od Eucerina faktor 20 ali 25. Do sedaj mali ni bil rdeči, kljub temu, da je bil zadnji dve leti kar dosti na soncu, ker ga nisem mogla spravit v senco, je le dobil en odtenek, marsikateri bi rekel, da otrok ni bil na morju, in v 14 dneh ni bil niti malo rdeči. To pa vem, kar je več kot 25 je sama kemija.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
23.4.2010 13:27:24   
Jessy
Če želite naravno kremo, potem glejte, da je za alergike, ker tam notri ni ne konzervanskov, ne barvil, niti parfumov ne. Jaz vedno vzamem v lekarni Ilrido in me še ni razočarala, s tem, da imam hudo obliko alergije na sonce.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kvaliteta krem za sončenje?
23.4.2010 15:25:01   
kesi

Gajči, jaz sem bila z njo pač zadovoljna. Vsi smo zelo belopolti, pa ni bil noben nič ožgan, pikast in ne vem kakšen še. Potem se mi zdi, da neko zaščito mora imeti. Sem 100%, da ni kreme, ki je "naravna". Pa naj na embalaži še tako lepo piše.

_____________________________

KESI

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ali veste, kateri objemi so zdravilni?
Preverili smo, kakšne vrste objemov poznamo in kateri so najbolj zdravilni.
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?