|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 12:40:19   
maktub
hmmm ta nasa dr. je malo čudna:).. tamali je bil včeraj res bogi, vročina 38,steklene oči in non stop roka v ustih...star je 2 leti in vem da mu rastejo zgornje 5.ke-- dr.ga je pregledala rekla je da je prehlajen,da ima zamasen nos in rdeče grlo da pa tudi mu rastejo zobi...
predpisala mi je 1 teedn jemanja Amoksiklava????
nevem.za vsako figo ko grme tam,al je nos al pordlogrlo al bilo kaj je takoij Antibotik..kar se mi ne zdi nič ok...madona za rdeče grlo antibiotik...mislite da bi blo prav da mu ga dam al probam pozrdavit z toplim čajem,karam,mlekom in fajn čisčenjem noska...pa do nasl.pon moreva bit doma....???
aja...noč je bila mirna,brez vročine in danes zjutraj je kot nov...se igra,normalno papa,pije...možno d je vročina od zob in da so ga res tko boleli da je bil včeraj čist ubogi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 12:44:01   
Janya
Jaz nebi dajala ant. brez odvzema krvi ali brisa žrela. Tako jemanje na slepo je nespametno. Pediatrija je verjetno še iz stare šole ko je bil ant. zdravilo za vse težave

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 12:54:14   
maktub
ja ona je znana po tem da da za vse antibiotik..sm se bojim da se ne poslabsa  pa da ko grem tja me nadere ko psa...


(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 12:55:46   
alejna
maktub ce ima otrok vneto grlo mu ne smes dajati toplih napitkov ker bo se hujse...upam da bo vse ok tudi brez antibio.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 13:03:52   
maktub
a fino no..ona pa je rekla dosti toplega,čaje,juhe in 3 dni strogo doma ker je prehlajen....včash se mi zdi da sam kr nekaj predpise sa da se nam znebi.

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 13:12:03   
alejna
user posted image saj ne morem verjeti...prvo pravilo pri vnetjih je da na vneto mesto ne dajas nic toplega,ona pa rece da naj otrok pije cim vec TOPLEGA caja,pri rdecem grlu...,saj nisi ti kriva,ker ti je pac tako zd. povedala,ampak ti svetujem da mu na dajas nic toplega dokler grlo ne bo boljse.Upam da bo cimprej spet vse ok in da grlo vec ne bo "bubalo"user posted image

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 13:31:07   
ledenaa
Ab ne bi dajala,ker očitno ni potreben
Ne vem,če nisi zadovoljna s P in vidiš da za vse daje AB zakaj jo potem še imaš user posted image
In s kakšno pravico naj bi te ona nadrla?
Oz .zakaj se tako starši bojite P user posted image

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 13:41:00   
maktub
ah mam jo ker nobena druga v nasem krju ne sprejema več in kaj čem...že 2 leti prosim eno pedi.da ga vzame ampk je taka guzva:(
a nadre nadre nasa..nebi rada se vmesavala v njeno svetovanje in da pametujem dr.ki j že 30 let pediatrinja ampak vseeno se mi zdaj nezdi poterbno.rekla je da ga boli grlo da ima rdeče,nič druigega....


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 13:44:35   
Petraa
Otroka pelješ v drugi kraj-jaz ga da- z vlakom greva. Se ne bi pustila nadret
Ni šans.
resno razmisli,da ga prepišeš.Z tem se pa res ni za igrat.
Pa drugič jo naderi nazaj.
Ti si odrasla in ne neka šmrklja,da te bo kdo nadiral.Jaz tega tolerirala ne bi.Saj zato si pa očitno vaša zdravnica to dovoli,ker puščate


< Sporočilo je popravil Petraa -- 8.5.2010 13:46:56 >

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 13:53:42   
Najaa
Naša P je tud dajala AB za vsako figo, dokler nisva z možem mal znorela in težila, da naj pogleda kri ali bris grla. Kar pogosto je jemala AB za brezveze. Če že ne moreš zamenjat P, vsaj zateži, da ga da na preiskave.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 21:50:23   
valči
Veš,tudi jaz ne bi dala za to AB.
Pa jaz se vozim k P 30 kilometrov stran in ni mi žal,čeprav sem ena redkih tukak,kjer imajo otroci pač družinskega zdravnika.Jaz pa moje vse tri vozim v Brežice že 7 let,tudi k zobarju hodimo tja in ne doma.Pač mi gremo na bolje,vse ostalo me ne briga.user posted image

Ti močno priporočam zamenjavo,če je le možno,ker si ne predstavljam odhajat od dr. v dvomih.Jaz nikdar nisem dvomila pri naši P.In to je ključnega pomena.Zaupanje.

Fajn zrihtajte.Jaz bi dajala propolis,našim dam par kaplic,če mi potožijo o grlu,ko boli.Malo boli.Če pomaga,super,če ne,gremo.
Upam,da zrihtate brez AB.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
8.5.2010 22:17:56   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Naša P je tud dajala AB za vsako figo, dokler nisva z možem mal znorela in težila, da naj pogleda kri ali bris grla. Kar pogosto je jemala AB za brezveze. Če že ne moreš zamenjat P, vsaj zateži, da ga da na preiskave.

Enako, pri nam je bilo isto, dokler nismo 1x pristali na infekcijski, kjer so mi pojasnili da se brez preiskave krvi in/ali brisa ne sme predpisati AB..tko da sem zdej ena tistih tečnih mamic, in vedno rečem, naj vzamejo kri, da se ve, ali gre za virozo ali za bar. vnetje!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
9.5.2010 17:01:51   
BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Janya

Jaz nebi dajala ant. brez odvzema krvi ali brisa žrela. Tako jemanje na slepo je nespametno. Pediatrija je verjetno še iz stare šole ko je bil ant. zdravilo za vse težave




se strinjam.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vročina,rdeče grlo..antibiotik?
9.5.2010 17:03:57   
BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

In s kakšno pravico naj bi te ona nadrla?
Oz .zakaj se tako starši bojite P user posted image





to se tudi jaz sprašujem.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?