|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec andersen - enota krtek
2.6.2010 11:30:16   
ljubljana09
Pozdravljene,

mi smo sprejeti v vrtec Andersen, v enoto Krtek. Pa bi rada malo povprašala kako ste kaj zadovoljne tiste, ki imate tam svoje otroke? Kako so kaj ti zadovoljni? Je dovolj prostora, zgleda mi tako mičkano? Hvala vsem za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec andersen - enota krtek
2.6.2010 13:14:05   
PC Baby
Mi sicer nimamo tam otroka, imata ga pa dve moji prijateljici. Pravita, da je scer res majhno, ampak je oprema čisto nova (ker so ga odprli lani), predvsem sta pa obe navdušeni nad vzgojiteljicami. Pravita da so fenomenalne in ne bi zamenjale enote za nič nič na svetu, čeprav jim je odročna in sta na začetku še nekako probale zamenjat.

(odgovor članu ljubljana09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec andersen - enota krtek
2.6.2010 15:03:08   
Ribica **
A je Krtek ta enota v bivsi knjiznici Siska?

Ce je govora o njej .. lahko recem samo kaj kot zunanja opazovalka. Otroci so dosti zunaj, jih videvam dopoldne, ko peljem psa ven. Niso samo na igriscu, ampak grejo tudi na sprehod okrog travnika, pa na hrib splezajo, zadnjic so vzgojiteljice jim zraven se pele. Tko, fajn zgleda, no user posted image  

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec andersen - enota krtek
2.6.2010 17:06:59   
mateyka
včasih pripeljejo starejše otroke iz Lastovice (50m stran) k tamalim, da se z njimi igrajo in jih porivajo na gugalnicah, vozijo okoli (majo tak ful lep lesen voz za une, ki še ne hodijo), vodijo za roke in jih pedenajo z vzgojiteljicami in so tooook lušni vsi skupaj - tok lepo za videt user posted image

kuharce majo tud ful fajn, res dobro hrano kuhajo in ful so prijazne. tam mi jemljemo za dedija in babi kosilo in moram rečt, da ne bi njikjer v kaki drugi menzi dobili bolje. zelo ok hrana.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec andersen - enota krtek
3.6.2010 9:42:07   
Ribica **
Ja, sam sicer lastovica je pa druga pesem ... kar vidim dopoldne user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec andersen - enota krtek
3.6.2010 18:46:25   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR
Ja, sam sicer lastovica je pa druga pesem ... kar vidim dopoldne user posted image


kako to misliš?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec andersen - enota krtek
4.6.2010 8:24:08   
Ribi Bibi
To pa mene tudi zanima...ne vem še sicer v kateri enoti smo, ampak smo želeli Lastovico.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtec andersen - enota krtek
4.6.2010 10:38:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi
To pa mene tudi zanima...ne vem še sicer v kateri enoti smo, ampak smo želeli Lastovico.


enako. samo mi gremo vsak dan dopoldne tja, ker imamo tam naročeno kosilo za dedija in babi, pa nikoli nisem nič "čudnega" videla.. user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtec andersen - enota krtek
11.6.2010 10:42:11   
barbi195
evo moj fantek je v Krtku.
Lahko ga samo hvalim, tud ene slabe strari ne morem napisat. Lahko ste srečni ker ste dobili to enoto.
Res je majhno vse skupaj ampak je to velika prednost pred velikimi enotami.
Vzgojiteljice so super, še posebej ta, ki dobi nove otročke septembra, hrana je super, otročki pa sploh :)
Mi sedaj pričakujemo drugega in me je živa groza, ker že sedaj vem, da za tega ne bom dobila tukej vrtca... sem prov žalostna

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?