|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez polo...
11.6.2010 11:33:18   
pety78
Že preklet zamujam, ampak se je očitno položnica izgubila med pošto, kar pomeni med reklamnimi letaki, ki jih je vsak dan poln kaslc.
Sem bila na SiMobilovi enoti, da bi plačala imajo pa samo avtomat za plačilo, kar pomeni, da rabiš položnico.




_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 11:36:20   
Anonimen
po moje bi se dalo v njihovem centru plačat brez položnice.

zakaj pa si ne daš na trajnik?

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 11:41:58   
zmajaz
Prek klika se zagotovo da.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 11:47:16   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Prek klika se zagotovo da.


ja, se da, če ima položnico shranjeno v hitrih plačilih oz. če jo je že kdaj plačevala preko Klik-a

pa e-račun imajo tudi (kar pomeni, da ti kar pošljejo položnico na mail in ne več po pošti; http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid=A2E443C1-868A-B087-D245-A040B2A31366&linkid=article)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 11:48:58   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Že preklet zamujam, ampak se je očitno položnica izgubila med pošto, kar pomeni med reklamnimi letaki, ki jih je vsak dan poln kaslc.
Sem bila na SiMobilovi enoti, da bi plačala imajo pa samo avtomat za plačilo, kar pomeni, da rabiš položnico.





pokliči na Si.mobil; naj ti povedo številko računa in sklic, ter jo pridi k meni plačat user posted image user posted image user posted image  (ti jaz izpolnim BN02 obrazec user posted image )

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 11.6.2010 11:51:03 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 12:01:18   
čipka
jes sem bla enkrat v istem d.r.e.k.u. Sem počakala, da pride opomin in sem pol plačala. Simpl ko pasulj.user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 12:09:04   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Prek klika se zagotovo da.


ja, se da, če ima položnico shranjeno v hitrih plačilih oz. če jo je že kdaj plačevala preko Klik-a

pa e-račun imajo tudi (kar pomeni, da ti kar pošljejo položnico na mail in ne več po pošti; http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid=A2E443C1-868A-B087-D245-A040B2A31366&linkid=article)


Pa če je nimaš na mailu, je pa na spletu v Si.assistentu, kejr lahko pregleduješ svoje podatke, pretekle račune, sprotno porabo, spremeniš paket  itd.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 12:19:36   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: čipka

jes sem bla enkrat v istem d.r.e.k.u. Sem počakala, da pride opomin in sem pol plačala. Simpl ko pasulj.user posted image

Točno tako delam tudi jaz. Se res ne sekiram več kaj je in kaj ni plačano. Enostavno počakam opomin in to je to.
Sem pa tud enkrat nekam založila Mobitelovo položnico in sem kar na klicni center poklicala in so mi podali vse podatke, ki sem jih potrebovala.
Poskusi tudi ti, sicer na Simobilov, ampak sigurno boš vse zrihtala.user posted image user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 12:24:01   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: čipka
jes sem bla enkrat v istem d.r.e.k.u. Sem počakala, da pride opomin in sem pol plačala. Simpl ko pasulj.user posted image

ja, res, najmanj kompliciranja, pa še najbolj ziher boš, da bo sigurn plačano na pravilni račun in sklic, ker če se navede pravilni sklic, imajo tam lahko težave z razknjiževanjem, kdo je poravnal ta znesek in lahko na ta način tvoj neporavnan račun še vedno ostaja odprt, ti pa moraš potem dokazovat, kdaj in kam si poravnala račun.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 12:36:54   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Prek klika se zagotovo da.


ja, se da, če ima položnico shranjeno v hitrih plačilih oz. če jo je že kdaj plačevala preko Klik-a

pa e-račun imajo tudi (kar pomeni, da ti kar pošljejo položnico na mail in ne več po pošti; http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid=A2E443C1-868A-B087-D245-A040B2A31366&linkid=article)


Pa če je nimaš na mailu, je pa na spletu v Si.assistentu, kejr lahko pregleduješ svoje podatke, pretekle račune, sprotno porabo, spremeniš paket  itd.


hvala za info... sicer nisem sama uporabnik Si.mobila - ampak da vem za naprej user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
11.6.2010 18:36:39   
Ana009

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Že preklet zamujam, ampak se je očitno položnica izgubila med pošto, kar pomeni med reklamnimi letaki, ki jih je vsak dan poln kaslc.
Sem bila na SiMobilovi enoti, da bi plačala imajo pa samo avtomat za plačilo, kar pomeni, da rabiš položnico.


Ce gres k njim brez poloznice, ti zaracunajo 1,67 EIR... naroci se, da ti posiljajo na email poloznice in bos imela skoz shranjene. sam po inboxu pobrskas....

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se lahko plačajo SiMobil računi brez ...
12.6.2010 0:50:57   
enea
Jaz sem imela skoraj enak problem, pri mobitelu, sem šla na prodajni center, dala telef. št., ona je vtipkala v računalnik, videla koliko sem dolžna, potegnila mojo ba kartico in to je to, brez položnice in brez provizije,... simpl ko pasuljuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?