|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 13:11:23   
štručka
Čakam NS in sem nestrpna. ;)

Kakšne imam možnosti, da mi na NS ugotovi ali pa vsaj namigne spol??:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 13:16:40   
lev76
Ja ko sem bla jaz na NS, pa ravno tako nestrpna kot ti mi ni mogel pogledat spola. Je rekel da se še ne vidi in da moram še malo počakat.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 13:18:41   
Andy13
Po moje so možnosti, da izveš zagotovo kar nizke, sicer midva nisva želela vedeti, pa nama je rekel le, spol je nakazan. Poznam pa primere, ki so jim znali takoj povedati kakšnega spola je srček, ki so ga nosili v bušiju.

Pusti se presenetiti! ;)

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 13:20:35   
štručka
:)-Jest jo imam ta teden v Ljubljani.
Seveda bom poročala

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 13:20:50   
kofetek2010
meni se na NS ni videlo, zato sem si v 16t plačala UZ in se prav tako ni videlo, zato pa smo včeraj na morfologiji (20t) izvedeli, da bo :roza: mogoče se zaradi tega ni videlo :)- kr pri sinu sem v 16t že vedela :)

boljše, da mi ni prej nič povedal, da ji ne bi slučajno lulček zrasel do sedaj :)-

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.7.2005 13:29:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu štručka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 13:29:50   
SaaS
Pri mojem se je pri 12 tednih zelo dobro videlo. Mi je g pokazal in celo jaz, ki težko razberem te stvari sem jasno videla nogici in vmes :modri:
Mi je pa g svetoval naj se ne napalim preveč, ker 100% pa spet ni.
Naslednji pregled pri 5 mesecih se ni videlo čisto nič. Je nogice tiščal skupaj. Na zadnjem uz pa spet. Je rekel, da zdaj pa ni več dileme..
In res imamo fantka.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 14:12:29   
Pia73
Meni je pri 12 tednih 100% napovedala, da je fantek. Seveda to pri punčkah ni mogočre takrat ti lahko z gotovostjo pove samo za fantka.

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 14:13:58   
Sugy
Meni je pri 13t rekla, da bo fantek, in je res :)

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 18:16:08   
Še ena T
Nama je na nuhalni povedala spol:roza:, ker se je baje res dobro videlo, ampak je rekla, naj ne razglašava, ker se lahko tudi zmoti. Zdaj je na morfologiji tudi rekla, da je NAJBRŽ punčka. Se ne ukvarjam preveč s tem. Če bo fantek, bo pa fantek.

Je pa zanimivo, da nama je na obeh UZ zdravnica brez kakšnega spraševanja sama rekla, da lahko pove spol. Najbrž je videla, da nama to ni tako bistveno in si je upala:)

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   NS in ugotovitev spola
20.7.2005 18:51:17   
rija
na ns je rekel, da vidi spol in da je 90 % točno...

(odgovor članu štručka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?