|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ingver
3.7.2010 16:33:09   
tanjusi
slišala sem da je ingver zelo dober za slabosti , sploh za user posted image ker je naravni proizvod.
Zanima me kaj od ingverja to jeste in kje kupite, ker sem iskala na spletni lekarni pa nič kaj pametnega našla user posted image .

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ingver
3.7.2010 16:49:40   
BabyKitty
Ingver kupiš kandiran pri suhem sadju v skoraj vsaki večji trgovini... Je pa zelo zanič in meni je bilo samo še bolj slabo po njem user posted image drugače pa dobiš tudi takega v čokoladi v bombončkih ipd... ampak meni je še najbolj pomagala coca-cola user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ingver
3.7.2010 17:04:27   
aischa1
Kaj so tudi tebe doletele slabosti no jaz nisem probala z ingverjem jaz semm kot je rekla BabyKiity probala z coca-colo in pa sem mogla imet vedno pri sebi bonbone od mentehko.Lahko pa p0robaš tudi z sladkorjem raztopenim v vodi.A mene so punce pri decemberčkih tolažle da če mi je slabo je pikica v redu in poteka nosečnost v redu in verjamem,da je res.user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ingver
3.7.2010 17:23:32   
tanjusi
ma ne bi rekla ravno nevem kaka slabost, bruham ne mi pa nič kaj ne diši, sploh nisem lačna , me pa skrbi ker gremo na morje in vožnja in vročina to pa ne verjamem da bom dobro prenesla .user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ingver
3.7.2010 18:59:47   
rea27
sori, ker tako uletavam..ampak cocacola???!!! Oh my God...pa ste si dejansko kdaj prebrale kaj piše kaj vsebuje CC?
Ingver ali melisin čaj..ali pa kak piškot - petit burre je najboljši na tešče ali pa prepečenec..l
lahko si pa kupiš bandaže, ki jih prodajajo v sanolaborju - proti slabosti (potovalni) - meni je pomagalo..pa ingver seveda tudi...

še enkrat: Coca Cola...cccuser posted image ???!!!

_____________________________

rea27


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ingver
3.7.2010 19:01:02   
rea27

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

ma ne bi rekla ravno nevem kaka slabost, bruham ne mi pa nič kaj ne diši, sploh nisem lačna , me pa skrbi ker gremo na morje in vožnja in vročina to pa ne verjamem da bom dobro prenesla .user posted image

aja, pa čimbolj se soncu izogibaj..da ne boš fasala hiperpigmentacijo in bila potem vsa flekasta...tolk..
upam, da kaj nuca..morje je pa seveda ultra priporočljivo :)

_____________________________

rea27


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ingver
4.7.2010 17:22:04   
BabyKitty
rea27 JA COCA-COLO! Vem kaj vse vsebuje... Kako pa ti lahko ješ piškote... pa ti sploh veš koliko E jev je notri... šment! Kaj pa zdej? vem tudi kaj vse groznega vsebuje voda, pa sok, pa kakšen je piščanec iz trgovine! Pa kaj nej zdej nardim? Ingver mi je pač ogaben in mi ni pomagal... samo še slabše mi je bilo...

Vglavnem bolj ali manj vsa hrana danes je tako ali tako na pol strupena... in tudi zelenjava iz vrta je onesnažena... ne moreš pomagat...

Sorry ampak me pa res razjezi, to pametovanje s tem kaj LAHKO in kaj SE NE SME...  in kaj ima vse notri ipd... če ti paše ti pač paše... moja mama je pila hektolitre kokakole med nosečnostjo, pa je nikoli prej ni marala in je še vedno ne... pa sem še vedno živa user posted image user posted image

Pa potem lahko dam še par nasvetov: Ne hodi preblizu hiš, ker ti lahko pade cegel na glavo, bohnedej, da se usedeš v avto, ker doživiš občutno preveč stresa na cesti, kaj za vraga misliš, ko pomivaš posodo, res neveš koliko strupenih snovi ima Pril, pazi, ko greš v banjo da ne padeš in si zlomiš nogo!

Drugače pa če meni ne verjamete:

http://med.over.net/forum5/read.php?19,1035673,1035700

2 litra na dan jo pa nobena ne spije user posted image

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ingver
4.7.2010 18:42:28   
tanjusi
baby kittyuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ingver
5.7.2010 19:28:25   
rea27
jetra babykitty, jetra...ccc sicer pa, če daješ take nasvete, se ti tut za to fučka heheheh..

tako, da...cheers, girl..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

rea27


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ingver
5.7.2010 20:05:39   
BabyKitty
rea27 po tej logiki bi bilo že pol zahodnega sveta mrtvega... če bom pol leta v življenju popila 3 deci coca cole na dan me zagotovo ne bo pobralo... Imam zelo nizek pritisk in ima coca cola ravno prav kofeina, da me drži pokonci, po njej mi neha biti slabo ipd. Če pa jo piješ 2 litra na dan celo življenje je pa druga pesem...

Vglavnem punce mislite z glavo in ne z babjimi vražami...


< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 5.7.2010 20:16:43 >

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ingver
5.7.2010 20:36:13   
petrca2507
Tud men med nosečnostj paše Coca-Cola, pa je prej nikoli nisem pila. Če se zaradi nje počutim bolje, jo bom pila. Tud moja G je rekla, da ni nič narobe. Prav tako sem si med nosečnostjo privoščila kak Breezer. Pa kaj potem. Pač ne kompliciram in zaradi nosečnosti ne mislim vsega prenehat jest. Meni so svetovali, naj ne kompliciram.
Malo manj, kot 3 teden imam še do PDP, pa je bilo celo nosečnost z mano vse OK. Izvidi so bili super, na teži nisem veliko pridobila. Tako da se nimam kaj sekirat zaradi Coca-Cole, Breezerjev in vsega ostalega.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ingver
5.7.2010 20:37:37   
birdy
Ja BK a ne veš da k si noseč se moraš zavit v vato v sterilnem vakumu? Pa sam hrano iz Himalaje k je brez Ejev jest?user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislm, pa dejte nehat no. Ne maram cocacole pa gaziranih pijač sploh, ampak k sem zanosila (pa tega še nisem vedla) sem par dni pila ene 2-litra cocacole na dan. Tamala zaenkrat še ni mehurčkastauser posted image .
In pri slabostih (tud nenosečniških) pomaga cocacola, to je govorila že moja babica, pa bo kmal 70 stara. Zarad česa pomaga ne vem, ampak pomaga pa.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ingver
8.7.2010 17:17:02   
spaghetek
Jst sem mela ful slabosti, ki so 4 dni po zacetku jemanja ingverjevih tablet popolnoma izginile.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ingver
8.7.2010 18:14:46   
cukica
Kar se tiče coca cole naj vam napišem tole v prvem trimesečju se je priporočljivo izogniti kofeinu,pa tudi kasneje ni priporočljivo,da bi ga zaužili več kot 300 mg. Koliko je to?
velika šalica čaja vsebuje 70 mg,velika skodelica instant kave 100 mg,mala skodelica turške kave 100 mg,pločevinka coca cole 40 mg,energijski napitek 80 mg in čikolada 100g 100 mg,... kofein najdemo tudi drugje tako,da ni vse v coca coli,jaz jo spijem,če mi je res slabo kozarček sam si jo razrečim z vodo pa je zaenkrat vse v redu,...ja vsak ma svoje mišljenje,...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ingver
9.7.2010 8:10:22   
jona klara
meni so najbolj pomagali albert keksi, prepečenec.Kokakole nisem pila, nisem do danes niti slišala da to pomaga, drugače bi verjetno tudi spila kak štamperle kokakokeuser posted image user posted image , ingverjevi keksi, prežganka juha.sicer pa tako hitro mine....

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?