|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   amnioskopija
19.7.2005 14:25:36   
pikka
Ali je imela mogoče katera amnioskopijo? Zanima me, kako to izgleda in če kaj boli ...

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   amnioskopija
19.7.2005 15:42:06   
dory
mela..pa tud cutla nc nisem...

(odgovor članu pikka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   amnioskopija
19.7.2005 15:47:42   
spacey
A to je tisto, k ti pregledujejo plodovnico? e je tot to, potem sm jo mela in me je bolelo k 100 :hudicek: .. groza! :(

(odgovor članu pikka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   amnioskopija
19.7.2005 19:30:18   
pikka
Ja, to je to. Pregledajo, če je plodovnica zrela. Delajo jo samo v Kranju.

Kolk časa pa traja? Da se pripravim na čas trpljenja.

Punce, kdo vam jo je delal?


(odgovor članu pikka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   amnioskopija
19.7.2005 21:29:56   
Mirna*
Mela kar 2, ta 3. pa me je cakala, a mi je v cakalnici zacela odtekati voda in sem bila vsaj tega resena :) Kaj prijetno res ni, mene je celo bolelo, ampak,vse mine!

Zdravnik te pregleda, ce si kaj odprta in na podlagi "tvojega odprtja" vzame eno zadevo, v obliki cevke, pa potem to notr vtakne, pa pogleda tvojo plodovnico Zdajle sem to povedala cisto po kavbojsko, sorry, :ups:ampak, ne znam bolj strokovno povedat, vidla pa tud nisem natancno hehe.

Jaz sem bila se cisto zaprta in me je 1. pregledoval mislim da dr.Gregorac. En stari sivi decko.Ta je bil pa res malo usmojen, me je skoraj da nadrl, kaj delam, da ni "dol se nic" in naj "grem domov, pa se k mozu stisnem",pa ce vem, kaj to pomeni in naj pridem cez 2 dni pokazat nazaj...Valda da vem, pa kljub temu, da semencice odlicno mehcajo maternicni vrat, pri meni ni bilo ne prej, ne potem ucinka... Ne vem, kako naj zenska pri 40 t nosecnosti in se nekaj uziva v seksu? Uf, jst na zalost nisem bila sposobna tega ze par tednov prej...

No, in ce si ze odprta dovolj, gres po mojem lahko rodit. Al pa ce je plodovnica zrela, tud.
Jaz tokrat upam na idealen potek, da dobim svoje popadke in se cudezno hitro odpiram...Ne delajo pa je samo v Kranju, naredijo jo tudi v Postojni. Odvisno od primera po mojem.

Skratka, brez panike...Saj niti obicajni ginekoloski pregledi niso prijetni, pa zobar tud ne, pa vseeno ni nic hujsega ane? Upam le, da bos dobro opravila in ti ne bo vec treba nazaj domov, temvec kar v porodno:)

(odgovor članu pikka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   amnioskopija
20.7.2005 9:04:00   
dory
Meni jo je delal Gregorac...trajal je par minut in res nic nisem cutla :)..je bil ze nezen :)

(odgovor članu pikka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   amnioskopija
20.7.2005 9:17:56   
dory
in ja se tole...gregorac je zelo osoren in misli da ima vedno vse prav....tud take pikre spusca da sam gledas...tud mene je sekiral zarad trebuha,kje ga kej mam pa kaj se grem,da mam se ziht 6m dokonca...ampak pol je pa pokazal svoje znanje in usposobljenost in nama resil zivljenje :):bravo::bravo:

(odgovor članu pikka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   amnioskopija
20.7.2005 10:57:12   
Mirna*
hehe, ja, gregorac je en poseben tic:) Mene so zmotile njegove opazke,pikre, kot si rekla, nikoli pa nisem podvomila v njegovo strokovnost. lp

(odgovor članu pikka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   amnioskopija
21.7.2005 14:38:16   
Anonimen
mela 2x, traja 2 minute, prejetno ni, ni pa tko grozn da bi umrla zravn. k en bris se je men zdel. je pa vrjetn odvisn od tega če ti to delajo ko si že mal odprt - js sm bal za prst, al pa če si še čist zaprt. sploh pa ne vem zakaj v kran še to delajo. js sem bla naročena že na tretjo pa sem šla pol sam na jesenice an pregled, so mi naredl uz pa s prsti me je samo pregledov pa reku pejmo rodit - to je bil tratnjak, k je bil ful prjazn.

lp, lara

(odgovor članu pikka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?