|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JANUARČICE
20.7.2005 21:35:56   
renan
Po kratkem premoru se spet oglašam. Vidim, da sem zamudila vroče pogovore,a nič za to.
Danes sem bila na drugem pregledu. So mi samo pritisk zmerili, stehtali, srčeka poslušali in g me je pregledala. Vsi izvidi od prejšnjič so super. In tako se tudi počutim: sem tako polna pozitivne energije, da se mi zdi, da bi lahko gore premikala. Zato tudi nimam časa za računalnikom sedet. Včasih sem že prav patetična...
Vam moram povedati, kaj sem včeraj ušpičila: sem šla s frendico gobe nabirat. Ker je začelo deževati, sem želela do avta in sem odšla v total kontra smer. Seveda sem spaničarila, med drugim padla v grmovje, plezala po bregovih, klicala prijateljico, skratka tavala totalno premočena sama sredi gozda. Nato sem našla neko gozdno pot, še enkrat padla v blato, polomila vse jurčke in po dolgi odisejadi prišla do nekih hiš. Ugotovila sem, da sem odšla na drugo stran vasi. Od tam so me peljali nazaj na izhodiščno točko (kakih 5 km), kjer me je premočena prijateljica čakala ob avtu, ker sem jaz imela ključe. Hvala bogu nisem zbolela, imam pa tako opraskane noge, kot da sem bila na fronti.
Opevana nosečniška nerodnost...:)- Nasvet: ne hodit po gobe v tuj gozd v drugem stanju;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JANUARČICE
20.7.2005 21:43:21   
rija
tudi jaz sem bila danes na pregledu, samo ni bilo moje zdravnice, tako da smo poslušali srčka in to je bilo to. ma pa ta moj mali vedno zlo visok utrip, ne vem, če ga že zdaj lomi in akrobatira...

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JANUARČICE
20.7.2005 21:47:34   
Nyah*
Hojla!

Bom kar moj post od spodaj sem kopirala, da ne pisem se enkrat,sem ravnokar tja pisala:ups::ups:.

Jaz sem bla pa danes na nuhalni !

Vse je ok, bebika je velika od ritke do glave 6.6 cm, razvita pa za 14 tednov, tako da ne vem, kdaj mam rok, po prvih podatkih naj bi bila sedaj v 13 tednu, sedaj pa kao ze v 15. Komi cakam cez 2 tedna redni pregled, da kaj vec izvem!

Kar se tice pregleda NS, lahko bi bil zdravnik bolj zgovoren, ampak na Jesenicah je pac tak, bi pa povedal, ce bi blo kaj narobe. V glavnem, glede na leta(27) imam 1:836 moznosti za napako, po pregledu pa se je moznost zmanjsala na 1:3542, kar je rekel G, da je zelo dober rezultat.
Spet so me tehtali, nic se se nisem zredila, sem se vedno 2 kg v minusu kot na zacetku.
je ves cas kazal ritko, , ga je komaj obrnil, da ga je videl in dobila sem 3 slikice .

Moj je cisto iz sebe, ker je prvic videl najino dete. Cel dan ze o tem govori, pa kaj je videl, ugibal...(G ni povedal nic, le na izvidu sva videla, da je videl zelodcek, ledvice, pljuca, rokici,...in je vse ok).

Presrecna sem, da je vse ok, in tudi vsem ostalim zelim, da bi bilo tako!
Mi je pa rok prestavil z 31. na 16. januar, pa mislim, da je prezgodaj, a pustimo se presenetiti.

Je fajn bebiko videt pa srcka kako utripa ane:bravo:.

Lep vecer se naprej,

Nyah.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   JANUARČICE
20.7.2005 22:35:19   
Anonimen
Nyah, potem bova pa skupi rodili? :)-

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   JANUARČICE
21.7.2005 8:46:30   
Nyah*
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

lahko bi se prej spoznali, ce bova ze v isti sobi ane :)-:):)-:).


(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   JANUARČICE
21.7.2005 9:09:43   
štručka
Ojla!

Mi smo bili tudi včeraj na nuhalni..
Izvidi so slednji:
Trisonomija 21 iz 1:930 imamo mi 1:1762
Trisonomija 13+18 iz 1:1664 imamo mi 1:6215
Veliki smo 6,4cm

Malo dete je cel gimnastik.

PDP ostaja enak.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JANUARČICE
21.7.2005 10:00:42   
monja79
V dezevnem dopoldnevu sem danes malo dlje polezala. Ze tako se mi nic ne ljubi, danes sem pa se posebej lena in zdolgocasena.

Nuhalno imam jutri in komaj cakam:sloncek::sloncek:, da vidim svojo pikico. Upam, da bo tako kot pri vas, vse OK.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   JANUARČICE
21.7.2005 10:46:14   
Nyah*
Ja strucka, pri meni pa je blo bolj natancno takole:

Trisonomija 21 iz 1:9836 imamo mi 1:3542
Trisonomija 13+18 iz 1:1694 imamo mi 1:13459

Dobre rezultate imava, ni kaj :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:!

Sem si kar oddahnila, res, huh.

Lep dan,

Nyah.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   JANUARČICE
21.7.2005 11:18:40   
štručka
Nyah namogoče, da je izhodna T21 1:9836 al pa jest tukej neki ne štekam:ups:

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   JANUARČICE
21.7.2005 13:10:48   
Nyah*
uuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppsssssss
:ups::ups::ups::ups::ups::ups:

izhodna T 21 je 836, napača!

UUUUUUUuupppppppppsssssssss,

hvala za opozorilo!

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   JANUARČICE
21.7.2005 13:12:23   
tinkamiška
A mogoče katera ve kaj je z Nannn? Jst jo že kr mal pogrešam:zmeden2:

Tinka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   JANUARČICE
21.7.2005 15:02:16   
lev76
Mene pa neki druzga zanima. Kako veste tolk stvari? Sej smo približno isto noseče pa mi včasih ko vas berem ni čist nič jasno. Jaz pol tolk stvari ne vem kot ve. Npr. sem šla na nuhalno, sem zvedla rezultate, so bli po mnenju g ok in je blo tut zame ok.Nikar da bi vedla kolk mora bit kakšna številka pa te fore.
A ful berete al mate vse prjatlce okol sebe noseče al od kje vam tok znanja?:zmeden:

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   JANUARČICE
21.7.2005 15:08:36   
Anonimen
tinkamiška, Nann je na morju.

Lev76, jz sem vse izvedela iz tega foruma, ker ga res veliko prebiram.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   JANUARČICE
21.7.2005 15:10:16   
štručka
lev76...jest tudi pojma nimam...prepisala sem iz izvida, da lahko primerjam z ostalimi. Tudi meni je dovolj, če mi reče G, da je ok.

Nobene frendice noseče;), berem pa ringarajo...tudi tisto, kar so naše predhodnice napisale:bravo:

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   JANUARČICE
21.7.2005 15:19:57   
lev76
Zdej mi pa še neki povejte.
A večina delate, al ste doma na bolniškah. JAz namreč zarad nosečnosti nisem še niti en dan manjkala in sem skoz v pogonu.Res da me včasih mal slabost daje,pa sem mal bolj počasna sicer pa delam tko k prej. Navkljub da sem že povedala v službi od mene ravno tolk hočjo k prej (sem moram priznat mal tolerance prčakvala).Pa sej so kul, ampak služba je pa služba.


(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   JANUARČICE
21.7.2005 15:28:00   
štručka
Tudi jest nisem v službi manjkala niti en dan in upam, da bo čimdlje lahko tako (trkam po lesu). Dobro je, da gre:nosecka:na bolniško, če z nosečnostjo ni vse ok, se mi pa dozdeva, oz.sem skoraj prepričana, da velika večina to izkorišča. V lastno slabo. Še vedno sem ena tistih, ki misli, da delo krepi:) Tudi meni je blo veliko slabo (mi ni več) a sem prepričana, da če bi se zaradi slabosti ognila službi, bi bilo 3x huje (doma bi ležala in se sama sebi smilila).

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   JANUARČICE
21.7.2005 15:31:26   
štručka
pa še to. Nekje sem enkrat prebrala:
"Nosečnost NI bolezen! Če nisi bolna, se tako tudi obnašaj, tako čuti in tako živi."
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   JANUARČICE
21.7.2005 15:37:55   
lev76
Ja se strinjam tiso o izkoriščanju in o tem da nosečnost NI bolezen. Pa tut to vem, da če bi bla doma bi se mi kr zmešalo,ker sploh ne vem kaj bi vse te dni počela.Sej mam ful za poštimat, pa študirat, ampak vseen.Je kar ok, da sem v službi, pa še porodniška bo večja;).
Se kaj jutri oglasim, zdej grem počasi domov.

lp

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   JANUARČICE
21.7.2005 18:00:02   
Nyah*
Tudi jaz sem za to, da delamo cimdlje, tudi meni bi se doma zmesalo po moje:)-:)-:)-. Ce pa kaj ni ok, bognedaj, pa seveda bit doma in pocivat. Mene sicer skrbi, ker se vozim in mam obcutek, da mi G ne bo dovolil vec dolgo delat, ampak bomo videli:miska::miska::miska:.

Kar se pa podatkov tice, jaz sem jih za NS prepisala z izvida, kaj pomenijo pa ne vem:ups:. Tudi meni je vazno, da je G rekel, da je vse ok:bravo::bravo::bravo:.

Lep vecer,

:nosecka:Nyah.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   JANUARČICE
21.7.2005 18:42:02   
MatMaj
Lep pozdrav!
Jaz pa imam dve krasni novički. Prva je ta, da sem danes ob 12.45 imela izpit za avto. Naredila sem ga brez napake.:bravo::bravo:
Ob 14.30 pa kontrola pri moji zlati g.
Sem 16t4d noseča, z izvidi je vse ok, smo poslušali srčka pa se je mali vragec:duda: tako obračal, da ga ni bilo slišat. Potem smo se pa kar na mizo vlegli in smo ga kar pogledali. Jaz se bila v 9nebesa9nebesa. Tako, da smo se prepričali, da je vse ok. Vmes mi je še pomahal, pa neštetokrat se je obrnil. Srček smo videli in tudi vse ostalo.. Nepopisno lepi občutki, ob pogledu na mojega malčka:modri: ali malčico:roza:.
Želim vam mirno in lepo nosečnost.
LP

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




maxi cosi tobi vs. romer king
sirenetta

test avtosedežev by uporabnice RR :)

zelo zadovoljna z romer king (29%)

nezadovoljna z romer king (0%)

zelo zadovoljna z maxi cosi tobi (19%)

nezadovoljna z maxi cosi tobi (1%)

imam en drug avtosedež in sem zadovoljna (46%)

imam en drug avtosedež in sem nezadovoljna (5%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!