|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Enota BIČEVJE (Viški vrtci)
2.7.2010 17:39:03   
Roberta69
Zunanji izgled ni najbolj obetaven, pročeje sicer pisano, ampak vrt zelooooo majhen user posted image ... V primerjavi z večino drugih vrtcev in tudi z ostalimi enotami Viških vrtcev, je ta kot iz preddavnine vzet... Okoli same ceste, nobenega zelenja, parka - kam jih pa vozijo na sprehode? Sicer mislim, da so itak ljudje tisti, ki odtehtajo... Nekaj staršev po forumih je zelo pohvalilo vzgojiteljice, drugi pravijo, da so šli raje drugam, tretji pravijo, da je ta enota "odlagališče" za tiste, ki niso bili sprejeti drugam user posted image Kakšne so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Enota BIČEVJE (Viški vrtci)
5.7.2010 14:58:08   
barbara_s
Moja je v tem vrtcu in sem z njimi zelo zadovoljna. Vrta res nimajo velikega, pa so vseeno veliko zunaj - gredo na sprehod do knjižnice (ki je čisto blizu :) ), pa malo okrog vrtca, drugače se pa veliko igrajo na "ploščadi" - vozijo kolesa, imajo gibalne dejavnosti, postavijo poligon... ali pa na igrišču, kjer se kljub manjšemu številu igral čisto lepo zaigrajo. Moraš vedeti tudi to, da je vrtec majhen, da ni veliko otrok in da je za toliko otrok, kot jih je tam, čisto dovolj prostora.

Ne vem, meni je priročen tudi zato, ker imam v bližini službo. Sem pa zadovoljna z njim...

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Enota BIČEVJE (Viški vrtci)
5.7.2010 18:41:26   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: barbara_s

Moja je v tem vrtcu in sem z njimi zelo zadovoljna. Vrta res nimajo velikega, pa so vseeno veliko zunaj - gredo na sprehod do knjižnice (ki je čisto blizu :) ), pa malo okrog vrtca, drugače se pa veliko igrajo na "ploščadi" - vozijo kolesa, imajo gibalne dejavnosti, postavijo poligon... ali pa na igrišču, kjer se kljub manjšemu številu igral čisto lepo zaigrajo. Moraš vedeti tudi to, da je vrtec majhen, da ni veliko otrok in da je za toliko otrok, kot jih je tam, čisto dovolj prostora.

Ne vem, meni je priročen tudi zato, ker imam v bližini službo. Sem pa zadovoljna z njim...



To je pa super :))) Tako in tako mislim, da je videz okolja, v katerem otrok "biva", manj pomemben dejavnik in v vrtcu vzgojiteljice odtehtajo za vse, a ker ne veš, je lepo slišati kakšno konkretno mnenje "uporabnice" in ker je poztitivno, je samo še toliko bolje user posted image .

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Enota BIČEVJE (Viški vrtci)
6.7.2010 10:26:47   
mamanakubik
moji otroci so v tem vrtcu - oni in jaz smo navdušeni! Vzgojiteljice so super, znajo se približat in posvetit vsakemu otroku posebej. Fino je tudi to, da je vrtec majhen in se vsi poznajo med seboj.
Da bi bil nek vrtec "odlagališče" v času, ko je tak naval na ljubljanske vrtce, pa res težko verjamem, kot tudi, da bi bili vsi ostali vrtci v LJ na idealnih lokacijah z ogromnimi igrišči....

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Enota BIČEVJE (Viški vrtci)
13.7.2010 23:05:56   
Roberta69
Jaz moram pa tudi povedat, da imam sedaj, ko sem vrtec bolj spoznala, zelo pozitivno mnenje. Navdušili sta me tako ravnateljica kot vzgojiteljica in celoten koncept Viških vrtcev je prav super in na koncu se je izkazalo, da ima ravno ta enota marsikatero prednost user posted image , ena veliiiiika je že to, da grejo v vsakem vremenu (tudi če dežuje, sneži) čim večkrat na sprehod, pa tudi notranjost je zelo domačnostna. Jaz imam zelo dober občutek user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mamanakubik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?