|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 15:24:14   
jaša2
sem v 31.tednu user posted image in me zanima, ali imate res vse nosečke enodelne kopalke?? kr zdaj me nekatere bombardirajo s tem, da bi mogla imet pod nujno enodelne, jaz se pa taaaak nesrečno počutim v enodelnih. pa tud - kolikor se spomnim, sem večino nosečk videvala na morju v dvodelnih. user posted image

nekaterim se bo zdaj vprašanje spet zdelo totalno butasto, ampak...za to imamo forum.

hvala za izkušnje in nasvete!


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 15:31:41   
eva1
Dvodelne, se lažje preoblečt, ni tistega mnokrega občutka po trebuhu...

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 15:46:43   
emma83
Jaz sem v 23. tednu in imam dvodelne, si ne predstavljam, da bi bila v enodelnih.

< Sporočilo je popravil emma83 -- 10.7.2010 15:47:18 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 17:16:22   
mayci
Enodelne bljak...user posted image
Jaz sem bila na morju tudi tam nekje pri 32. tednih, pa sem imela čisto navadne dvodelne.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 17:19:35   
Eva19
lani na morju v 6 mesecu nosečnosti...obvezno dvodelne kopalke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 17:44:55   
katra55
Jaz sem imela dvodelne kopalke.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 18:00:31   
S*
Jaz grem jutri na morje 26 in 27 teden in bom tudi imela dvo delne kopalke.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 19:58:14   
maca81
Dvodelne absolutno! Kolegica ima tankini-so tud luštne!

< Sporočilo je popravil maca81 -- 10.7.2010 20:01:20 >

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 20:56:48   
šrimpf
dvodelne!

kakšen argument pa imajo tiste, ki te prepričujejo za enodelne? user posted image

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 21:12:42   
*miska.mcc*
lansko leto v tem casu sem se kopala v aquaparku....se pravi v 35-36.-em tednu.

navadne dvodelne kopalke, ko sem pa paradirala po kopnem, pa sem si pod prsa, cez treeeeeebuh navezala pareo.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 21:18:10   
ronja
V dvodelnih, itak. Enodelne so fajn edino za na bazen, za trening, ker res bolj stojijo na mestu. Ampak ravno fejst verjetno ne boš trenirala na morju, boš bolj na izi plavala in poležavala, tako da za to so pa dvodelne zakon- čim manj, tem boljše (če jih že moraš metuser posted image ).

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 22:14:18   
jaša2
IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

dvodelne!

kakšen argument pa imajo tiste, ki te prepričujejo za enodelne? user posted image



da ne sonce direkt na bebiko pripeka.user posted image ko se user posted image itak ne praži na soncu, kot morda v normalnem stanju. tak da ste me potolažle.


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
10.7.2010 22:37:16   
isobel
Sem tudi imela dvodelne, ampak zato, ker nimam enodelnih. user posted image Sem pa na kopališču videla kar nekaj nosečk in so vse imele dvodelne kopalke.
Trebuh pa sem si hotela pokriti zaradi tistih modrih žil, ki so zelo vidne ob strani trebuha, ker me že marsikdo od domačih težko gleda v gol trebuh.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
11.7.2010 16:10:55   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

dvodelne!

kakšen argument pa imajo tiste, ki te prepričujejo za enodelne? user posted image



da ne sonce direkt na bebiko pripeka.user posted image ko se user posted image itak ne praži na soncu, kot morda v normalnem stanju. tak da ste me potolažle.



Ene ženske pa res znajo zafrustrirat človeka. user posted image   Verjetno nimajo drugega dela, kot da pametujejo. user posted image

Ti kar brez slabe vesti obleci dvodelne kopalke. Sonce nikakor ne bo pripekalo na bebija, ker on je v tvojem trebuščku zelo lepo zavarovan s plodovnico, ki se počasi segreva, tako kot ostale vode. Ko boš ti že crkavala na soncu, bo njemu še vedno čisto lepo v bušiju, zato kar brez skrbi! Bolj je sonce nevarno zate, kot zanj. Lepo dosti vode popij in uživaj!!! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
11.7.2010 21:45:31   
žabica13
V petek ko sem bila v 34. tednu sem se čisto brez sekiranja kopala v dvodelnih koaplkah in to še v takih s špagico ob strani user posted image mislim da je bil to moj edini letošnji izlet na morje, in mi še na kraj pameti ni padlo da bi si zaradi nosečnosti nove kopalke kupila. Pa tudi če bi šli za dalj časa bi imela iste. Naj še buši občuti malo sončka, zakaj bi skrivale naše buškote, saj so lepi user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
11.7.2010 22:09:57   
tannya
Definitivno dvodelne, navadne. Si ne predstavljam, da bi si morala vleči enodelne čez trebuh.

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
12.7.2010 12:02:33   
roberta
dvodelno. absolutno. jaz sem bila na morju, ko sem bila 38. tednov in je bilo super v dvodelnih kopalkah user posted image

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
12.7.2010 14:45:55   
tinkamarinka
Dvodelne so lahko problem le v primeru, da imaš strije na trebuhu. pa še to rešiš tako kot miška :-)

Pa glede strij ne mislim tega, da bi ti bilo nerodno, ampak, da potem ne bodo pobledele, če jih sonce zasmodi. Otroku pa res ninma kaj biti, vsaj po mojem. Ker če boš kao otroka pregrela, bo tebe itak prej infarkt od vročine :).

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: na morje - enodelne ali dvodelne kopalke?
13.7.2010 9:00:56   
boni25
Jaz bi raje oblekla dvodelne.Pa kaj če so stirje,jaz se tolazim s tem da ene se otrok nimajo pa imajo slabso postavo kot jaz.Nič se ne sramuj,vazno da bo vse ok in uzivaj na morju.

(odgovor članu tinkamarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?