|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 22:46:00   
Evelina
Pozdrav,
zanima me kako kaj preživljate poletne dopuste? Ali greste raje sami z družino ali greste skupaj s prijatelji, sorodniki. Jaz ugotavljam, da se lahko imamo zelo lepo, če gremo sami, saj si po svoje organiziramo čas in se nam ni treba nikomur prilagajati, pa še mož se bolj posveti otrokoma, kot bi se sicer. Kadar gremo pa s prijatelji se pa večkrat zgodi, da se možeki zorganizirajo in potem smo ženske same na plaŽi z otroki. Pa še nekaj. Kaj je za vas idealni dopust (ob upoštevanju da imamo majhne otroke)?

Čao.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 22:47:33   
rija
Vedno sama s partnerjem. Dopust je svet! S prijatelji se druživa itak celo leto.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 22:48:12   
Anonimen
Ja, Evelina se strinjam, pri nas je isto.
Idelaen dopust je pa zame, če je družina cele dneve skupaj, od jutra do naslednjega jutra itd. Pa kjerkoli že.

(odgovor članu Evelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 22:48:55   
rija
Idealen dopust? Odvisno, kako utrujena sva od vsakdanjega življenja. Čedalje bolj pa lenarjenje, pa tu in tam kakšen zanimiv izlet.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 22:49:06   
Anonimen
Sama s partnerjem. Čas, posvečen samo nama.

(odgovor članu Evelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 22:58:01   
Jančika_
Mi smo zaenkrat doma skoraj vsak dan cel dan skupaj, zato ne bi imela na morju nič proti družbi. Ampak kaže, da nam ne bo uspelo dobiti apartmaja v istem kraju kot prijatelji, tako da bomo verjetno sami. V nobenem primeru pa si ne bi delila apartmaja.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 22:58:13   
CatJa
Sami. Sicer pa vedno srecas kaksnega znanca, pa kamorkoli ze gres na dopust. Pa takrat mogoce malo pocvekas.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 22:59:32   
Marogica
Mi odhajamo na dopust vedno kot družina in nikoli s prijatelji. Je pa res, da nas kdaj pa kdaj pride kdo obiskat (za par ur ali celo prespijo). Ni problema. Vsakega obiska smo veseli, še bolj smo pa vesli, ko smo zopet sami. Kot si rekla, vso to prilagajanje...., je za nas utrujajoče.
Idealni dopust bi bil za nas "robinzonski". Vsaj en teden biti sam na otoku, brez elektrike, brez sosedov, vrveža, žive glasbe... To bi bil za nas LUXUS dopust.
Na Jadranu to že tudi obstaja, vendar pa imamo prikolico in na koncu vedno pristanemo tam.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Na dopust sami ali s prijatelji?
12.7.2005 23:07:08   
ciciban
Drugace sva najraje hodila sama-potem z otroki-letos pa gre prvic z nami moja mami! Ker poznam njene navade in muhe,me ne skrbi! Bo prav fino prisla se ena pomoc pri varstvu otrok! Si pa ne zelim nikoli s kom drugim prezivljati dopusta! Nic nimam proti druzbi za kaksno popoldne ali dan.......,da pa bi se mogla komu prilagajat cel dopust-to pa ne!!!

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 2:36:20   
Magi*
definitivno sami z družino, včasih se nam pridruži katera od mojih sester za kak dan. pašeta pa onidve še vedno v "ožji" družinski krog.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 6:48:03   
Anonimen
S prijatelji. Imajo enako starega otroka, da se z malim igrata, tastari se pa tud poznamo ohoho let in ni panike. Imamo hišo, skupno kuhinjo, danes kuha eden, jutr drug...pomiva eden kuha drug... Nam je tako lepo.

(odgovor članu Evelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 7:47:00   
muki1
Sami. Sva hodila s prijatelji,pa se nekak ni obneslo. Skupni apartma, prilagajanje, brezveze. Saj je bilo tudi fajn, smo žurali zvečer,pa vmes smo babe bile malo zase,pa dedci zase,pa spet skupaj.
Zdaj, ko imava otroka,pa si ne znam predstavljati, da bi se mogli komu prilagajati. Sva bila za prvi maj in je šla z nama moja sestra, ki bi kao pazila na tamalo, da bi enkrat šla zvečer ven,pa se je končalo tako, da smo vsi skupaj zvečer žurirali v hotelu, Neža se je celo na oder sprosila, ker so imeli živo glasbo, pa je pevka z našo ta malo v naročju tam nekaj migala. Na koncu smo bili že kot cunje, da nas je skoraj mala spat spravila, ki je bila še polna energije. Ples jo je čisto prebudil.
Sem malo zašla, no v glavnem sami.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 7:52:16   
puncica
Tud zame je dopust takšen da smo sami in da se posvečamo en drugim. nikol nisem vedla zakaj moja dva starša jemleta s sabo na dopust še prijatelje in pol nas je bilo polna hiša, men kot otroku pa to sploh ni bilo všeč. Sploh ko so bili njihovi sinovi tako čudni:ups::zmeden2:

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 8:11:01   
zoya_
Midva preživljava dopust skupaj... rada imava družbo drug drugega, nikoli nama ni dolgčas in pa še lažje se je prilagoditi drug drugemu, kot pa večji skupini... sem imela pa slabe izkušnje s kolegi na dopustu... misliš, da človeka poznaš, potem pa ugotoviš čisto drugo plat njegove osebnosti... od takrat naprej je dopust samo v dvoje oz. z družino... no bi šla s kolegi, samo vsak svoj apartma ali pa hotelsko sobo, da se lahko umakneš, ko ti dosadi :)-

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 8:27:57   
Pajaca
Men je pa fino it s prijatelji, a tako, da je vsak sam v svojem apartmaju, pa se srečaš na plaži, pa na kofetku, pa zvečer na pivički..... tko da nisi res cel čas sam. Pa fino je če ma otrok družbo, pa če jo mam jaz, pa moj.... kaj vem. Je fajn ko deci odpeljejo mulce na igrišče (valda je to izgovor da gredo na pivo) pa nas pustijo mal same, da se spočijemo in poklepetamo.

V skupen apartma pa bolj vikend varianta, za tist taprav dopust raje ne, ker se mi ne da prilagajat, pa se podrejat, pa gruntat a bo kopalnica frej al ne, pa če bo vse ok.

S starši tud ne.

Idealen dopust..... evo želim si it s kamperjem mal po evropi... rečmo ko mala zraste, da bo kaj dojela bi jo peljala v skandinavijo... tam je tko fino potovati, pa tko lepo je. Al pa v tanzanijo na safari... po moje bi ful uživala.... tolk enih živali pa ne bi se ji blo treba umivat, pa lahko bi bla umazanka.... jupi.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 8:46:31   
mamsi
Jaz bi rada šla na dopust s prijatelji, a kaj, ko so bili prijatelji vedno bolj pivske in žurerske narave in nimamo sedaj več skupnih točk. Za tak dopust je pomembno, da so prijatelji istega kova, npr. da imajo tudi sami otroke, ker drugač so želje in ritem preveč različni.

Tko da ko se pojavijo podobni kalibri, kot smo mi ( nimamo sploh časa za druženje, torej jih še dolgo ne bo), bomo šli pa kdaj skup na dopust, vsekakor.;)

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 8:56:05   
ninca
SAMI, SMA PONAVAD PO PO SREČNEM (NESREČNEM:zmeden:) NAKLJUČJU KKŠNE SREČAMO PA SMO SKOS SKUPEJ:(

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 8:58:59   
Bejba
Midva sva šla, ko sva bila še sama ene parkrat s prijatelji na dopust, pa sva bila vedno razočarana in naju je izučilo, da nikoli več oz., če že, vsak v svoj apartma.
Fino nama pa je, če kdo pride malo na obisk za kakšen dan, da se kaj dogaja, vendar ne prespat.
Sedaj, ko smo trije pa vedno najbolj uživamo eden z drugim :love:.


(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 9:14:09   
KatjaP
Preden sva dobila :hudicek: sva vedno hodila s prijatelji na dopust in se ni pokazalo za uspešno. Vedno smo se skregali zaradi različnih navad:( Potem sva šla pa eno leto z drugim parom (v bistvu se stalno družimo in smo res veliki prijatelji) in sva ugotovila, da z njimi se pa da dopust preživet, navkljub temu da se najmanj 1x tedensko vidimo. Tudi zdaj ko imava :hudicek: še vedno hodimo z istim parom na dopust. Dela si razdelimo - moška kuhata, hodita v trgovino in skrbita za red in čistočo; jaz s prijateljico pa uživam na plaži z mojim pikcem. Mož ne mara sonca in se tudi na plaži kaj preveč ne zadržuje, razen popoldne ko se sonce že spušča. Skratka meni je tak sistem oz. delitev dela OK in se ne pritužujem. Je pa res, da gremo vsako leto še 1x extra na dopust sami brez družbe.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 9:32:27   
Pajaca
Midva sva pa lani bila tko da so bili ostali samski... pa je bilo fino. Ok res smo mi vstal ko so šli oni spat, pa šli s plaže ko so šli oni na plažo, ampak vmes je blo luštno. Zvečer smo šli na pijačo, pa mal poklepetal, pa šli na kakšno večerjo, pa ob treh ponoč smo se okol šetal... tamala je pa spala v vozku.... ma sej je zdravo da je otrok velik na svežem zraku. Sploh nismo vedl da jo mamo.... običajno se je ker od njih spomnu da je še tamala zraven... jaz sem jo na čase kar odklopla.

Sam ja vsak svoj apartma, drgač ne bi šlo nikakor.

Pa še fajn se jim je zdel (so bli večinoma deci) k so jih punce tko gledale če so mal okol tamale poskakal.... jupi so takoj plus točke dubl....

Letos bomo pa vidl kok bo za žur..... ma sej običajno je, tko da najbrž ne bo panike....

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 9:40:43   
kalimero
Ponavadi gremo sami, ker kolegi niso ljubitelji robinzonskih počitnic. Včasih pride kdo za par dni. Me pa ne bi motilo, če bi bilo več družbe, seveda pa je treba prej vedeti, kako in kaj, sicer lahko rata iz dopusta prava muka.
Idealne počitnice zame so kampiranje v našem standardnem campu, brez elektrike in ostale infrastrukture ali pa kakšno potovanje.
Nikakor si pa ne predstavljam 14 dni preživeti v kakšni all inclusive varianti ali kakšnem apartmajskem naselju in 14 dni ležati na plaži.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 9:42:40   
Willson
Midva pa hodiva s prijatelji, pa do sedaj še ni bilo problemov, smo se imeli vedno dobro. Pa tudi sedaj, ko imava dojenčka sva bila na morju z njima, pa tudi ni bilo problemov. Midva hodiva na morje z vsemi, tudi s starši, od obeh, obvezno pa sva na morju vsako leto tudi sava, no sedaj z dojenčkom.
Seveda, pa če se v družbi svojih prijateljev ne počutiš dobro, potem nima smisla iti na dopust z njimi. Lp

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 10:37:25   
soncece24
Midva sicer otrok se nimava, jih pa imajo zato vsi s katerimi hodiva na dopust. Gremo pa vsak s svojim šotorom. Za kuhanje je zadolžen vsak dan en "tabor", nikoli še ni bilo problemov, mamo se super, midva tudi kdaj čuvava otročke, da majo starši malo mira, ta večje jaz vzamem zraven na kopanje... Ne predstavljam si, da greva sama na dopust, ker mam rada akcijo.

(odgovor članu Evelina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 10:39:35   
Anonimen
Vedno s svakinjo in njenim možem, ki sta luštna in nezakomplicirana, tudi zdaj, ko imava otroka, gresta še vedno rada z nami.

(odgovor članu Evelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Na dopust sami ali s prijatelji?
13.7.2005 10:52:27   
Anonimen
Midva z bivšim sva dolgo hodila sama, pol pa smo šli enkrat skupaj z mojo najboljšo prijateljico in njenim in smo ugotovili, da se ful dobro štekamo in od takrat smo vedno skupaj hodli na dopust. In morje in smučanje in potovanja. In je padel dogovor, da bomo imeli otroke hkrati. In glej ga vraga, če ne bi imela ss bi bili froci 2 meseca narazen. Pa če moz ne bi šu stran.

Tko, da skupaj smo hodili s prijatelji s katerimi smo imeli enak način življenja in približno enak 'standard'. Zdaj se jim pa ne 'štulim' več zraven.

(odgovor članu Evelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?