|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 10:42:29   
_sanja_*
Pozdravljene.

V kratkem bom drugič rodila. Pri prvem sem za sterilizacijo uporabljala tekočino Chicco. Nazadnje sem jo kupila kakšno leto nazaj, sedaj pa jo vztrajno iščem, pa je nikjer nimajo večuser posted image

Ali jo je katera še kje zasledila? Ali pa kakšno drugo?

Sterilizatorja ne mislim kupovat, prekuhavala pa tudi ne bi, če res ne bo nujno, ker imamo ogromno vodnega kamna, kisu se pa tudi izogibam čimbolj kolikor se mu lahko...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 10:45:01   
Precious
Jaz sem prekuhavala v loncu. Dala 1 min v vrelo vodo in na hitro še splaknila pod vodo. Ni bilo nikoli vodnega kamna na dudi ali na flaški

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 11:16:00   
cebelica_
vem, da nisi tega vprašala, pa vseeno user posted image
jaz imam sterilizator za v mikrovalovno in mi je kar všeč. je zeloo enostavno, samo postaviš notri stvari, naliješ vodo, 4 min v mikro, pa je.
pa še stvari potem kar notri pustim, dokler ga ponovno ne rabim. je pa odvisno, koliko boš kaj sterilizirala, če se ti res splača tole kupovat.
za kakšno dudo tu pa tam, je verjetno res najboljše kar vodo zavret, pa je.

aja, za te tekočine sem pa (pol leta nazaj, ko sem se še sama odločala) neki zasledila, da se jih baje ne dobi več user posted image ampak ne vzeti za sigurno, ker nisem prepričana, kako je s tem.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 12:06:17   
Najaa
Uf, jaz pa te chiccho tekočine nisem marala, ker je vse pol njej pol smrdelo. user posted image Tako da sem kar pod vročo vodo umivala, vsake toliko pa prekuhala in je blo čist dobro.

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 12:09:00   
Anonimen
Jaz sem dobila dm bone za nosečnice lani takšen čas in je bila v teh bonih tudi ta tekočina. Ker jo potem v dm-u niso imeli, sem prodajalko vprašala kdaj jo dobijo, pa mi je rekla, da so jih umaknili iz prodaje. Se pa potem nisem poglabljala čemu je tako.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 14:56:48   
_sanja_*
So mi odgovorili s Chiccota, da te tekočine ne bo več, ker rabi za slovenski trg posebna potrdila... user posted image user posted image

V glavnem, če ve katera za kakšno drugo se priporočam.

Glede na to, da prvič nismo dojili, bi bilo prekuhavanja ogromno, če ne bi imeli te tekočine. Sem pa seveda prekuhavala vodo za mleko, pa sem lahko pisker prav kmalu, kljub filtriranju z Britta vrčem, vrgla stran... 

Sterilizatorji so pa drage zadeve, razen mikrovalovni, ampak nimamo niti mikrovalovke :)

Nič, za ene parkrat jo še imam... Potem pa ne vem.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 14:59:45   
Katy78
Sterilizator stane okoli 50 EUR, kar ni malo, vendar glede na to, da se ga kar nekaj časa uporablja, se mi ne zdi pretirano drag. Jaz sem v njem sterilizirala flaške, dudo, prsno črpalko, lončke, v katerih sem shranjevala svoje mleko. Skratka, zame je bil to eden boljših nakupov. user posted image

Prekuhavanje je pa nočna mora... Sem samo ene dvakrat, pa me je minilo. Najprej počakaj, da vidiš, ali boš dojila ali ne, pa se potem odloči, kako boš sterilizirala.


< Sporočilo je popravil Katy78 -- 2.2.2011 15:01:06 >

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 15:18:25   
Precious
Ogromno prekuhavanja user posted image   Kaj si pa ogromno prekuhavala?Jaz prvorojenca tudi nisem dojila pa nisem imela nič ogromno za prekuhavat

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 20:27:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Precious)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tekočina za steriliziranje
2.2.2011 21:22:49   
Anonimen
Jaz sem imela to tekočino doma ,pa sem jo nekam založila pa je ne najdem ,prinesla mi jo je pa kolegica iz dm in to pred 3 meseci,tak ,da se še dobi.Vprašaj v dm.

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tekočina za steriliziranje
4.2.2011 13:10:52   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

Jaz sem imela to tekočino doma ,pa sem jo nekam založila pa je ne najdem ,prinesla mi jo je pa kolegica iz dm in to pred 3 meseci,tak ,da se še dobi.Vprašaj v dm.


Žal je pri nas ni več. Sem iskala po Dmih v okolici, pa je ni nikjer več...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tekočina za steriliziranje
4.2.2011 13:13:09   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

Ogromno prekuhavanja user posted image   Kaj si pa ogromno prekuhavala?Jaz prvorojenca tudi nisem dojila pa nisem imela nič ogromno za prekuhavat


Ne vem, kako redno si ti sterilizirala, ampak jaz sem. In imeli smo več flašk, pa na začetku še dudo, pa treba je redno sterilizirat tudi prsno črpalko, posodice za mleko ja, itd... Ni malo stvari.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tekočina za steriliziranje
4.2.2011 13:14:06   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

sama sm pri prvem crpala mleko in sm dosledno vse sterilizirala. lahko pogledas na Bolhi, imajo ful rabljenih - pa ti preizkuseno zlo dolg drzi, samo redno ga moras cistiti, da se ne nabere prevec kamna. mene je takrat resil.

ce te moti vonj kisa, ki se ga dodaja proti kamnu pri prekuhavanju, dodaj namesto tega citronsko kislino ter na koncu kratko izperi.


Hvala. Za citronsko kislino pa prvič slišim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tekočina za steriliziranje
9.2.2011 8:21:22   
legenda_m
_sanja_  jst mam eno še zapakirano. rabiš?

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tekočina za steriliziranje
9.2.2011 21:28:07   
Anonimen
Mislim da je še najboljš sterelizirati v sterilizatorju ali prekuhavati. Tisto tekočino sem tudi jaz kupila na začetku, sem jo pa hiter stran dala ker mi je preveč smrdela.. Vprašanje če je to sploh zdravo.. user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tekočina za steriliziranje
9.2.2011 23:18:58   
Anonimen
Sanja, pomoje brezveze kupovat drage destilatorje. Jaz sem imela/imam kar en no-name parni kuhalnik za zelenjavo, samo da sem vanj namesto korenja flase nalozila ;-) Stal je enih 20€ pa se zdaj ga imam za zelenjavo skuhat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tekočina za steriliziranje
10.2.2011 12:48:31   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

_sanja_  jst mam eno še zapakirano. rabiš?


Hvala, sem jo ravno včeraj kupila.

Torej, če katero zanima... Tekočina obstaja, sicer je od druge firme, ampak se da dobituser posted image

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?