|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 13:36:11   
kallia
Povejte mi tiste, ki uporabljate lupinico maxi cosi ali vas je kdaj motilo, da ta lupinica nima senčnika oz. strehice?

Pri prvem smo imeli lupinico sposojeno in je imela tudi strehico, pa nam je prišla kar prav. Predvsem pozimi, ko je bilo mraz in še kakšen veter, pa je bilo treba otroka prenesti iz avta v stanovanje. Smo samo dali strehico, da je bil bolje zavarovan tistih 50 m, da ga ni vsega prepihalo, ko smo ga dali iz toplega avta.
Pa poleti, ko je sijalo sonce v avtu ravno na otroka, sem mu samo naštimala strehico, da je bil v senčki.

Sem bila že odločena, da jo kupim sedaj, ko je v BC v akciji, sedaj sem pa opazila to ''pomanjkljivost'', pa me zanima ali je za vas tudi pomanjkljivost ali tega še opazili niste?

Pa tiste, ki imate lupinice s tako strehico (peg perego, romer,...) a se vam zdi, da je v redu, da je zraven ali bi bilo vseeno če je ne bi bilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 13:42:20   
ZvezdicaZaspanka
Pa saj maxi cosi lupinica ima strehico. Je sicer mehka oz. iz platna in ko o rabiš jo povlečeš ven. Meni je ok in jo uporabim v vseh primerih, ki si jh naštela (pozimi, če je veter, sonce...). Ko jo pa ne rabiš, jo pa zložiš in zatakneš nazaj. 

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 13:46:54   
zmajaz
Seveda ima strehico - samo skrita je. user posted image Tudi moja soseda jo je kupila, potem me pa klicala, kje sem jaz kupila strehico, češ da je nikjer ne more dobit - ker ni vedela, da lupinica že ima strehico, samo je skrita v tak predalček na vrhu lupinice, ki se izvleče. user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 13:47:24   
kallia
A res al kaj user posted image

Žal gledam te lupinice le preko interneta, ker prva BC trgovina mi je kar daleč. No saj sem jo videla tudi že v živo, ampak takrat se v te detajle nisem spuščala. Na internetu pa ne najdem slikice s strehico. Vsaj do zdaj je še nisem user posted image

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 13:49:58   
zmajaz
Evo - slikca brez in z: http://www.maxi-cosi.com/ot-en/carseats/baby/cabriofix

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 13:57:25   
kallia
Ja, sem šla vmes že sama gledati. Hvala vseeno. Ne vem kako mi že prej ni padlo na pamet, da bi šla gledati na njihovo spletno stran user posted image

Torej, problem rešen user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 14:01:02   
zmajaz
To je itak najboljša lupinica, tako da kar brez skrbi. user posted image

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 14:41:54   
kallia
A mi lahko samo še katera pove, do kdaj veljajo te klubske cene za to lupinico v BC, ker mi je mož po nesreči vrgel stran novičke user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 14:57:04   
Zala01
100X hvala kallia za to temo, imam lupinico MC od januarja, pa pojma nisem imela, da se strehica kje skrivauser posted image . Bo tudi meni prišla zelo prav.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 16:00:13   
Anonimen
kallia, zdaj ne vem kolko so te lupinice v BC, vem samo da jo lahko prek Recinka (preko njih tudi paket za novorojenčka dobiš) kar ugodna: http://www.recinko.si/avtosedez-maxicosi-cabriofix-p-2302.php pa leto in pol nazaj je bil tudi podstavek za lupinico za v avto precej cenejši kot v BC.

(odgovor članu Zala01)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 16:26:01   
kallia
V BC je zdaj cena 109 €, tako da je malenkost cenejša kot pri Recinku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 16:30:13   
Anonimen
Aha ... no saj še bolje ... mogoče pa da je šla sedaj cena malo dol, ker je nov model lupinice od MC ven prišel.

(odgovor članu kallia)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 16:34:22   
kenya
Kallia, akcijske cene veljajo do 24.3.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 17:01:24   
kallia
Kenya, hvala!!

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 18:03:58   
EMILY 3
drugače pa je zelo super mc lupinica.jaz sem več kot zadovoljna bila z njo.ja ima strehico.men je bila kar polek tistih navodil in tega.smo pa jo kupili v avstriji.

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
3.3.2010 20:31:31   
x_srečka_x
Meni je bila pa ravno t strehica zakon, ker ko je ne rabiš jo lepo pospraviš, če je pa sonce še vedno sijalo sem pa pleničko čez dala.

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
23.7.2010 13:18:42   
Barbara_L
Da ne odpiram nove teme-iz lupinice smo vzeli ven zgornji del (to oblazinjenje, ki ima tudi oporo za glavo). Sedaj v njej lažje sedi, vendar glavica ni ravno fiksirana. Kako ste to rešile? Jaz mu kar malo obdam glavico s pleničko, vendar se v tej vročini kar malo upira...
Pa še to-kako preprečiti, da mu ne bi sonček nagajal po nogicah? Mu nogice pokrijete?

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
23.7.2010 13:22:23   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Da ne odpiram nove teme-iz lupinice smo vzeli ven zgornji del (to oblazinjenje, ki ima tudi oporo za glavo). Sedaj v njej lažje sedi, vendar glavica ni ravno fiksirana. Kako ste to rešile? Jaz mu kar malo obdam glavico s pleničko, vendar se v tej vročini kar malo upira...
Pa še to-kako preprečiti, da mu ne bi sonček nagajal po nogicah? Mu nogice pokrijete?


Hm, mi nismo imeli problemov z glavico, se mi zdi, da je bila dovolj fiksirana. Drugače pa ja, založi s pleničko, če je res treba.

Jaz sem imela kar eno svojo jopico in sem jo zavezala gor na tisti ročaj nad vrati - sem mu tako naredila več sence kot pa z raznimi senčniki, ki se pripopajo na okno.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
23.7.2010 13:29:34   
Barbara_L
Katy, tnx za odgovor. Bom za senco naredila isto...senčniki so mi namreč obupno grdi, čeprav vem, da tudi viseča majica ne bo viušek lepote, ampak ok.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Uporabnice lupinice maxi cosi
23.7.2010 13:30:39   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Katy, tnx za odgovor. Bom za senco naredila isto...senčniki so mi namreč obupno grdi, čeprav vem, da tudi viseča majica ne bo viušek lepote, ampak ok.


Glavno, da ima otrok senco. Baš mene briga kako izgleda. user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?