|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp mareda
25.7.2010 16:36:37   
mala zirafa
Glede na to da ima samo  eno zvezdico, me zanimajo vaše konkretne izkušnje.Kakšna je plaža?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp mareda
25.7.2010 16:50:09   
josephine27
mi smo bili tam dve leti nazaj ampak mislim da je še vedno enako. plaža delno beton, delno prodnata - skalnata ( tud senčka se najde če hočeš)

sanitarje pa so bile kar lepo čiste. topla voda večinoma ja ne pa čisto vedno.

glede na eno zvezdico ni tako slab kamp vsaj po moji oceni ne.


_____________________________



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp mareda
25.7.2010 17:37:08   
Anonimen
sicer v samem kampu nismo letovali, smo se pa tam kopali.

na plaži so igrala (na travniku) + 2 peskovnika z mivko. kar se mi zdi en plus (posebej ker nimaš tiste mivke povsod, vseeno se pa z njo lahko igrajo).

se mi zdi, da otroci hitro najdejo družbo. je neka pozitivna energija tam.
zraven kampa je lunapark.

sanitarije so čiste. trgovina blizu. možen najem pedolinauser posted image
na delu plaže je privez za čolne... manjši pomolček.

dostop za v vodo pa se meni zdi kar nevaren za manjše otroke.
tam, kjer so betonske plošče, drsi zaradi alg.
tam, kjer so čeri, je potrebna določena spretnost.
tam, kjer je lestev, je okej, ampak za manjše spet potrebna pomoč.
tam, kjer so kamenčki, je potrebno imeti vodne čevlje...

Istra.

smo bili pa tudi mi tam 2 leti nazaj.

< Sporočilo je popravil k.tja -- 25.7.2010 17:38:22 >

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp mareda
25.7.2010 18:31:56   
mala zirafa
Hvala za mnenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp mareda
27.7.2010 14:59:29   
Katjusa
tam smo letovali ko je bil sinek star dobro leto..... v bistvu sam kamp mi je vredu čiste sanitarije, dovolj sence..... trgovina je mal odmaknjena ampak mi smo se itak raje zapeljal mal nazaj proti umagu v plodine kjer je vsega dovolj in še ceneje......

sama plaža hmm mi smo bli vedno tam čist na levi ko so kamenčki ker sama ne maram betona še manj pa bi bil beton za malčka, popoldne je bilo ponavadi kr dosti trave ampak če nisi čisto v kotu je OK..... pa super je ker se najde naravna senčka čez cel danuser posted image user posted image user posted image user posted image   otrokom je zanimivo vsaj mojmu je bilo k je malo skalic in se lahko mal plazijo gor pa kamenčke gor zlagajo..... kot je bilo že omenjeno so tam tudi igrala tko da ja za krajša letovanja čist vredu.user posted image user posted image user posted image user posted image   hmm že razmišljam da bi šla spet mal pogledat in obujat spomine na otroštvo..... plaža se v več letih ni nič spremenila....
je pa res tam (kot v vsakem kampu) je veliko slovencev in si tako starši kot otroci hitro poiščejo družbo.....
evo še ena slikca (3 leta nazaj) tle je kr precej močna useka
user posted image


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp mareda
27.7.2010 16:09:44   
Anonimen
oseka.user posted image

to je ta plaža z igrali, ja... v vodi je pa mivka. pri vstopu v vodo pa je potrebno malček več previdnosti.

< Sporočilo je popravil k.tja -- 27.7.2010 16:12:25 >

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp mareda
27.7.2010 16:36:27   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

oseka.user posted image

to je ta plaža z igrali, ja... v vodi je pa mivka. pri vstopu v vodo pa je potrebno malček več previdnosti.

sam da smo se razumeliuser posted image user posted image user posted image user posted image

no mivka ja na enem delu..... mi imamo itak vedno čevlje za v vodo gor.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?