|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Joggster X Twist
15.6.2010 23:30:49   
Božička09
Ojla,

ima katera izkušnje z vozičkom Joggster Twist, Joggster 3 ali Joggster X Twist?

http://www.tfk.si/

Vsako mnenje, opazka več kot dobrodošla - nisem pa še našla te teme na RR, zato odpiram novo.


Lp.



< Sporočilo je popravil Božička09 -- 15.6.2010 23:31:06 >


_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Joggster X Twist
16.6.2010 16:00:41   
piko12
Jaz imam sicer buggsterja- kao marelo od iste firme in sem kar se tiče izdelave, materialov ipd. ful zadovoljna. Če bi se še čist polegel, bi bil popoln.;) Ena znanka je imela enega od teh, ki jih omenjaš, sicer neko starejšo verzijo pa vem, da je nekaj čez naslon bentila. Malo poglej, kolk se poleže in dvigne, če ti je to pomembno. Drugače pa sva skupaj bluzili po Rožniku in se je dobro obnesel.

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Joggster X Twist
16.6.2010 16:28:06   
Božička09
Hvala, čakam še njihov mail z natančnimi potaki, so ful prijazni. Zmotilo me je edino to, da se športni sedež ne da obrniti v obe smeri ...user posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Joggster X Twist
16.6.2010 21:21:48   
mayci
Božička, jaz tudi nimam neposrednih izkušenj z Joggster X Twistom, vendar pa sem tudi jaz lastnica Buggsterja, s katerim sem zelooo zadovoljna.user posted image Je kvaliteten, nikjer nič ne škriplje, funkcionalen...
Sem za našega prihajajočega člana družine tudi gledala tale Joggster X Twist, pa me je zelo navdušil, potem sem se zaradi dokaj visoke cene odločila za en drug voziček... user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Joggster X Twist
29.7.2010 15:16:15   
sekirca
Imamo buggsterja in smo zelo zadovoljni. Zelo okreten, dovolj velik za otroka, a še vedno kompakten. Za prihajajočega otročka (jeseni) se tudi mi odločamo med Joggsterjem twist ali Joggster X twist-om. Ju moram videti še v živo, glavna razlika je tudi v višini krmila, X je za šoferje nižjih rasti:). Božička, s kom pa kontaktiraš glede nakupa? V tujini ali pri nas? Cena je pa res visoka...:(

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




vneta ritka
Erin

Kaj od naštetega je najbolj pomagalo pri vneti ritki vašega otroka?

hrastovo lubje (7%)

canesten (9%)

praška pasta (17%)

bepanthen (39%)

cinkovo mazilo (10%)

hladilno mazilo... (18%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!