|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Flaške AVENT
6.9.2010 16:20:19   
Aninchy
Hej!

Zanima me, če obstajajo kakšne lepše Aventove flaške? Mislim takšne s kako poslikavo ali vsaj nekaj barve.... Naš mali je namreč sprejel samo Avent, jst sm pa že take lepe Nukove kupila... user posted image

Hvala user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 17:33:56   
m_o_i
Aventove kolko jaz vem, so samo tiste z napisom...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 17:37:12   
štrumfek
jaz imam aventovo evno roza in eno oranžno na kateri so narisane kokoške pa piščančki... (sta pa obe 2dcl)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 17:43:46   
Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

jaz imam aventovo evno roza in eno oranžno na kateri so narisane kokoške pa piščančki... (sta pa obe 2dcl)



kje si jih pa kupila?

mi uporabljamo aventove flaške in pa mam cuclje. meni mam flaške nekako niso potegnile, mi niso všeč tiste gume na dnu.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 17:45:03   
Katy78
Mi smo imeli najprej Aventove, potem mu pa cuclji niso odgovarjali in sem kupila Nukove cuclje, ki so pasali na Aventove flaške, tako da mogoče paše tudi obratno, se pravi Aventovi cuclji na Nukove flaške. Probaj.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 18:40:24   
štrumfek



IZVIRNO SPOROČILO: Nončika


IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

jaz imam aventovo evno roza in eno oranžno na kateri so narisane kokoške pa piščančki... (sta pa obe 2dcl)

   

kje si jih pa kupila?

mi uporabljamo aventove flaške in pa mam cuclje. meni mam flaške nekako niso potegnile, mi niso všeč tiste gume na dnu.


eno v DM ju eno pa v Baby centru
samo so v originalu to flaške z tistim ploščatim cucljem,(rozasta ima napis AVENT, oranžna ga pa nima) vendar paše gor tud navaden cucelj
evo

user posted image


< Sporočilo je popravil štrumfek -- 6.9.2010 18:42:03 >

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 19:24:24   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Mi smo imeli najprej Aventove, potem mu pa cuclji niso odgovarjali in sem kupila Nukove cuclje, ki so pasali na Aventove flaške, tako da mogoče paše tudi obratno, se pravi Aventovi cuclji na Nukove flaške. Probaj.


samo mogoče bo problem dovod zraka. nuk ma luknjico zgoraj, štima za aventovo flaško, avent pa ma dovod zraka odspodaj in so nukove flaške nižje. navoj mislim.

< Sporočilo je popravil Nončika -- 6.9.2010 19:26:56 >


_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 19:25:30   
Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek




IZVIRNO SPOROČILO: Nončika


IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

jaz imam aventovo evno roza in eno oranžno na kateri so narisane kokoške pa piščančki... (sta pa obe 2dcl)

   

kje si jih pa kupila?

mi uporabljamo aventove flaške in pa mam cuclje. meni mam flaške nekako niso potegnile, mi niso všeč tiste gume na dnu.


eno v DM ju eno pa v Baby centru
samo so v originalu to flaške z tistim ploščatim cucljem,(rozasta ima napis AVENT, oranžna ga pa nima) vendar paše gor tud navaden cucelj
evo

user posted image



mi je znano, da paše. sem mislila, da si kje nabavila ta prave flaške. take mamo mi tudi.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 19:42:55   
Aninchy

[/quote]

eno v DM ju eno pa v Baby centru
samo so v originalu to flaške z tistim ploščatim cucljem,(rozasta ima napis AVENT, oranžna ga pa nima) vendar paše gor tud navaden cucelj
evo

user posted image

[/quote]

Uaaaa mislim, da bomo tole prakticirali, če ne bo šlo drugače.... Sicer grem pa kuj zdej probat zamenjat cucle user posted image poročam....

Sicer pa hvala za odgovore! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 19:50:24   
Aninchy
Nep....user posted image ne paše...user posted image bomo prakticirali prejšnjo rešitevuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 19:51:53   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika
samo mogoče bo problem dovod zraka. nuk ma luknjico zgoraj, štima za aventovo flaško, avent pa ma dovod zraka odspodaj in so nukove flaške nižje. navoj mislim.


Sej mi ni blo čist nič jasno, kaj si mislila s tem....user posted image No, pol ko sem pa probala zamenjat sm pa vidla...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 20:52:04   
Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: Nončika
samo mogoče bo problem dovod zraka. nuk ma luknjico zgoraj, štima za aventovo flaško, avent pa ma dovod zraka odspodaj in so nukove flaške nižje. navoj mislim.


Sej mi ni blo čist nič jasno, kaj si mislila s tem....user posted image No, pol ko sem pa probala zamenjat sm pa vidla...user posted image



hja, nič boste pa na starih dobrih flaškah z napisom. kot mi.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 21:54:17   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Nončika
hja, nič boste pa na starih dobrih flaškah z napisom. kot mi.user posted image user posted image user posted image


Ja....user posted image no, vsaj dokler ne grem kupit tistga lončka s slikce user posted image ker hočm, da ma vsaj za čaj lepo flaško, ker jo morma okrog zravn nosit user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Flaške AVENT
6.9.2010 21:58:49   
Nončika

IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

IZVIRNO SPOROČILO: Nončika
hja, nič boste pa na starih dobrih flaškah z napisom. kot mi.user posted image user posted image user posted image


Ja....user posted image no, vsaj dokler ne grem kupit tistga lončka s slikce user posted image ker hočm, da ma vsaj za čaj lepo flaško, ker jo morma okrog zravn nosit user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?