|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sladkosnednost
23.7.2005 18:13:15   
tanjao1
ALI JE MOGOČE ŠE KATERA TAKO SLADKOSNEDNA?????????
Jaz enostavno ne vem več kaj storiti s to presneto čokolado!!!!! Enostavno jo moram jesti pa pika, če ne sem tečna in nervozna. So to hormoni? kaj pa če ne bo nikoli minilo? Zredila sem se že 16kg (sem v 34t). pa saj vem kaj pravijo 9 mes. gor 9 mes. dol ampak da pa samo zaradi čokolade 9 mes gor je pa tud hudič!!!
Pridem ginekologu, stopim na vago in med. sestra pravi "Ja lubica moja ti se pa kar zelo rediš!" In mi vse dol pade!!! Kaj storiti???
:ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sladkosnednost
23.7.2005 18:16:41   
Anonimen
Moj nasvet...
Kar ti paše, ti ne more škodovati...
In če se v svoji koži dobro počutiš, je vse OK...
Telo ti mora nekako povedati, kaj potrebuje oz. česa mu manjka...
Če je to čokolada, je pač čokolada, pa kaj?

Dober tek!

(odgovor članu tanjao1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   sladkosnednost
23.7.2005 18:18:08   
nita
Udri brigo na veselje!!:)- Ti kr jej, mem je tut čokolada zeeeeeelooooooo pasala. Po porodu jo itak ne boš več smela. Zredila sem se za skoraj 20 kg, pa sem rabla sam tri mesece, da sem na svoji predporodni kilaži.

Bolš da maš kako kilo več, kot pa da si nervozna.

Dober tek!

L.P. Anita :rozica:

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sladkosnednost
23.7.2005 18:21:01   
kati1
oj

jaz sicer nimam tolk težav s sladkosnednostjo ... sem se pa tud že preveč zredila (12kg v 29t) ... čeprav niti ne jem ful več ... in ginekologinaj me VSAK mesec posebej skoraj okrega in govori, kaj in kako moram jesti itd. Skratka - sem se nekaj časa ful sekirala, zdaj sem pa rekla - konec koncev bom jaz te kile dol dajala in ne ona! Če bi vsaki punci (nenosečnicam) zdravniki tako težili, ko se preveč zredi - bi vse nosile 38 konf. številko. Po drugi strani pa so se naše mame in babice vse zredile cca. 20 kg - pa jim ni noben težil.

:sloncek:

ti se kar posladkaj - sej ti po porodu ne bo več dišal in bo šlo vse nazaj

lp, K

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sladkosnednost
23.7.2005 18:23:18   
kati1
oj

mene pa še nekaj zanima - A se sploh katera zredi sam za 10kg, kolikor priporočajo?

K

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sladkosnednost
23.7.2005 18:23:46   
Anonimen
Jaz sem se v 1. nosečnosti zredila samo za 8 kg...

(odgovor članu tanjao1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   sladkosnednost
23.7.2005 18:25:48   
nita
Kati1, preber en link višje.

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   sladkosnednost
23.7.2005 18:53:24   
bunkica
huh......jaz sem pa v prvi nosečnosti pridno pridelala kar 28 kg..........in sem kmalu po porodu spet padla nazaj na 56............
marička...sem bla kot trodelni omar.........:ups::ups::ups:

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   sladkosnednost
23.7.2005 18:55:22   
bunkica
aja.........še to:jej kar ti paše.......jaz sem mela eno nenavadno in zelo smrdečo jed na jedilniku.......brez nje bi se mi zrolalo.....ČEBULA..........:ups::ups::ups:
hja....kaj morem.......je smrdelo na 5 m okol mene,a se mu nisem mogla upret.......:ups::ups::ups:

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   sladkosnednost
23.7.2005 20:22:42   
tanjao1
hvala bogu da čokolada nima takšnega stranskega učinka. Mislim pa da je resnično zelo malo tistih, ki se zredijo samo za 10 kg. Če pa so pa hvala bogu!!! Jaz nimam te sreče. Kaj pa celulit a ga tud vse dobijo? Jaz ga mam tolk da k sem ga prvič zagledala sem planla v jok. Prej sem imela 55-60 kg na 1.75m višine ni bilo ene sledi o celulitu sedaj pa bummm ko melona ker pomaranča je že smrklja!!! Če me bo še kaj presenetilo mi raje prej povejte, prosim!!!
:pujs::zmeden2:

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   sladkosnednost
23.7.2005 21:03:28   
niki5
Jaz sem tudi tak sladkosned, tudi med nosečnostjo me ni minilo :zmeden2: Celulit pa pride zaradi spremembe oz višja raven hormonov, estrogena. Tako, da je to čisto normalno, potem po porodu počasi izgine.
Jaz sem se nekako poskušala kontrolirati kolikor se je dalo, mi je bilo pa še toliko težje ker sem pol nosečnosti preležala in takorekoč je bila kuhinja in z njo čokolada na dosegu roke :ups: No ja pa malo sem se tudi morala potolažiti 8)

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   sladkosnednost
23.7.2005 21:48:27   
čičkačačka
Čao!
Mene pa bolj kot čokolada zadnje mesece daje sladoled in sadje! Joj, kolk tega pospravim! Tud kakšen dober sladek sadni jogurt al pa sladoledni šejki...
Mora bit pa sladko, jasno! :):):)
No, pa se temu nič ne upiram, po mojem ti telo tudi samo veliko pove, kaj je dobro zate in za malo :duda:.
Jaz imam npr. danes rok (ne me vprašat, zakaj še nisem rodila!!!:)), pa sem se zredila okrog 11kg.
Je pa sigurno dobro, če se lahko veliko giblješ (primerno stanju seveda - sprehodi, določene vaje, tudi seks :)...)
Bodite zadovoljne same s sabo, to je največ vredno!!
Zdej grem pa pogledat, kaj imam sladkega v hladilniku
:)-:)-:)-
LP ČČ


(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   sladkosnednost
24.7.2005 9:13:05   
Minka Pobalinka
Joj jaz sem pa skregana s sladkarijami, sploh s čokolado. Prve tri mesece sem celo bruhala, če sem jo samo zavohala.. Ni imam pa tudi jaz svoje muhe.. Npr. pomfri, pečen krompir v enormnih količinah. Pa potem piščančje perutke, samo to bi lahko jedla, pa dunajci, hamburgarji.. skratka sama nezdrava hrana. In kar je najbolj zanimivo, pred nosečnostjo sem bila nora na čokolado, pomfrija, perutk in dunajcev pa sploh nisem marala.. :zmeden:

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   sladkosnednost
24.7.2005 10:06:50   
SaaS
Jaz nikoli nisem kaj preveč marala čokolade, med nosečnostjo sem jo pa kar ves čas lomila. Malo je pomagalo, da je v trgovini enostavno nisem kupila in potem doma ni bilo variante, da bi se je lotila...

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   sladkosnednost
25.7.2005 12:02:02   
Andy13
Kaj bi bilo življenje brez čokolade?;) V nosečnosti mi zelo paše sladko, ma nekaj sladkoraj dobim s sadjem in potem so potrebe in želje po čokoladi manjše. Paše pa mi sladoled in čez stopljena čokolada. Punce probajte, je božansko!

Jej tisto kar ti paše.

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   sladkosnednost
25.7.2005 12:55:37   
radovednica_
ojla
vidim de vsem tisto kar ste prej oboževale zdej ne paše ali obratno.pr men prej ni blo dneva de nebi pojedla saj ene cele ćokolade(ni važno al 100g al pa 500g). zdej pa samo tu pa tam kak kinder bueno.pa tudi meso mi ne paše tolk ko prej

uživajte v:nosecka:

(odgovor članu tanjao1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?