|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje dobiti Dabroston?
13.6.2009 15:04:45   
punsha
So mi rekli, da ga dobim kjerkoli čez mejo. Ravno sem iz Avstrije in tam ga nimajo (lekarnar je rekel da Dabrostona ni v Avstriji). Sem iz Kranja in me zanima kje bi se ga dalo najbližje dobiti, nujno ga rabim. Hvala za vsak odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje dobiti Dabroston?
13.6.2009 16:05:54   
kejti
Dobiš ga na Hrvaškem.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje dobiti Dabroston?
13.6.2009 20:21:45   
maya2
Ni nujno da dobiš ravno Dabroston, škoda ker ti niso povedali da je enako v redu tudi Utrogestan, tega pa se da dobiti le v Avstriji. Čeprav je v MB ena lekarna kjer sem ga jaz naročila in so mi ga poslali po pošti, le recept sem faksirala. Srečno.

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje dobiti Dabroston?
13.6.2009 20:52:36   
tintin
v Avstriji je Duphason, ki je isto kot Dabroston.
Sicer pa imaš pe v Italiji Prometrium ali v Avstriji Utrogestan.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje dobiti Dabroston?
13.6.2009 22:26:11   
punsha
Sedaj imam recept za Dabroston, od prej pa jemljem Utrogestan (sem ga dobila na GK v Lj v IVF postopku). Pa ima oboje enak učinek? Bom dobila Utrogestan v Avstriji brez recepta?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje dobiti Dabroston?
14.6.2009 8:02:46   
Bety11
Na Fernetičih, takoj na meji, levo (zraven trgovin s mešano robo) je lekarna, kjer dobiš Prometrijuma kolikor ti srce želi, vse brez recepta, cena pa je okrog 5 eur na škatlico, ki vsebuje 30 x 100 enot. Za Avstrijo in Utrogestan pa ne vem.

Dabroston je sintetični progesteron in ga dobiš po 10 enot. Prometrij je naravni hormon progesteron in ena tabletka vsebuje velike količine le-tega, vsaj 100 enot. Zato je boljši in bolj učinkovit. Če vzameš 3x 100 na dan je odlično. Lahko pa tudi več, ker predozirat ne moreš. Po mojih izkušnjah uživanje prometrijuma na 12 ur ena tabletka ni dobro. Začutim krče in krizo po 8. uri. Zato priporočam 3x na dan oz.na 8 ur.

LP

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje dobiti Dabroston?
2.8.2009 16:35:09   
pemami
Pozdravljena dekleta,
imam namreč prošnjo za vaš nasvet. Pred pol leta sem imela slav v cca. 7 tednu nosečnosti (to je potem v dvanajstem tednu ugotovila gin, da ni utripa in da naj bi umrl v 7. tednu). Sedaj se že par mesecev trudiva pa nič.
Problem je, da imam vsakič očitne znake nosečnosti že pred koncem ciklusa potem pa menstruacija. Glede na to, da sem pred nosečnostjo vedno izrazito zaznala ovulacijo sedaj nimam več goste sluzi tako, da ne vem kdaj je ov. mislim pa da sem imela v 1. nosečnosti predvsem problem pomankanja progesterona glede na to, da se plod ni obdržal do 12. tedna.

Ali mislite, da bi si lahko naravni progesteron- prometrium kupila v Italiji ali je nujno prej posvet z ginekologinjo in to, da mi ona predpiše-kar mislim, da bo nasprotovala /je starejša in kagovarja ko bo pač bo.

Hvala vam za nasvet.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje dobiti Dabroston?
3.8.2009 8:20:05   
Anonimen
Jaz na tvojem mestu progesterona ne bi kar jemala na lastno pest. To so hormoni. In imajo tudi stranske učinke. Posvetuj se z ginekologinjo, lahko pa greš še po drugo mnenje. Pa srečno user posted image

(odgovor članu pemami)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje dobiti Dabroston?
3.8.2009 9:00:35   
branka28
Pozdravljeni

Če katera rabi Utrogestan, imam dve škatlici.
Več na zs.user posted image

L.p.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 3.8.2009 12:28:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje dobiti Dabroston?
25.8.2010 9:14:28   
rozemari
Tudi jaz imam dve škatli Dabrostona, če katera rabi?
Pišite na ZS.

< Sporočilo je popravil rozemari -- 25.8.2010 9:16:15 >

(odgovor članu branka28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje dobiti Dabroston?
4.10.2010 16:44:37   
Anonimen
POZDRAVLJENE,                                                                                                             zaradi cesa ste jemale dobroston,so bile vzrok krvavitve v nosecnosti ali za boljsi obstoj nosecnosti?HVALA

(odgovor članu punsha)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?