|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:10:19   
mišk
Dejte mi povedat, do kdaj točno za otroka dobivaš račun za jasličarja? S tistim mesecem, ko dopolni 3 leta, ali s tistim šolskim letom, v katerem otrok dopolni tri leta.
Hčerka bo oktobra stara tri leta. Kdaj bo torej mišljeno, da ni več "jasličarka"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:15:52   
Anonimen
meni so znižali račun, ko je nehal nosit plenice. pa je bil še vedno v jaslični skupini.

aja. vprašali so me, če želim, da gre v višjo skupino, pa sem rekla, naj kar ostane pri svojih vrstnikih (s katerimi gre zdaj tudi naprej v šolo). takrat so mi znižali tudi račun. user posted image

< Sporočilo je popravil mizantrop -- 8.8.2010 18:17:53 >

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:19:48   
mišk
Res al kaj?
Naša glih zdej ene tri tedne hodi na kahlico/stranišče, ampak ima kar skos preventivno plenico gor, ki si jo sama da dol pred opravljanjem potrebe. No, bomo vidli, kako bo v našem vrtcu.
Ima še katera kakšno drugačno izkušnjo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:26:17   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

meni so znižali račun, ko je nehal nosit plenice. pa je bil še vedno v jaslični skupini.



user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:27:20   
Anuška79
Sin je bil 3 konec septembra, pa smo od 1. sept plačevali za drugo starostno obdobje (prej ni bil v vrtcu). Hči pa je bila tri že julija, pa zdaj čakam kakšna položnica bo prišla, a predvidevam, da bo v drugem st. obd. šele od septembra dalje. Brez plenic je pa zdaj že več kot eno leto, pa to ni popolnoma nič vplivalo na celo vrtca. 

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:33:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

meni so znižali račun, ko je nehal nosit plenice. pa je bil še vedno v jaslični skupini.



user posted image



kaj ti ni jasno? user posted image  tko je pač bilo pri nas. jaz nisem dajala nobene prošnje in nič. jaz pač nisem ugovarjala. user posted image

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:37:37   
emaa
Pri nas ni več v jaslih s 1.9. tistega leta, ko dopolni 3 leta. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:41:02   
mayci
Pri nas ni pomembno ali ima otrok plenice ali ne, cena jasli ostaja nespremenjena do tistega leta, ko otrok dopolni tri leta. Velja z novim šolskim letom, ne z rojstnim dnem otroka.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 18:58:06   
Anonimen
Hčerka bo oktobra stara tri leta. Kdaj bo torej mišljeno, da ni več "jasličarka"?


Po moje s 1.9.2010.

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 19:45:33   
Anonimen
potem pa se je najbrž pri nas kaj sovpadlo z datumi user posted image  no, ni važno. gremo letos že v šolo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 21:33:39   
Najaa
Ponavad so jaslični otroci še v skupini 2-3 leta, pol ko grejo v 3-4 pa nič več in takrat tudi manj plačuješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 21:34:24   
ursi
Pri nas je blo nižje obračunano naslednji mesec, ko je dopolnil 3 leta (3 leta je bil star februarja, manjše plačilo zaračunano za mesec marec).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 21:40:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ursi
Pri nas je blo nižje obračunano naslednji mesec, ko je dopolnil 3 leta (3 leta je bil star februarja, manjše plačilo zaračunano za mesec marec).

Aha, tako je tudi pri nas.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
8.8.2010 23:23:12   
mišk
Torej po vaših odgovorih lahko sklepam, da bo nižji obračun najkasneje v novembru.
No, sej moram itak jutri tko al tko do ravnateljice, pa jo bom vprašala kako je s tem pri nas.
Hvala za odgovore!user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
9.8.2010 11:13:23   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ponavad so jaslični otroci še v skupini 2-3 leta, pol ko grejo v 3-4 pa nič več in takrat tudi manj plačuješ.

Tudi pri nas je tako. Nima nobene veze kdaj otrok dopolni 3 leta. Pomembno je samo v kateri skupini je.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
9.8.2010 22:04:58   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Torej po vaših odgovorih lahko sklepam, da bo nižji obračun najkasneje v novembru.


Ni nujno. Naš je bil 3 star februarja pa še vedno plačujemo jasli. Tudi je v skupini, kjer je 14 otrok (jaslični oddelek torej). Septembra dobijo še dodatne otroke in takrat sklepam, da tudi jasli ne bomo več plačevali.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
10.8.2010 16:04:53   
pelin
Otrok, ki bo v tem koledarskem letu  (ne šolskem) dopolnil 3 leta avtomatično spada v drugo starostno obdobje oz. ni več v prvem ( jasličnem) starostnem obdobju.Vsaj tako je meni znano in mislim, da nekaj takega navaja tudi zakonodaja vrtca. Res pa je, da nekateri vrtci nekaj štrikajo tudi s plenicami, saj sem jaz v enem vrtcu zasledila, da so morali starši po dopolnjenem tretjem letu starosti nositi plenice v vrtec, mlajši pa so jih dobili tam. Iz tega sklepam, da so v tistih vrtcih otrokom prve starostne skupine plenice avtomatsko pripadale , ostalim pa ne. Nekaj pa je zagotovo.....kljub temu, da otrok že pri dveh letih ne rabi več plenice, spada vse tja do tretjega leta v jaslično skupino.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
10.8.2010 21:37:32   
*bubi*
Cena je odvisna od skupine, v kateri je otrok. Moj je bil z 1 letom in 10 meseci v kombinirani skupini in sem že od začetka plačevala za 2. starostno obdobje user posted image  Saj je konec koncev tudi normativ drugačen in je bilo v skupini 16 otrok.

Ker se s 1.9. na novo skupine sestavljajo, se takrat tudi cena spremeni.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj točno se konča obdobje jaslic?
11.8.2010 15:48:10   
livia
Baje odvisno od vrtca, pri nas je to takrat, ko gre otrok v skupino z 19 otroki, ne glede na to koliko je star.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?