|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
20.7.2005 8:24:14   
pi
Ima mogoče katero komodo od Lip Piljčane in mi ve povedat kje se dobi ustrezna pena za na komodo. Nikjer ne morem dobiti pene prave dimenzije, vse so preozke ali pa predolge.

Najlepša hvala in lep pozdrav !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
20.7.2005 8:33:48   
nana 27
Si gledala na strani od Sončka? Mogoče tam najdeš pravo dimenzijo.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
20.7.2005 10:25:06   
Anonimen
Žal nikjer. Razen, če so v Lip Poljčane že začeli le-te uvažati iz Italije. Midva sva decembra preiskala cel MB in so nama tako povedali v Lip-u, da pravih mer zaenkrat še nimajo, da pa delajo na tem.

Zato sva kupila peno sama, posebej skaj in dala teti, ki je šivilja, sešit skupaj. Pa je super.

(odgovor članu pi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
20.7.2005 14:27:13   
pi
Najlepša hvala za pomoč!

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
20.7.2005 22:16:38   
Mana
Jaz sem komodo kupila v Arielu v LJ. in tam sem tudi vzela plastificirano peno (zelo vredu), ki pa je po dolžini prava, ob strani pa sfali le nekaj cm, ki sem jih izkoristila za posodo z vodo, robčki in še kakšna kremica se najde..tako da mi pride kar prav tista razlika.:bravo:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
21.7.2005 11:56:10   
Aja32
Zdravo,

tudi midva sva kupila komodo in hkrati tudi peno. Lip ima sedaj tudi pene narejene po meni (vsaj tako mi je omenila prodajalka. Točno paše na povijalno.
Kupila pa sva komplet v Babycentru v BTC-ju.

LP A:nosecka:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
22.7.2005 12:23:11   
pi
Aja32 tudi jaz sem kupila peno v Babycentru pa ne paše na previjalno. Ob strani je za nekaj cm zmanjka.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
22.7.2005 12:23:42   
pi
aja32 so mogoče napisane mere na tvoji peni ?

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
23.7.2005 21:55:27   
babica
ravno danes smo naročili komodo od lip poljčane v merkatorju pa se že dobi pena zraven v več odtenkih.Cena je 6050,00sit.Zanima pa me a je ta komoda prostorna.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
24.7.2005 18:56:52   
g-ana
Jaz uporabljam lipovo komodo ze drugo leto. Ful dobra zadeva. Mi smo ze narediti ven samo komodo ker je nasa mala ze cista in vam je ne morem prehvalit.Kar zadeva previjalna blazina. Sedaj je ze dobavljiva v MERCATORJU IN BABY CENTRU. Dimenzija pa je taksna kot mora biti. Ima ravno tliko prostora da imas ob strani prostor za robcke in za nego otroka tako, da je ravno pravsnja. V glavnem jo priporocam za vse malcke.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Previjalna komoda Lip Poljčane,
25.7.2005 13:25:07   
Aja32
pi, oprosti, šele zdajle sem pogledala ponovno na forum...
ko pridem domov, bom pogledala, če so napisane mere, pa te obvestim. upam, da ni prepozno.

Lp a:nosecka:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?