|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 15:11:07   
maycy
uprašala bi vas kdaj ste ve, ko ste bile ali ste noseče nakupovale stvari za malčka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 15:32:34   
shushu
midva sva kupovala praktično skozi vso nosečnost, vsak mesec nekaj, vsaj kar je večjih izdatkov, da so se stroški razporedili, če bi čakala do konca bi me kapuser posted image

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 15:34:27   
naja17
11.3.11 sem imela rok, prvi nakup in sicer vozek, je bil 11.1.11, sem pa imela seznam kaj potrebujem, v primeru, če bi kej prehiteval, da bi blo pač mojmu jasno user posted image ...

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 15:58:31   
maycy
no ker ene pravijo da u 6 mesecu ali počakati usaj do 7 meseca...mene je pa toliko bolj strah da ne bi nakupovalo potem pa bi šlo kaj narobe...sem pa v 23 tednu nosečnosti...to je 6 mesec? (na netu sem zasledila da je 23t- 27t=6 mesecev, to drži?)

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 17:14:57   
Pigy
Počasi sem začela nakupovat, ko sem bila v 7 mesecu nosečnosti. Je pa res, da sem veliko stvari dobila, tako da niti nisem rabla velik skakat okoli


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 17:32:18   
lily7a
Ojoj :D jaz sem začela z cotkami že okrog 12,13 tedna tako da sedaj ko sem 19  teden mam že skoraj vse za št. 56 :) voziček in kinderpet sva kupila v 17 tednu.. Mislim da je pametno da si razporediš stroške skozi vso nosečnost nasploh če nimaš ne vem kakšne super plače. Kasneje naju čaka še urejanje sobe in še ene sobe in kasneje stanovanja, zato pa sva te stvari kupila že kar hitro...

_____________________________

Pričakujemo te!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 17:34:41   
lily7a
P.s - lahko je kaj narobe tudi v 9 mesecu, tako da če razmišljaš o tem pol bi blo najboljš da kupiš stvari ko se otrok rodi... Jaz sem začela po nuhalni, kjer se tudi končajo tisti najbolj kritični tedni..

_____________________________

Pričakujemo te!

(odgovor članu lily7a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 18:00:09   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: maycy

uprašala bi vas kdaj ste ve, ko ste bile ali ste noseče nakupovale stvari za malčka?


Po morfologiji - najprej voziček in nekaj cunjic, potem pa vse po spisku user posted image

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: primeren čas za nakupovanje
17.8.2011 18:02:35   
Tutan
Aja, pa to sem želela dodat - da sem jaz pri prvem nakupu cunjice tudi razmišljala, če ne malo prehitevam .... potem se pa ustavit nisem mogla user posted image . Je pa fino, da si narediš spisek osnovnih pomembnih zadev, pa najprej tisto, potem pa še cortkane dodatke, drugače te kar malo zanese user posted image (no, vsaj mene je...user posted image )

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: primeren čas za nakupovanje
18.8.2011 15:08:19   
maycy
ja mate prou...na nuhalni so rekli da je use ok...da imam zlo dobre rezutate...je pa res da o negativnih stvareh ne smemo razmišljati...je pa res, da nas je strah in da raje pomislimo na kaj slabega kot pa na kaj dobrega....TUTAN hehe ta je dobra...ti vrjamem sej tga je mene malo strah:D se mi zdi da ko bom začela da se ne bom mogla ustavt...se zapufala:D hehe.....šalo na stran:)
moja sestrična je rekla da ima veliko stvari tako da mislim da se bom obrnila kar najno....saj je use tako drago da je kr groza...

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: primeren čas za nakupovanje
18.8.2011 15:21:20   
Najaa
Narobe gre lahko tudi na koncu kaj. Tako da ti le kupi keja za dušo. user posted image Jaz nisem hotla prehitro, da ne bi pol doma tega gledala in bi še bolj komaj čakala. user posted image Tako da sva začela z večjimi nakupi (voziček, posteljica) po 5.mesecu, mislim da po morfologiji.

(odgovor članu maycy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?