|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 11:03:08   
parga
Živjo,

Verjetno je bilo na to temo že kaj napisanega, pa vseeno postavljam to vprašanje.
Torej, jaz imam dovolj mleka in tamalo, ki je stara en mesec brez problema dojim. V enem mesecu se je zredila za 1,5 kg.
Zadnja 2 dni - zvečer sem pa opazila, da kljub temu, da tamalo podojim je ona še kar lačna. To se dogaja pred spanjem okoli 22h, 23h. Včeraj sem jo potem od 22.30 do polnoči na vsake 10 minut dojila in potem je na koncu ob 00:30 zaspala. Ni mi jasno zakaj je tako. Ali je možno, da mleko ni dovolj nasitno - čeprav ga imam dovolj in da bo potrebno dodajanje umetnega mleka?,


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 11:35:44   
tix
Mogoče je v obdobju ko malo več rabi ali pa se le hoče pocrkljati. Jaz imam 8t sinčka in se je par tednov nazaj dva dni skoz želel viset na dojki sedaj pa ni teh problemov. Jaz sem mu dala malo še zraven ker mu je manjkalo zvečer in sem imela načrpano mleko, drugače pa le pristavljal malo več te dni in po pomoje minilo.  

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 11:52:35   
parga
Potem si mu dodajala po flaški svoje mleko al kako?

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 12:44:34   
Biba Buba
Moja sestricna je tudi tamalo dojila skor 3 mesece. Se je lepo redila od njenga mleka, ga je imela veliko. Potem je pa  kr naprej jokala, se zbujala... Vsake pol ure, uro je iskala dojko. Pri njej je bilo mleko nenasitno. Zdaj je na AM-ga ne mara :(

Ja, mozno je, da se samo crklja, ampak...

Jaz sem imela zelo dobro mleko, vendar ga je bilo premalo. Sem dojila 2.5 meseca, vmes tudi dodajala. Enkrat flaska, drugic dojka...  J

user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: parga

Živjo,

Verjetno je bilo na to temo že kaj napisanega, pa vseeno postavljam to vprašanje.
Torej, jaz imam dovolj mleka in tamalo, ki je stara en mesec brez problema dojim. V enem mesecu se je zredila za 1,5 kg.
Zadnja 2 dni - zvečer sem pa opazila, da kljub temu, da tamalo podojim je ona še kar lačna. To se dogaja pred spanjem okoli 22h, 23h. Včeraj sem jo potem od 22.30 do polnoči na vsake 10 minut dojila in potem je na koncu ob 00:30 zaspala. Ni mi jasno zakaj je tako. Ali je možno, da mleko ni dovolj nasitno - čeprav ga imam dovolj in da bo potrebno dodajanje umetnega mleka?,





< Sporočilo je popravil Biba Buba -- 24.8.2010 12:47:50 >

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 14:59:53   
tix
IZVIRNO SPOROČILO: parga

Potem si mu dodajala po flaški svoje mleko al kako?


tako ja in ni imel nobene t.i. sesalne zmede, sem pa striktrno najprej dojka po potrebi pa flaška

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 18:56:16   
ledenaa
na kratko povedano: ni treba nič dodajati.Tvoje mleko je dovolj.
Mleko ne morebiti nenasitni/ dobro/ slabo

preden greste kaj takega drugim pisat,si malo več preberite o dojenju in materinem mleku. Ker so to neumnosti

(odgovor članu parga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 21:06:31   
lilip
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

na kratko povedano: ni treba nič dodajati.Tvoje mleko je dovolj.
Mleko ne morebiti nenasitni/ dobro/ slabo

preden greste kaj takega drugim pisat,si malo več preberite o dojenju in materinem mleku. Ker so to neumnosti



Se povsem strinajam!

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 21:35:27   
parga
Hvala za vse odgovore.
Meni je namen, da čim dalj časa dojim in seveda brez kakršnega koli dodajanja. Bomo vidli kaj bo to noč... ampak mislim, da gre predvsem za crklanje.

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 23:01:55   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

na kratko povedano: ni treba nič dodajati.Tvoje mleko je dovolj.
Mleko ne morebiti nenasitni/ dobro/ slabo

preden greste kaj takega drugim pisat,si malo več preberite o dojenju in materinem mleku. Ker so to neumnosti

user posted image user posted image


Drugace pa, sploh ne pametujem, pac povem, kar je meni pediatrinja rekla. Pa ti kaj povej, ti si brala o tem... svetuj user posted image

< Sporočilo je popravil Biba Buba -- 24.8.2010 23:02:41 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dodajanje - umetno mleko
24.8.2010 23:03:47   
ledenaa
Nasvet: ne piši neumnosti in zamenjaj P ,ker nima niti malo pameti da govori takšne neumnosti staršem

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?