|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čuden občutek v sramnih ustnicah
8.9.2010 20:31:24   
lipikica
živio. sem v 30 tednu nos. in me zanima če mi lako katera pomaga. malo čudno, pa vendar. že en teden- ne vsak dan in ne celi dan, me tišči v zunanjem spolovilu. tako  čuden občutekm kot da imam nekaj med nogami...neprijetno. naj povem še to da imam težave z zaprtjem in kot kaže tudi hemoroide. je to kaj povezano. hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čuden občutek v sramnih ustnicah
8.9.2010 20:48:09   
AnciM
Mislim, da se ti medenica širi. Telo se pripravlja na porod. Še marsikaj čudnega se bo dogajalo preden pride nad D.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čuden občutek v sramnih ustnicah
8.9.2010 21:40:15   
m_o_i
ja, meni se je tudi zdelo zadnje tedne, da mi bo mulc kuj ven priletel user posted image

se malo, pa bo akcijauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čuden občutek v sramnih ustnicah
12.9.2010 9:00:43   
mamamajča
Mene tud nekaj zanima.
Kaj lahko nosečka čuti, če se že odpira, oz. če sem že kaj odprta, bi lahko to opazla?
Iz prve nosečnosti se ne spomnim takega občutka, zdaj je pa vse tolk čudno......
Mam še nekaj tednov do konca, pregled pa šele konec meseca......

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čuden občutek v sramnih ustnicah
12.9.2010 12:14:24   
AnciM
Meni je G pri drugem, ko so me popadki matrali 14 dni po 2 - 3 ure na dan razložila, da ni šans. Mi je bilo prav smotan, ko nisem vedela kdaj bom rodila, že v P sem prespala, pa so me potem domov poslal. In to pri drugem otroku, ko bi vsak rekel, saj veš kako in kaj.

Rekla mi je, da smo ženske različne. Ene imajo ful močne popadke in se nič ne odpirajo, druge pa parkrat malo špikne pa so že 8 cm odprte. Sto ljudi sto čudi.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čuden občutek v sramnih ustnicah
12.9.2010 13:35:07   
M&A
Pri prvem sem bila na zadnjem pregledu pri moji G odprta 2 cm, brez zaznavnih popadkov (ne sama ne CTG), čep se je že odluščil.
Pri drugem sem bila tudi brez popadkov, odprta pa kar 4 cm in brez čepa.

Sem pa predvsem pri drugem čutila odpiranje že par tednov pred porodom - močan pritisk na MV, oba otročka sta se zgodaj spustila nizko.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čuden občutek v sramnih ustnicah
12.9.2010 13:44:54   
mamamajča
Pa te je dala potem takoj v P?

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?