|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Piškoti brez glutena
8.8.2005 18:42:42   
sezam
A ve kera kje se dobi otroške piškote brez glutena? Baje se jih težko - tako mi je rekla v BC v Domžalah.:ups:

:rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Piškoti brez glutena
8.8.2005 19:05:45   
Petra P.
ah, to smo tudi mi mislili. pa ni res. v intersparu imajo takih stvari celo polico. išči pri hrani za diabetike in teh "zdravih" zadevah. imajo jih tudi v drugih velikih trgovinah (npr. mercator). Tudi v DM jih imajo večjo izbiro, pa v vseh teh malih trgovinicah z zdravo hrano.


(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Piškoti brez glutena
8.8.2005 21:20:47   
dix
Tako je, v Sparu jih zagotovo dobiš. Pri nas jih mercator ne premore (saj itak več ničesar razen njihove blagovne znamke nimajo :grrr:) spar pa jih ima vedno na zalogi.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Piškoti brez glutena
9.8.2005 7:18:38   
snorlax
Vse stvari brez glutena imajo v hipermarketih Mercator, trgovinah Era, hipermarketih Tuš, v Intersparu, najceneje pa v DM trgovinah. Poleg piškotov imajo tudi moko, testenine, kruh, prestice itd. Vem iz prve roke, ker imamo celiakijo v družini.
Izdelki so znamke dr. Shar in pa Glutano, nekatere kekse peče tudi Kruh-pecivo Maribor.

L.p.:)

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Piškoti brez glutena
9.8.2005 13:42:53   
Seven*
Jaz mu nebi dajala teh piskotov. Imajo toliko dodatkov in raznih E-jev, da je kar groza. Raje mu daj kaksen rizev vafelj..

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Piškoti brez glutena
9.8.2005 13:45:25   
Jančika_
Dobre brezglutenske kruhke peče tudi Snorlax, preverjeno:).

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Piškoti brez glutena
9.8.2005 15:27:53   
snorlax
:ups::ups::ups:

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Piškoti brez glutena
9.8.2005 23:26:14   
dix
Seven,
o katerih piškotih ti govoriš da so polni E-jev?

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Piškoti brez glutena
9.8.2005 23:40:09   
Seven*
Ja tisti brez glutena. Vsaj tisti, ki sem jih gledala v DM-u.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Piškoti brez glutena
9.8.2005 23:44:54   
dix
Saj to sem mislila, o katerih iz katere trgovine. Tisti iz spara ne vsebujejo E-jev. So prav mljask.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?