|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Speedi SX
27.7.2005 14:49:37   
Lauri mauri
V eni od prejšnjih debat je bilo omenjeno, da naslonjalo pri tem vozku ni pokonci. 90 stopinj res ne gre a le malo manj, meni se je zdelo v redu. Rada bi ga kupila, a se še nisva odločila. Tudi strehica se ne premakne naprej za senco, a se mi zdi, da ko je sonce visoko itak strehica ni dovolj. Pa še ko je :duda: večji, zaradi strehice nič ne vidi (če je nagnjena naprej) in se mi zdi senčnik bolj primeren. Kakšne pa so kaj vaše izkušnje in mnenja?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Speedi SX
28.7.2005 13:35:37   
mell
Ko smo ravno pri teh vozičkih bi še jaz dodala eno vprašanje namesto odgovora na zgornje vprašanje,namreč v navodilih piše da ga odsvetujejo pri rolanju.Jaz mislim ,da zato ,ker je prelahek-ali ima katera iskušnje s tem!?:kuza:

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Speedi SX
28.7.2005 14:42:18   
rozi81
Lahko vama obema odgovorim zelo na kratko, kar se tiče tega vozička ga lahko samo pohvalim.
Glede rolanja pa samo to. Zadnjič ko sem se šla rolat ni bilo nobenih problemov. res da ima vso težo bolj zadaj se pravi pri ročaju in če se malo nasloniš lahko res voziček prevrneš, samo voziček itak ni zato da bi se opiral pri rolanju. Zato ga odsvetujem vsem ki rolajo malo slabše in se velikokrat lovijo ker bodo stresli otroka iz vozička. Če pa rolaš dobro se pa ne boš lovil na vozičku. Tako da se da čisto uredu rolat z njim.
No zdej je pa še v akciji v BC (vsaj bil je) znižan iz 69.000 na 49.000. Nekaj takega če se ne motim.

LP S

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Speedi SX
29.7.2005 9:23:29   
niki5
Glede rolanja bi se strinjala z rozi, na rolerjih je potrebno biti stabilen in voziček naj ne bo v oporo. Meni je za rolanje vredu.

Glede ostalega sem pa veliko napisala že v nižji temi. Malo pobrskaj ;)

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Speedi SX
29.7.2005 9:26:34   
niki5
Še to bi dodala.. za ta denar težko dobiš boljši voziček.

Jaz sem imela pri prvem otroku Peg peregov in sem si sedaj želela imeti voziček ki bo lažji za upravljanje, z večjimi kolesi. Ker s PP sem se prav namučila, sploh pozimi, res pa da sem bila veliko na sprehodih. Speedi sx pa je lahek za vožnjo, tako da ga je lahko moj 6 letnik brez težav vozil. :)

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Speedi SX
29.7.2005 13:23:46   
Lauri mauri
Hvala za odgovore!:bravo: Danes smo ga nabavili (še v akciji):bravo: in se mi zdi odličen. Strehica se sicer ne premika naprej, a moja :duda: bo vedno večja in bo hotela gledati naprej, po moje bi eventuelno vseeno kupila senčnik (Peg P. čisto lepo zraven paše). Naprej se mi zdi se naslonjalo čisto dovolj nagne, če ne se pa da zadaj pašček, ki špona odšiti bi se dal še bolj naprej,spredaj pa ni varovala a otroka tudi če bi ga imel moraš :duda: pripeti - se pa lohk igrača v obliki prečke spredaj namontira in se :duda: še igra poleg. Za enkrat super!

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Speedi SX
30.7.2005 20:18:27   
brianna
:-))))))))))))))))
:sloncek::sloncek:
:kuza::kuza::muca::muca:
:nosecka:
;)
:rozica:

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?