|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero mleko proti zaprtju?
22.10.2010 10:48:54   
biga
Moja 7,5-mesečna hči je doslej pila Aptamil ADC zaradi suma na alergijo. Ker tega očitno ni več, bi ji rada dodala (poleg dojenja) katero drugo adaptirano mleko. Opažam namreč, da je po uvajanju goste hrane (in po Aptamilu ADC) precej zaprta, kaka sicer nekje na dva dni, a zelo težko in trdo. Problem je, ker tudi noče skoraj nič drugih tekočin razen dojenja. Katero mleko priporočate, da bi se prebava malce uredila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero mleko proti zaprtju?
22.10.2010 19:19:01   
m_o_i
mi smo sli na babylove-ovega in smo resli zaprtje, prdanje, nejescnost-kot da je drug otrokuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero mleko proti zaprtju?
22.10.2010 20:20:34   
Barbara_L
Naš je imel do 5. meseca babylove-super je bil. Ostale so nam še 4 neodprte vrečke (samo iz škatle sem jih vzela). Prodam ali menjam za paket hoferjevih plenic št.4.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero mleko proti zaprtju?
22.10.2010 21:15:42   
m_o_i
zalogo do 6ega meseca imam; naslednji nakup bo ze st. 2 user posted image

napisi na "dobrodelnost"; ziher se ktera najde!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero mleko proti zaprtju?
22.10.2010 22:00:03   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Moja 7,5-mesečna hči je doslej pila Aptamil ADC zaradi suma na alergijo. Ker tega očitno ni več, bi ji rada dodala (poleg dojenja) katero drugo adaptirano mleko. Opažam namreč, da je po uvajanju goste hrane (in po Aptamilu ADC) precej zaprta, kaka sicer nekje na dva dni, a zelo težko in trdo. Problem je, ker tudi noče skoraj nič drugih tekočin razen dojenja. Katero mleko priporočate, da bi se prebava malce uredila?
Moj sincek pije Aptamil od 2 meseca naprej. Dokler se ni navadil nanj je bil tudi zaprt, a potem je bilo super, in se danes je...
Snaha je zamenjala Novalac(ki je tamalo grozno zapiral) za Hipp-ovega, in je odlicno, kaka vsak dan user posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero mleko proti zaprtju?
25.10.2010 10:35:47   
pinkulja
zaprtje pri tako starem otroku je nekaj običajnega (imam dva, pa sta oba dobila problemem ravno v tej starosti). prvega sem celo peljala k pediatru, pa pravi, da je to zato, ker že nekaj časa je gosto hrano, pa se prebava spreminja, da bo postala sčasoma taka kot naša. druga pediatrinja mi je rekla, da premalo pije, pa je spil ogromne količine, tako da to ni to. našemu je proti zaprtju pomagal Novalac IT oz. V in sicer iz Avstrije, ne naš. nekateri prisegajo na kaplice BIO GAIA. jaz sem priprvem probleme rešla po navadi s suhimi slivami, ki sem jih čez noč namočila in potem zjutraj zmiksla k sadni kaši (npr. jogusrt, slive babana, jabolko), ga je pognalo še isti dan do driske.. drugi pa doni po tem receptu drisko za dva dvi, tako da še rešujem zadevo.
verejemi, da to ni od adaptiranega mleka, potem bi se težave pojavile že prej, sploh pa če je dojen. taki imajo težave že prej sploh če ima mati manjše količine mleka, drugače pa dojeni veselo driskajo po navadi še dolgo po tem, ko že uživajo gosto hrano.
lp

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?