|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozno!
30.9.2010 12:31:25   
Katy78
Saj tole ste verjetno že videle, ne? http://24ur.com/novice/slovenija/kalvarija-dvomesecne-neli.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grozno!
30.9.2010 12:58:23   
Fleka
Sem že zjutraj videla članek na FB.Res grozno,brezbrižno,........Mislim,da za tako dejanje NI opravičila.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:01:51   
Najaa
Božčka mala... tak nebogljeno bitje... user posted image

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:06:55   
eva1
Oprostite, men se pa tole sploh ne zdi nič grozno..to da je otrok tešč, nimaš kaj..moj otrok je tudi mogel bit ko je šel na OP(5ur prej sva se lahko podojila), vmes ni dobival infuzije(sva itak šla zjutraj v bolnico ob 8h je šel v OP)...to da se ne najde žile bo znala povedati vsaka mamica, ki ima kdaj zako majnega otročka v bolnici..nekaterim je sploh težko najti žilo..to da je anastezist šele v OP videl da je otrok nedonošen, pa gre za napako pač v sporazumevanju(in če poteka recimo več operacij zapored , pač ne more tekati od odd do odd. pa iskati bolnike, ker je to izguba časa) in prav se mi zdi, da ga je odklonil, če misli da ni usposoben za to..narobe bi bilo če bi ga operiral, pa potem bilo kaj narobe, ker ni usposobljen-tako da vse skupaj je zelo prenapihjeno in mnenja laikov oz . ljudi ki se pač ne srečujejo s tem v življenju...

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:13:00   
bučkabb
ja sam ko sem jaz videla starše sem se mal zamisla, da verjetno tudi ona dva pretiravata...

namreč enkrat sem ju imela priložnost poslušat v čakalnici (ko je bila mala Neli še v trebuščku) kar več kot eno uro in na koncu so me že bolela ošesa od njunega natolcevanja o onem in drugem, predvsem očka je bil zelo glasen in "vseveden" tak da smo mogl vsi v čakalnici poslušat kakšne težave ima on v službi z uvajanjem novih sodelavcev in kak so vsi nesposoben, .....

tak da jaz mislim da je veliko pretiravanja s strani staršev, ki iščejo dlake v jajcu

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:14:17   
ksenjak
Tudi mojemu sinu, ko je bil star 7 tednov, nikakor niso mogli vzeti krvi. Prisežem, so se matrale sestre, zdravnica, vsi smo bili zraven prešvicani pa ni in ni šlo. No, na koncu se je potem ena le spomnila, da bi mogoče šlo iz glavce lažje in je končno uspelo.
Hočem povedati, da to najbrž ni osamljen primer in se dogaja, saj je tako majhnim otrokom res težko žilo zadeti.

lp

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:15:04   
Katy78
Oprosti eva1, otrok je bil 35 ur!!! brez hrane. Dvomesečni otrok mora v 35-urah dobiti ca. 10 obrokov! Če jaz pomislim za nazaj, ko je bil moj sin star 2 meseca, se je že po 3 urah drl kot zverinica, ker je bil lačen in si raje sploh ne predstavljam, kako bi bilo po 35. urah. Če se niso čutili sposobne, bi to lahko povedali takoj, ne pa po več kot 1 dnevu.

Drugače pa sem bila tudi jaz s sinom pri korigiranem 1 mesecu v KC in mu je sestra na rokici brez problema vzela kri.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:34:31   
Fleka
Mene je pa najbolj zmotilo,da so šele v operacijski dvorani ugotovili,da nimajo usposobljenega kadra za tako operacijo.user posted image
Lačna dojenčica,........oni pa nič.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:43:20   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Oprosti eva1, otrok je bil 35 ur!!! brez hrane. Dvomesečni otrok mora v 35-urah dobiti ca. 10 obrokov! Če jaz pomislim za nazaj, ko je bil moj sin star 2 meseca, se je že po 3 urah drl kot zverinica, ker je bil lačen in si raje sploh ne predstavljam, kako bi bilo po 35. urah. Če se niso čutili sposobne, bi to lahko povedali takoj, ne pa po več kot 1 dnevu.

Drugače pa sem bila tudi jaz s sinom pri korigiranem 1 mesecu v KC in mu je sestra na rokici brez problema vzela kri.


daj še 1x poglj prispevek..35 ur po "kalvariji" in 6 ur brez hrane(niker ne omenjajo infuzije), kar je čisto normalno in nič groznega..ja odvisno od otroka in žil(kar se tiče odvzema krvi-mojemu sinu so jo odvzeli takoj, pri sosednji postelji so se matrale 3 sestre več kt pol ure...)tko da se ne da posploševat...
Izjava mamice-da še odraslega človeka ne pustijo tako dolgo čakati-halo, pred OP otrok(nad 1 letom oz odvisno od otrokovega obroka pred OP ) in odrasel naj bi bil tešč vsaj 6 ur(to je res minimum, kadar je urgenca) najbolje pa 10-12 ur...daj vse skupšaj tako napihjeno, da glava boli user posted image
Tukaj kot jaz razumem gre za ugrenco, ker drugače nebi operirali ob 17h popoldan(ker redni program reče nekje do 15h ko je redni delavnik) in vrjetno anastezist ni imel vseh podatkov(nikjer pa nič ne omenjajo od kdaj je otrok hospitaliziran) ker po večini anastezisti paprirologijo pri urgencah pogledajo v OP prostorih...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:46:10   
eva1
Pa še to, moj 10 dni star sin je bil brez "hrane" 12 ur(7ur pred OP in 5 po OP), ampak sej mu teče infuzija..nekateri so 15 dni(ali več) brez hrane(mleka) ampak dobivajo infuzijo in z njo vse potrebno...
(aha, še to, da se kdo ne bo spuščal v moje podatke..v tem postu govorim za 1 op pri 10 dneh) in v prejšenm postu pri 2 op, ko je bil star 4 mesece(tu je bil prej 5 ur brez hrane in infuzije, pa je blo vse ok)..


< Sporočilo je popravil eva1 -- 30.9.2010 13:54:57 >

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:50:03   
kristinaj
ne bom komentirala, ker bi morali slišati obe plati zgodbe... hvala bogu, da ni šlo za hujšo operacijo....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:50:58   
Najaa
Aja, jaz sem tud razumela, da je bila zelo dolgo brez hrane. No 6 ur pa še ni tak grozno...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grozno!
30.9.2010 13:54:11   
madela
Se strinjam,tudi meni se zdi vse skupaj malo preveč napihnjeno.
6 ur brez hrane,mora bit vsak pred kakršnokoli operacijo...moj sin je bil star 6 dni,brez hrane cca.10 ur,po sami operaciji je sicer dobival dodatne tekočine v žilo,mleko pa vsake 4 ure 1 kapljico.
Je že res,kar pravijo da ko ti zboli otrok se ti zdijo še tako male stvari zelo velike in grozno hude,ampak s tem obveščeti celotno javnost pa je že mal bedasto!
Mali Neli pa želim,da se čimhitreje pozdravi in vrne v svoj domek!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grozno!
30.9.2010 14:00:36   
Fleka
Novinarka na koncu prispevka reče,da je Neli še vedno brez hrane.To pomeni najmanj 35 ur.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Grozno!
30.9.2010 14:06:09   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Novinarka na koncu prispevka reče,da je Neli še vedno brez hrane.To pomeni najmanj 35 ur.user posted image

ja ampak ima v glavici kanal in vrjetno i.v. nadomeščajo tekočino in hrano..seveda otrok je imel kilo(Op na trebuhu in je pametno da toliko in toliko ur ne obremenjuje prebavil)
Kaj je kila-izpad črevesja skozi luknjico(ki je lahko ukleščena-urgentno stnje ali taka ki se da reponirat z pravilnim prejemom)

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Grozno!
30.9.2010 18:30:08   
eva1
No po danajšnjem Svetu, pa vidim, da je stvar drugačna-planirana OP, in totalna nestrokovnost če niso mogli že pri sprejemu pogledati dejstev..jaz sem mislila da je bila punčka v CE operirana..šele sedaj sem vidla da je bila v LJ..ja to pa je res groza za CE bolnišnico user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Grozno!
30.9.2010 19:03:52   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Oprostite, men se pa tole sploh ne zdi nič grozno..to da je otrok tešč, nimaš kaj..moj otrok je tudi mogel bit ko je šel na OP(5ur prej sva se lahko podojila), vmes ni dobival infuzije(sva itak šla zjutraj v bolnico ob 8h je šel v OP)...to da se ne najde žile bo znala povedati vsaka mamica, ki ima kdaj zako majnega otročka v bolnici..nekaterim je sploh težko najti žilo..to da je anastezist šele v OP videl da je otrok nedonošen, pa gre za napako pač v sporazumevanju(in če poteka recimo več operacij zapored , pač ne more tekati od odd do odd. pa iskati bolnike, ker je to izguba časa) in prav se mi zdi, da ga je odklonil, če misli da ni usposoben za to..narobe bi bilo če bi ga operiral, pa potem bilo kaj narobe, ker ni usposobljen-tako da vse skupaj je zelo prenapihjeno in mnenja laikov oz . ljudi ki se pač ne srečujejo s tem v življenju...


Podpis.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Grozno!
30.9.2010 19:06:07   
Ronči
to da je anastezist šele v OP videl da je otrok nedonošen, pa gre za napako pač v sporazumevanju(in če poteka recimo več operacij zapored , pač ne more tekati od odd do odd. pa iskati bolnike, ker je to izguba časa) in prav se mi zdi, da ga je odklonil, če misli da ni usposoben za to..narobe bi bilo če bi ga operiral, pa potem bilo kaj narobe, ker ni usposobljen-tako da vse skupaj je zelo prenapihjeno in mnenja laikov oz . ljudi ki se pač ne srečuj
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Oprostite, men se pa tole sploh ne zdi nič grozno..to da je otrok tešč, nimaš kaj..moj otrok je tudi mogel bit ko je šel na OP(5ur prej sva se lahko podojila), vmes ni dobival infuzije(sva itak šla zjutraj v bolnico ob 8h je šel v OP)...to da se ne najde žile bo znala povedati vsaka mamica, ki ima kdaj zako majnega otročka v bolnici..nekaterim je sploh težko najti žilo..to da je anastezist šele v OP videl da je otrok nedonošen, pa gre za napako pač v sporazumevanju(in če poteka recimo več operacij zapored , pač ne more tekati od odd do odd. pa iskati bolnike, ker je to izguba časa) in prav se mi zdi, da ga je odklonil, če misli da ni usposoben za to..narobe bi bilo če bi ga operiral, pa potem bilo kaj narobe, ker ni usposobljen-tako da vse skupaj je zelo prenapihjeno in mnenja laikov oz . ljudi ki se pač ne srečujejo s tem v življenju...


Podpis.



podpis.



_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Grozno!
30.9.2010 23:51:19   
tofsi
Se strinjam, Šokantno se mi zdi to, da pri nas lahko vsak objavi nepreverjene informacije. Sama sem imela hči na operacijskem posegu v isti bolnišnici in mi je bilo normalno, da nisem dojila. Moj otrok ni jokal saj sem verjela v zdravstveno osebje in sem bila pomirjena in to sem prinašala tudi na svojega otroka.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?