|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 9:44:26   
Anonimen
No, takole. Noseča sem 4. in v 11. tednu sem začutila plodek. Nihče ne verjame in me čudno gledajo, češ da nekaj fantaziram. Jaz pa zelo dobro ločim dogajanje v črevesju in po trebuhu od občutka, ko se premakne plodek. Čutim ga samo, če ležim na desnem boku.  Kaj pa vi mislite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 9:48:06   
tanjusi
tole je tudi meni čudno, ampak ti najbolje poznaš svoje telo user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 9:56:39   
Anonimen
A ni vseeno ,če ti kdo verjame ali ne user posted image   Kake ima to veze

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 9:57:02   
talika81
slišala sem že, da so otroška čutile v 13. tednu, tako zgodaj pa še ne. res je sicer, da si že 4. user posted image  in je mogoče tudi to, da že čutiš user posted image . glej, ti že verejtno sama veš, kaj in kako, ker najbolje poznaš svoje telo. in glede na tvoje izkušnje glede tega, ne vem, če bi takoj rekla, da fantaziraš.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 9:59:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A ni vseeno ,če ti kdo verjame ali ne user posted image   Kake ima to veze


Čist res, ja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 10:19:55   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A ni vseeno ,če ti kdo verjame ali ne user posted image   Kake ima to veze


user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 11:18:53   
Anonimen
res je dokaj neverjetno da čutiš plodek velik 5 cm in težek 7 gramov..ampak kaj vem, ti poznaš sama sebe..si začutila samo enkrat ali večkrat?
jaz sem v prvi nosečnosti začutila prve premike v 16t pa so se vsi čudili.. za 14t sem tudi sama že slišala , za 11t pa še ne..

Mogoče si med suhicami, tiste naj bi hitrej občutile premike

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 11:23:19   
birdy
Jst sem tud zelo kmalu čutila plod v tej /tretji) nosečnosti. Še vedno sem prepričana da je bilo to gibanje otročka in ne moja prebava. Ampak jaz sem čutila res samo "premikanje", ne prav kakih brc. Mislm da v 16.tem tednu sem čutila prvo brco, in od takrat naprej me je brcal čist vsak dan. V 20. tednu je bilo brce čutit že čez trebuh. Sem pa precej močna drugače.
Men se ne zdi da fantaziraš... Je pa res ko jih je že nekaj reklo, in kaj je to važno kaj drugi mislijo? Ti že veš, oni ne čutijo tega kot tiuser posted image
Aja, gibanje sem čutila nekje takrat kot ti, definitivno pred nuhalno...


< Sporočilo je popravil birdy -- 19.10.2010 11:24:35 >


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
19.10.2010 16:57:12   
lexl
Pozdravljena,
jaz pa ti verjamem, ker se je tudi meni zdelo nemogoče, ampak tudi jaz sem ga začutila že zelo zelo zgodaj, tako kot ti. Občutek pa je bil čuden in težko za opisat, ampak tako nekako, kot bi mi nekaj migetalo v trebuhu, ampak ne kot pri prebavi...Prav poseben občutek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
20.10.2010 9:52:18   
ribica.
tudi jaz ti verjamem. Sama imam 3 otroke, pa sem vse tri začutila zgodaj. Tudi ko sem bila prvič noseča in nisem imela pojma kako se to občuti, sem ga čutla v 16 tednu. Pri drugih dveh pa v enkrat v 14. in drugič v 15 tednu. In ne vem zakaj bi tako čutila prebavo, če je pa drugače nikoli ne čutim. Tako sem bila sigurna da so bile brce, pa še en dokaz da so bile res - tako se je potem nadaljevalo vsak dan :) Mi pa tudi prvič moj G ni verjel. Bil je nek stari čiča tik pred penzijo in je verjetno mislil, kaj pa tale smrklja ve.

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
22.10.2010 19:40:43   
divans1
Jst osebno ne verjamem, se mi zdi vseeno še malo prezgodaj! user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
23.10.2010 10:33:31   
Anonimen
joj, tudi meni se to zdi prezgodaj user posted image   Ampak ok, recimo da ti verjaemm

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
25.10.2010 13:48:49   
jana banana
Sm bla 1. noseča, pa ga začutla v 12 tednu, sm pa suhica, tko da ti vrjamem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plodek že čutim, pa nihče ne verjame
25.10.2010 14:04:01   
mami 27
Jaz sem ga zdej drugič tudi zelo kmalu začutila, prvič v 16.tednu, drugič sedaj pri polnem 12. tednu!

Pa tut če mi noben ne verjame, mi je čist vseen user posted image

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?