|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pršut
28.7.2005 21:12:48   
soncicaT
A ga lahko jem?

Moj ga je danes kupil, ker je bil nekaj dobre volje (saj to poredko-je predrag):)

Skratka, a ga kej jeste?

Ful se mi ga lušta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pršut
28.7.2005 21:16:17   
kofetek2010
ne, kr ga ne smemo :(( pa tatarca tud ne :(( pa steakov tud ne :((

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pršut
28.7.2005 21:18:10   
Lunca1
Vse je odvisno od tega če si prebolela toksoplazmo ali ne. Jaz sem jo in sem ga lahko jedla.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pršut
28.7.2005 21:20:29   
kofetek2010
ja Lunca1 maš prav :) jaz je nisem zato ne smem :((

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pršut
28.7.2005 21:28:54   
soncicaT
Jaz pa še ne vem, še nisem imela laboratorijskih preiskav:(

Ga raje ne bom jedla:zmeden:

Bo moj vsega pojedel, tako mi lušte dela..heh

:sloncek:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pršut
28.7.2005 21:40:02   
Aleksandrin
Mi ga jemo na meloni, mislim, da če je meso pregledano (ne domače, od kakega soseda) ni preblema, tako je blo men rečeno.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pršut
28.7.2005 22:07:38   
urbancek
Jaz imam pa raje domačo bržolo, ravno danes sem se z njo basala, ko sem delala sendviče za v rot.
Mljask - jutri pa bom otečena kot kaka buča, ker je slana.
Lp

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pršut
28.7.2005 23:53:27   
rija
jem...

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pršut
29.7.2005 6:05:10   
leah
Sem ga jedla,veliko,mi je full pasalo....res pa je,da se imela zelo zelo zdravo nosečnost,brez kakršnih koli težav.Še slabo mi ni bilo čisto nič:bravo:upam,da tako tudi v drugo:angel:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pršut
29.7.2005 6:16:13   
CUKRČEK
Seveda ga lahko...vse v normalnih količinah.
Bolj škoduje kompliciranje kot določena hrana.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pršut
29.7.2005 9:46:27   
hugolina
Jaz sem ga tudi pojedla kar precej, ker ga obožujem in to še brez kruha - kar tako. Industrijsko predelani in kontrolirani ti nimajo kaj škodit (to sem zasledila tudi pri Pušenjaku). Bolj kriza so domači suhomesnati izdelki.
Tko da.... kakšen košček ali dva... BREZ PROBLEMA:metulj:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pršut
29.7.2005 10:03:51   
monja79
Verjetno kaksen koscek ne more bit usoden, vendar kontroliraj poreklo in predelavo. Je pa res, da ce nisi prebolela toksoplazme, je to rizicna hrana, ker ni toplotno obdelana.

Nocem strasit, ampak moja znanka, je fasala toksoplazmo ravno od prsuta. Sicer ne vem, ali je bil kuplen ali domac, ampak jaz bi bila rajsi malo bolj previdna. Tisto s toksoplazmozo ni hec in jaz se izogibam vsej rizicni hrani!

Je pa res, da lahko (in je bolj pogosto) toksoplazmozo staknes od mack:muca: - navadno so bolj kriticne tuje macke kot domace, psov:kuza:, neoprane zelenjeve, sadja z vrta, kot pa hrane.

Ker imamo doma macko:muca:, sem bila seveda zaskrbljena:zmeden:. Pa me je pa G potolazila, da ce je do sedaj nisem staknila, da je zelo majhna verjetnost, da jo pa prav sedaj. Ampak moznost pa je, zato previdnost nikakor ni odvec.

No, sedaj sem se pa res razpisala in malo zatezila. Hotla sem pravzaprav samo napisati, da je treba bit previden in hkrati ne prevec komplicirati.:rozica:

LP, :nosecka:Monja

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pršut
29.7.2005 12:18:56   
lucy32
če se ti ga lušta gal lahko malo poješ, ampak ne pretiravaj .

Dober tek

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pršut
29.7.2005 15:20:57   
smrka
soncica lahko pojes mal prsuta jest sem ga jedla... nejej ga pa vsak dan. nc se bat!
smrka

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   pršut
29.7.2005 22:20:16   
petra.horzi
jaz sem mela pa test na toksoplazmo negativen
a pol ne smem jest pršuta?
ne no:):)

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   pršut
30.7.2005 9:32:28   
soncicaT
Petra kaj imaš ti to na slikici?:)-

Prvič ko sem pogledala, mi je delovalo kot neko meso-možgani, HA HA! Malo heca..:)-

Je verjetno lubenica, ne?;)

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   pršut
30.7.2005 11:20:03   
petra.horzi
ja pejt na moj album-tropsko sadje, pa boš vidla na mal večji velikosti in ti bo vse jasno
slikca je fuul lepa, sam je res da na tej velikosti (majhnosti) mal čudn izpade:)

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   pršut
30.7.2005 15:56:41   
soncicaT
Saj sem vedela...ful dobre slikce!;)

So pa zanimive une "posebne" s kompleksi:)-

Čau:)

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   pršut
31.7.2005 14:27:17   
mayflower
Saj ni fora samo v toksoplazmi. Suhomesnate izdelke se črta z jedilnika nosečk tudi zaradi nevarnosti okužbe z Listerio monocytogenes. Ponavadi se znajde na kaki šunkici, da ne govorim o prekajenem lososu (sicer gre ni meso, pa vseeno). Listeria lahko prehaja preko placente in povzroča infekcijo plodu, prezgodnji porod, v najhujšem primeru pa smrt plodu. Punce, pazljivo torej!

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   pršut
1.8.2005 14:42:11   
soncka
jaz sem ga. parkrat. sicer sem imal malo slabo vest, ma... prve izvide glede TP dobim na naslednjem pregledu 17.8. Upam, da bodo o.k.

tatarcu pa sem se odpovedala. težko, ma...
:metulj:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?