|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročinski krči po petem letu
29.11.2010 15:56:28   
Udb
Živjo!
Imam eno vprašanje za mamice otrok, ki so imeli vročinske krče. Namreč, moj sin je oktobra dopolnil 5 let in rečeno nam je bilo, da zdaj ni več nevarnosti za krče (imel jih je pri 2 letih). Zdaj pa - kako ste po 5 letu ravnale ob vročini? Ali ste kasneje začele zbijati? Ali vas je bilo kaj manj strah?

Prav tako me zanima - ali je zelo verjetno, da se vročinski krči ponovijo pri bratu ali sestri? (sprašujem, ker sem noseča)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vročinski krči po petem letu
29.11.2010 16:19:51   
Ribica **
Nimam pojma, samo cestitam! user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vročinski krči po petem letu
29.11.2010 17:24:57   
Udb



IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Nimam pojma, samo cestitam! user posted image
 user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vročinski krči po petem letu
29.11.2010 19:50:41   
PC Baby
Vprašaj na MONu

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vročinski krči po petem letu
30.11.2010 7:45:39   
uškinamama
Čestitam tudi jaz user posted image .

Naš je imel vročinski krč mesec pred petim letom (konec septembra letos).  Enako sem ga ohlajajala ...

So mu pa naredilia eeg in nato še konrolni eeg , ker naj se krči ne bi več pojavljali pri tej starosti.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vročinski krči po petem letu
30.11.2010 8:21:05   
nananaja
Ja je verjetnost, da se ponovijo pri sorojencih. Pri nas je imela tavelika do sedaj samo pri letu in pol enostavnega, mala pa prvič pri enem letu v enem dnevu dva, potem pa še enkrat pri letu in 9 mesecih, stara bo dve leti, sedaj bomo šli k nevrologu.
Strah vedno obstaja, ko gre vročina gor, paniko pa je treba premagat.

Smo pa ugotovili, da sem tudi sama imela precej hud vročinski krč pri 11 mesecih, kasneje nikoli več.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vročinski krči po petem letu
1.12.2010 8:55:00   
zita
 
Moj sin je imel vročinski krč pri 2 letih, kasneje nikoli. JE pa vedno panika ko je vročina, poleg tega je res čisto "fertik" že pri 38 stopinjah, medtem ko so eni otroci pri skoraj 40 stopinjah še kolikortoliko ok. Oktobra je bil star 5 let. Tudi sama sem noseča in me je zelo strah, da bo še drugorojenec imel iste težave, amapk se toložim, da vsaj vem kako odreagirat. Še vedno nosimo povsod calpol, termometer, stesolid in voltaren. Tdui v vrtcu ima še zdravila na razpolago.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vročinski krči po petem letu
1.12.2010 8:59:19   
Toja22
Mi smo stari dve leti in pol in imamo za sabo že tri vročinske krče. Seveda strah je vedno prisoten in sama se tolažim s tem, da če pravilno ukrepaš nima bit kaj narobe. Sicer sem pa jaz vedno imela v glavi, da naj bi krči trajali nekje do 6. leta.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vročinski krči po petem letu
3.12.2010 9:00:00   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Nimam pojma, samo cestitam! user posted image


Jaz isto. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?