|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   igralni lok
27.11.2009 12:24:24   
PC Baby
Do katere starosti so se vam otroci igrali pod igralnim lokom? Naš 7m se že dolgočasi, a ga je prerasel?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: igralni lok
27.11.2009 12:26:11   
Katy78
Uh, ja, pri nas že kmalu po 6. mesecu ni bil več zanimiv. user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: igralni lok
27.11.2009 12:33:19   
Petka09
Ja, naši tut ni več zanimiv. Že kmalu po 5. mesecu je nehala bit navdušena. Saj bi ona še pobrcala z rokicami, samo se hitro naveliča. Zdaj pa, ko se obrača in plazi pa sploh več ni pri miru tako da sem igralno blazino kar pospravila user posted image .

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: igralni lok
27.11.2009 13:09:22   
marjetica8
Naš bo pojutrišnjem star 7m in se še rad igra pod igralnim lokom. Ma pa okrog tud polno drugih igrač - razne žoge in lončki za zlagat in podobne igrače, in se rad obrača v kravce in igra s tistim. Včasih pa tud še une ta obešene igrače pridejo v poštev - mu vsake tolk časa malo drugače obesim in je spet zanimivouser posted image !

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: igralni lok
27.11.2009 14:11:56   
naomy
kdaj pa jim je to postalo zanimivo?

naš je star 3 mesece in mislim, da počasi bi mu ga pa že lahko postavila... kdaj ste začeli s tem?

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: igralni lok
27.11.2009 14:24:25   
TuBoLina_86
pozdravljene!

moj je star 2 meseca, in mu je super zanimivo.... gleda, maha, brca, skoraj cvili user posted image user posted image user posted image user posted image

upam, da se ga nebo tak hitro naveličal, ker je pod lokom res priden....user posted image


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: igralni lok
27.11.2009 14:31:38   
eternety
Naša je stara 3 mesece in ima že lok postavljen. Kakih 5-10 min z rokicami maha po igračah, potem pa se naveliča in začne dret. Se mi zdi, da ji ni preveč zanimivo ali pa se ji ne ljubi ležat user posted image na tleh.

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: igralni lok
27.11.2009 15:18:37   
PC Baby
Mi smo ga kmalu po 2. mesecu pod lok polegli in je samo gledal, ampak bil ful priden. Pol nekje pri tretjem je začel mahat z rokicami. Pri 4. lovit igračkee, potem pa kmalu raztur user posted image In todobsedno. Smo samo še lok sestavljali ker ga je celga razturil ko ga je vlekel, brcal, se obešal, ga jahal...
Super je blo, sam je počasi mimo.

Prehodno smo imeli tisti obroč od Cotonsov, kamor ga posedeš ini je bil tudi super, ampak se mi je prejšnji teden ven zvrnil, kmer je že
čisto divji in sw mi zdi, da je tudi to prerasel.

Kaj pa mislite o tiwti zadevi, ki je v zadnjih ABC novičkah BC - neke vrste napihljiva stajica?

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: igralni lok
27.11.2009 15:21:19   
Dudica1
Pri nas je star 7 mesecev in mu je še vedno zanimiv,čeprav ga res tudi mi kar naprej postavljamo nazaj...ker ga podre in vse igračke dol potrga...in razmeče po celi dnevni user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: igralni lok
27.11.2009 16:58:57   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Kaj pa mislite o tiwti zadevi, ki je v zadnjih ABC novičkah BC - neke vrste napihljiva stajica?


ja, to sem jaz tudi gledala.... sem si mislila, ka je super, ko smo na obisku pri drugi babici.... se napihne, in gotovo, pa ko greš, se izprazni, ne rabiš dosti prostora za pospravljanje...nevm, bi bilo dobro, da napiše kdo, ki je preizkusil tole zadevico...


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: igralni lok
27.11.2009 21:00:39   
anika87
Jaz sem tudi včeraj to gledala in se mi je zdela super zadeva. Tudi za doma, al mislte da ni primerjave s stajico?
Morali si bomo počasi nekaj omisliti, pa sem tudi o tem "bazenčku" razmišljala...

Ja, naj javi, če ima katera!


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: igralni lok
27.11.2009 21:01:04   
anika87
Aja, dno bi moralo biti trdo, ne?

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: igralni lok
27.11.2009 21:33:41   
pokica_
Mi smo ga postavili nekje pr 2 mes, mu je bilo zelo fajn spodaj in se še zdaj pr 6 mes rad igra spodaj včasih,...čeprav ga že okolica bolj zanima in se plazi okol po puzlih, ampak še zmeraj se poigra s kako igračko,..jst mu dam pleničko gor po vrhu lokov, da zgleda kot kaka tenda, pa pol to dol vlači in uživa v igri. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: igralni lok
28.11.2009 8:44:23   
baby blue
Naša punca je sedaj stara 2 meseca in 2 tedna pa jo igralni otok še ne zanima toliko... Bolj se navdušuje nad igralnim lokom ki ji ga dam na gugalnik in pol veselo maha in brca po tistih živalicah...user posted image user posted image

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: igralni lok
28.11.2009 9:19:43   
mateyka
jaz sem potem te igrače na loku namontirala na voziček in so huda atrakcija za druge otroke. še zdaj pri 2h letih mamo enega pojočega medveda gor in ga majo vsi radi, tudi naša še vedno redno poseže po njemu. se pa tako zadeto zasmeji in potem zapoje melodija - tak odštekan medo user posted image
hočem rečt, ne dat lok nazaj v škatlo po 10 mesecu - reciklirajte in kombinirajte user posted image škoda keša za novo šaro user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: igralni lok
3.12.2009 15:05:31   
PC Baby
Danes smo kupili napihljivo stajico v BC. TA ZADNJO! :) Tako, da že mora bit uporabna zadeva, če so tako hitro pošle.
Zvečer jo napihnemo in ko jo stestiramo - sporočim če ja za kaj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: igralni lok
3.12.2009 20:44:20   
PC Baby
Izgleda dbest. Bolj robustna in večja, kot na slikci v ABC-ju. Bomo vidli jutri kako jo bo stestiral user posted image

Ampak Tubolina, ni variante, da jo napihneš za obisk pri babici in potem spet spihneš za domov. Ful jo je teško napihnit, ker se vsak predel posebej napihuje in so neki varnostni ventili, da pihaš ko nor. Moj mož jo je 1 uro napihoval. V bistvu rabiš en kompresorček, ali močno pumpo pa gre lažje. Se mi zdi pa ful uporabna zadeva na prvi pogled. Vsaj za to kar mi rabimo.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: igralni lok
3.12.2009 21:24:03   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Ampak Tubolina, ni variante, da jo napihneš za obisk pri babici in potem spet spihneš za domov. Ful jo je teško napihnit, ker se vsak predel posebej napihuje in so neki varnostni ventili, da pihaš ko nor. Moj mož jo je 1 uro napihoval. V bistvu rabiš en kompresorček, ali močno pumpo pa gre lažje. Se mi zdi pa ful uporabna zadeva na prvi pogled. Vsaj za to kar mi rabimo.


ok, pol pa bo babica kupila da jo bomo imeali pri njej, jaz pa eno za doma user posted image user posted image

sporoči, če je užival/a


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: igralni lok
4.12.2009 13:05:30   
Vixen
Naš se je pri mesecu in pol lahko tudi po 20 minut skupaj zamotil pod igralnim lokom - takole:
user posted image

Zdaj ima dobre 4 mesece in je zadeva še vedno zanimiva, ampak drugače - igračke prijema, pa naučil se je, da igrajo 3 kratke različne pesmice, če brcaš v tisto ploščo na eni strani; torej ga obračam tako, da jo lahko zadane in je ful navdušen. :)

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: igralni lok
4.12.2009 13:13:24   
PC Baby
No tko: zadevca je kr glomazna pa grozne barve (adijo usklajenost pohištva user posted image ), ampak mali je že takoj ful užival, ker je vse mehko in ko se je zvrnil spploh ni opazil, da je na tleh. Je pa res, da je 7 mesecev malo premalo, da bi se lahko kr ure notri igral, ker ko se prekucne, se ne zna še sam pobrat.

Je pa zame, ko sem sama z njim, fajn rešitev, ker ga lahko notri varno odložim, da grem na WC ali zobe umit itd.

Imam še eno podvprašanje: do kdj so vaši otroci uporabljali ležalniček?

(odgovor članu Vixen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: igralni lok
4.12.2009 15:31:17   
Petka09
Naša ni več nič pod igralnim lokom odkar plazi. Zdaj jo je povsod drugje, hehe. Sem ga kr pospavila, ker ma že itak ful igračk na tleh. Pa tut sedi sama in se ful dolgo sede zaigra. Stara je tudi 7 esecev.

PC Baby, ležalnik še uporabljamo, če gremo k mojim na kosilo pa da ma kje sedet. Sej je ful rada še vedno v njemu, sam sm ga bolj načrtno umaknila iz uporabe, ker sm hotla spodbudit gibanje in sm jo dala raj na tla. Drugač pa zdej kr sedi v stolčku za hranjenje.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: igralni lok
4.12.2009 16:39:48   
anika87
PC baby, a dno ima tudi tako napihnjeno kot vse okrog, a ne?
Najbrž to ne more biti namesto prave stajice, a? Ker nima trdega dna...
Nimamo še nič, razmišljamo o nakupu stajice... pa razmišljam tudi o tem...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: igralni lok
4.12.2009 17:12:54   
manna
A mi lahko kjera da link od te napihljive stajice? ne najdem na internetu, ABC novičke smo pa že strgali user posted image   Plisss

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: igralni lok
4.12.2009 19:06:26   
PC Baby
Ja, dno ima tudi napihljivo, kot ostalo. V tej fazi nam je kul, da je vse mehko, potem bomo pa mogoče kaj podložili, če bo trba.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: igralni lok
4.12.2009 19:07:10   
PC Baby
Sam je ravno dno - ni bulasto. Lahko na njem normalno sedi in se kotali.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?