|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naravni progesteron
18.10.2010 9:22:57   
Senčka
Ali je mogoče katera izmed vas uporabila naravni progesteron v obliki kreme ali gela. Imela sem namreč že dva ss. Ginekolog mi zaenkrat še ni predpisal Dobrostona ali Utrogestana. Pred vsako menstruacijo imam tudi nekaj dnevne ponavljajoče rjave izcedke. Verjetno do tega prihaja ravno zaradi pomanjkanja progesterona. Na internetu sem našla progesteron gel http://www.holist.eu/ecommerce_progesterone.html. Vprašala sem tudi Pušenjaka, ki je rekel, da tovrstne pripravke ne pozna, da pa po njegovem mnenju ne škodujejo. Kaj ve mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 10:26:39   
tintin
da si zrihtaj Dabroston ali Utrogestan, če ti ga noče G predpisat ga zamenaj ali pa kupi Prometrium (isto progesteron) v Italiji na lastno roko. Dva ss in rj izcedki so znak, da ti progesterona manjka, zato tudi pride do ss...jaz sem imela podobno, zdaj imam dva zdrava fanta, sem pa pri obeh nosečnostih do 15t jemala Dabroston.

(odgovor članu Senčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 10:27:01   
tintin
aja, sicer pa srečno in ne obupaj!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 10:55:03   
Anonimen
najina zgodba je podobna, tudi za mano sta dva ss in pred menstruacijo malce zakrvavim.  ginekologinja pa mi ne predpiše nič, čakamo da bo tretji ss, da me bo kdo začel resno jemati. čeprav razmišljam,da bom na svojo roko začela jesti prometrium, verjetno neke škode ne morem narediti?

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 11:15:23   
Senčka
Se lahko katero izmed teh zdravil dobi v naših lekarnah brez recepta ali je potrebno iti nujno v Italijo? Sem prebirala po internetu, da je možno dobiti ta zdravila v lekarni UKCja ali pa v Lekarni Tabor v Mariboru, vendar ne vem ali tudi brez recepta. Ali katera ve?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 11:16:58   
Anonimen
Ne, pri nas se ne dobi brez recepta.

(odgovor članu Senčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 11:33:04   
pomar*ANČA*
lahko pa naročiš v lekarni na Fernetičih in ti jih menda pošljejo po pošti. pokličeš in se vse dogovoriš z njimi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 13:30:32   
tintin
ma v Italiji ti prodajo kar češ...samo pač plačaš...vem, ker mi hodimo po ena zdravila za mojega očeta v trbiž...in tam se dobi Prometrium, ki je progesteron ala Dabroston ali Utrogestan...! 

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 13:31:34   
tintin
anonimna, ne s prometriumom si ziher ne boš naredila škode...jaz sem ga tudi jemala na lastno pest, ker pri nas so G malo "smotani" glede tega...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 14:15:05   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

anonimna, ne s prometriumom si ziher ne boš naredila škode...jaz sem ga tudi jemala na lastno pest, ker pri nas so G malo "smotani" glede tega...


Samo ne smeš ga jemat pred ovulacijo

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naravni progesteron
18.10.2010 14:31:42   
nati29
Pomaranča, meni pa niso hoteli poslati po pošti, to je bilo ene pol leta nazaj, sem mogla osebno pridet iskat. A zdaj po novem pošljejo?

Senčka, jaz sem tudi imela težave z rjavimi izcedki, pa sem dvakrat zanosila takrat, ko sem jemala Prometrium, tako da vsekakor poskusi "na svojo pest", škodit ti itak ne more. Meni so v Italiji malo komplicirali, ko nisem imela recepta, pa so mi vseeno prodali. Če boš kupovala, malo več kupi, ker to potem do ene 12 tednov jemlješ, pa tudi ni tako drag, neki čez 5 EUR škatla.

Meni je moja G rekla, da je dober vir progesterona paradižnik, ne vem, kolk to drži.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naravni progesteron
19.10.2010 8:00:42   
Senčka
Punce, hvala za vse informacije. Že pred načrtovano zanositvijo sem spraševala gin. o rjavih izcedkih, vendar je samo rekel, da to ni nič takega. Že takrat sem prebirala, da je zelo verjeten vzrok pomanjkanje progesterona, ni pa nujno. Odločila sem se, da poizkusim s Prometriumom. Poklicala bom v lekarno Fernetiči in se probala zmenit, da mi pošljejo po pošti. Po mojih izračunih potrebujem najmanj 6sc. Če zdravilo pomaga se bo pa verjetno izkazalo že pred napovedano M zaradi izcedkov.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naravni progesteron
19.10.2010 8:28:40   
pomar*ANČA*
sem jaz včeraj klicala na fernetiče v lekarno in je rekla da ni problema, da lahko pošljejo.

(odgovor članu Senčka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naravni progesteron
19.10.2010 10:51:32   
Senčka
Jaz sem pa klicala pred desetimi minutami in so rekli, da ne pošiljajo in naj pridem osebno. Verjetno je odvisno od tega kdo dela?? Si jim dala naslov?

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?