|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malo zmedena ali pa kar precej.
16.10.2010 15:41:01   
Anonimen
Naj povem, da sem pred 4 leti končala mučno zvezo z osebo, ki me je močno prizadela.
Takrat sem si dejala, da v svojo življenje ne spustim nobenega moškega več. Sploh, ker so posredi otroci. sIcer pa zarečenega kruha se največ poje.user posted image
No zdaj po dobrih štirih letih, me je znova zadela amorjeva puščica, dobesedno..Počutim se kot najstnica. Spoznala sem nekoga, ki me je dobesedno prevzel. Poznava se že kar nekaj časa, natančneje nekaj mesecev, je zanimivo da se najine poti večkrat prepletajo in vedno, ko se srečava se imava toliko za zmeniti, vendar ne on ne jaz ni napeljal stvar tako daleč , da bi si izmenjala številki. Danes me je že imelo , da bi mu sama rekla za cifro, ampak mu nisem in zdaj mi je žal. V končni fazi pa niti ne vem , kako bi odreagiral.
Pač sem mišljenja , da bi nekako moški naj naredil prvi korak. Po drugi strani pa mislim , da morda tega ne stori , ker ne ve , da sem sama.
Ali pa ima za to kakšen tehtnejši razlog. Kolikor sva se pogovarjala ni nikoli omenjal kakšne družine ali otrok , se je pa zelo ujel z mojim ta mlajšim otrokom , ki je bil ob najinem srečanju z mano.
Mali je namreč zelo komunikativen in radoveden otrok in imela sta se ogromno za pogovorit , čeprav sta se prvič videla.
Zdaj pa lepo upam , da ga znova srečam v kratkem in takrat ga obvezno povabim na pijačo , če me seveda ne bo on sam.No vsaj upam , da bo tako.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Malo zmedena ali pa kar precej.
16.10.2010 17:15:30   
enkratna
Vedno sem vesela, ko si ženska (ali moška, da ne bo pomote) duša opomore od boleče pretekle zveze, in je sposobna užiti čar nove simpatije/zaljubljenosti.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Malo zmedena ali pa kar precej.
17.10.2010 1:34:49   
Rožica I
Malo namiguj, sicer diskretno, drugače pa pusti, da se tip sam odloči in te povabi.

Če se je takoj poštekal s tamalim, si na dobri poti.
Bodi modra in predvsem potrpežljva user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?