|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Striženje 3 letnice
7.11.2010 18:15:54   
enea
A ste imeli tudi vi take probleme kot mi,..user posted image naša se niti slučajno noče stišt, ne z lepo ne z grdo besedo, v stilu da ni lepa, da ji gredo lasje na očke, pa da jo zato tudi očke bolijo,...user posted image Kako ste to rešili, oz navadili otroka strišt?user posted image Vidla je pa že mene, moža, taveliko ko smo se strigli in da nobeden ne tuli tako kot ona. Res ne vem kako jo pripravit do striženja,...
Aja pa špil, pa elastik, ali karkoli na glavi pa tudi ne mara,.user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Striženje 3 letnice
7.11.2010 18:29:41   
K_a_t_i
Moja sestra je imela identičen problem s sinom. Na stolu je tulil kot zmešan. Pa mu je rekla, naj zapre usta, ker bo sicer imel polna usta las user posted image . Je še vedno tulil, ampak z zaprtimi usti precej tišje user posted image .

Jaz sem pa mojem prvič čokolado v usta rinla, ko so ga strigli (babi od bratranca). Naslednjič je pa šel h frizerju z očijem, so ostrigli najprej očija, jaz sem sedela zraven in smo se ves čas hecali, nato pa je brez problema na stol sedel tudi sam.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 7.11.2010 18:30:10 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Striženje 3 letnice
7.11.2010 18:34:25   
enea
ma jaz ne vem, pri nas ne pali nič več, ne da vidi druge, ne da jo s čim podkupimo, ne da jo pestujemo, ne da bi stoje,da ne bi sama sedela na stolu,.. ne vem res kako , sem že ves moj repertuar izpraznila,..user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Striženje 3 letnice
7.11.2010 18:39:35   
nananaja
Ne, pri nas pa nimamo teh težav zaenkrat. Tamale še nismo strigli, bo pa januarja 2 leti stara, ta večja je pa v zadnjo slišala, ko sem mami po telefonu rekla, da pridemo in da bi jo tud ostrigli med drugim, pa je po 10 minutah obiska sama mamo prosila, naj jo ostriže, ker se pač drug ni nič zganil v tej smeri. Je pa svakinja rekla, da škoda ker njen spi, on jim vedno tuli, ko ga morajo strižt, pa še hitro mu lasje rastejo. Bi videl, s kakšnim užitkom se njegova sestrična striže.

< Sporočilo je popravil nananaja -- 7.11.2010 18:40:41 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Striženje 3 letnice
7.11.2010 19:04:58   
čmrgelj
Naš je tudi tulil ko smo ga strigli doma, nakar smo nekega lepega dne brez da bi kdo kar koli rekel o striženju hodili po merkator centru in smo kar zavili v frizerski salon pogledat kako lep stolček imajo avto z volanom, no če ga je hotel preizkusiti se je moral vsesti not, in če sediš notri se moraš ostišti. za nagrado je potem od frizerke dobil liziko.
Od takrat naprej se strižemo tam ampak vedno ista frizerka, če je ni pridemo drugič ko je na smeni.
Poskusi brez priprave na striženje, vem da se je  dobro z otrokom v vsem pogovort ampak včas je bolš brez tega.
SREČNO


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Striženje 3 letnice
7.11.2010 19:37:37   
enea
Ojla, pa sem jo!!! Malo nategnila in ostrigla,..user posted image user posted image Kaj delajo winksice...user posted image Sem prejšnji teden kupila penečo kopel in za se tuširat od te risanke, in je hotela se s tem tudi tuširat, ja če se boš pustila ostrišt,.. ok ja se bom,... in ratalo mi je!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

In to brez tuljenja!!!!!user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 7.11.2010 19:38:33 >

(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Striženje 3 letnice
7.11.2010 19:44:22   
ThinkPink
Mi imamo hvala bogu zelo potrpežljivo frizerko. Ko smo prvič šli k frizerju, mislim, da pri starosti cca. 2 leti je tulila kot nora in je nič ni moglo pomiriti. Frizerka je predlagala, da se večkrat oglasimo kar tako brez siljenja k striženju , samo da se navadi prostora in nje. Pa smo enih 3x šli mimo, samo frizerko pozdraviti, 4. je tamalo že zanimalo vse kar imajo spravljeno tam in se je že strigla. Sedaj gre z veseljem k frizerki, sama sedi na stolčku. Pa vedno dobi kakšno čokoladico za motivacijo, pa gre.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Striženje 3 letnice
7.11.2010 20:36:57   
valči
Naša sredna je bila taka tuleča do 4. leta ni marala striženja.
Tamala zelo pridna in potrpežljiva,tavečji pa tudi vedno priden in miren.

Kaj hočeš,različni so si med seboj.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?