|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil smrdi
12.11.2010 16:02:12   
jagoda28
A je še katera naletela da Aptamil nenormalno smrdi. Saj vem da to mleko ne diši ampak dobesedno smrdi. Ko sem ga skupaj nardila pa je še 3x bolj smrdel.

Sem pa opazla da se škatla malo razlikuje od tiste prejšnje. Ta ki smrdi ima tisti znak bolj svetell, tista ki je ok pa bolj temen.
Je slučajno še katera to opazla?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil smrdi
12.11.2010 16:59:53   
branka81
tud men je AP full smerdel,se mi je mala smilila,ko je mogla to pituser posted image

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil smrdi
12.11.2010 19:14:44   
laraljubljana
Kje pa kupuješ Aptamil? Jaz ga kupujem v Mullerju ali pa v Avstriji in mi ne smrdi.

LP, Lara

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil smrdi
12.11.2010 20:46:13   
legenda_m
tudi pri nas je normalnega vonja, kupljen v milerju

(odgovor članu laraljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil smrdi
12.11.2010 21:06:15   
jagoda28
Dobila sem ga v lekarni. Proizveden je na Nizozemskem. Gor piše da je Comfort, začetno mleko za dojenčke za uravnavanje prebave.
Že ko sem ga odprla je smrdelo, ni se dal niti tak lepo razmešat, pa pri prejšnjem vem da se je spenil in so pene ostale, pri tem pa takoj usahnejo.
Prisežem da smrdi kot da bi vohal staro meso.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil smrdi
12.11.2010 21:31:06   
Ninush
Meni je pa ravno Comfort dišal, navadni Aptamil pa smrdel. Po mojem je pokvarjen, kar je za lekarno čudno. Nesi ga nazaj in vprašaj. 

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aptamil smrdi
12.11.2010 21:33:16   
jagoda28
Jutri bom poklicala in vprašala če ga je slučajno kdo že vrnil? Ker smrdita obe škatli ki sem ju dobila tisti dan.

(odgovor članu Ninush)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil smrdi
12.11.2010 21:38:48   
moni30
Comfort je res drugačnega vonja kot navadni Aptamil, vendar pa meni ni nikoli smrdel.
Kar se pen tiče, ti lahko pritrdim, da se navadni veliko bolj peni in tudi topi se bolje kot Comfort. Nam se je pri Comfortu parkrat zgodilo da se nam je celo cucelj zamašil (midva pa bedasto gledava zakaj se otrok joče user posted image ).
Če se ti res zdi da smrdi, pa nesi nazaj in naj ti menjajo.

LP

(odgovor članu jagoda28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aptamil smrdi
16.11.2010 22:12:10   
alja83

Imam prijateljico, ki je Aptamil skoz uporabljala, pa je potem tudi enkrat naletela na pakiranje, v katerem je bila vsebina zasmrajena, čeprav rok uporabe še ni pretekel. Res je smrdelo kot po crkovini user posted image . Ampak je odnesla nazaj v Miler in so ji zamenjali, pa tudi potem se ji več ni zgodilo, da bi "zadela" kakšnega zasmrajenega. Zgleda, da je pri tem treba met tud malo sreče.

Sama sicer dojim, ampak imam eno pakungo doma za vsak slučaj...

(odgovor članu moni30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aptamil smrdi
16.11.2010 22:29:55   
Volga
bogi otročki, k morajo smrdljivo mleko pit, ker mamice nimajo mleka.

(odgovor članu alja83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aptamil smrdi
16.11.2010 22:56:24   
Volga
mislim, kaj res smrdi? kaj pa kakšno drugo, mogoče kakšno drugo ne smrdi? je za probat.

< Sporočilo je popravil Volga -- 16.11.2010 22:57:37 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aptamil smrdi
16.11.2010 22:59:38   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

mislim, kaj res smrdi? kaj pa kakšno drugo, mogoče kakšno drugo ne smrdi? je za probat.


Ma vsa ta umetna mleka smrdijouser posted image Mi smo imela Aptamil, Milumil, Bebo, Novalac, Hipp, vse je isti gravž.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?