|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mutsy 4-rider
29.4.2010 17:07:13   
pupika_30
Živjo punce
Sicer vem, da je že ena dolga tema odprta o mutsy vozičkih, ampak je že toliko strani, da meni noče vsega prikazati. Pa sem se odločila raje na novi temi vprašati kar me zanima.
Navdušila sem se nad mutsy 4-riderjem. Zanima pa me ali se dajo sprednja kolesa fiksirati ali so vedno vrtljiva?
Pa še nekaj, kaj tiste ki ste kupile tudi dežniček, zimsko vrečo, ali ste kupile vse v barvi vozička, ali mogoče te dodatke v kakšni drugi barvi?
Sem videla na netu rdeč voziček, pol pa vreča temno modra, se mi zdi kar zanimiva kombinacija.

Vesela bom vaših odgovorov
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mutsy 4-rider
29.4.2010 19:28:53   
Anonimen
Tista druga tema še cela dela tako da kar zavihaj rokave in preklikaj vse strani user posted image

Drugače pa se sprednja kolesa lepo fiksirajo.
Kar se pa dežnička in vreče tiče sem pa jaz vse v isti barvi kupila ... samo če ti lahko svetujem, ne meči denarja stran za dežniček, ker je neuporaben (ne samo mutsyjev, katerikoli) ... kupi raje pepny senčnik (v trgovini preveri, da ne pušča barve), ki je 1000x bolši od dežnička.

(odgovor članu pupika_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mutsy 4-rider
30.4.2010 15:17:00   
pupika_30
Otika, hvala za odgovor.
Sicer sem se sprehodila po vseh 50 straneh tiste teme, ampak tko kot jo je odprlo, sem lahko samo brala.
Če pa sem po tem načinu iskala preko ringaraje, pol pa mi ne prikaže jasno katera je zadnja tema,....

Zakaj pa je dežniček neuporaben?
Imaš ti pepny senčnik? Je to boljše? Kako to misliš, če ne pušča barve? A eni puščajo eni pa ne ali kaj?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mutsy 4-rider
30.4.2010 15:59:40   
eternety
Ja kolesa se dajo fiksirat, vendar jaz tega nisem nikoli uporabljala. Kar se tiče barv, sem košaro izbrala v rjavi barvi, športni del s pokrivalom za nogice pa v zeleni barvi. Ostalih dodatkov razen prevleke za dež, pa nisem kupovala in jih sploh ne pogrešam.

Voziček je res super in sem zadovoljna z njim, edino kar me moti je širina koles. Spoh če živiš v bloku, preveri če ti gre v dvigalo. V določenih dvigalih (mislim tista starejša), moraš eno kolo dol snet, da lahko gre vozek noter. Pa veliko prostora zasede v prtlijažniku, če ga ravno ne razstaviš na prafaktorje.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mutsy 4-rider
30.4.2010 16:18:26   
pupika_30
Širina koles me ne moti, ker živimo v hiši. Avto imamo en karavan, tko da če ne bo šlo drugače, se bom pa s karavano vozila. Drugi avto je pa škoda fabia, ta nov model, pa sem nekje prebrala, da gre tudi v fabio, samo ne vem ali s kolesi ali brez.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mutsy 4-rider
30.4.2010 16:22:54   
ellie
Jaz imam vse v isti barvi. Ampak ti lahko povem, da je senčnik res neuporaben. Danes sem se z njim **** cel sprehod. Verjento ga tud nisem prav zmontirala al kajuser posted image  ker je skos nekam lezel...tako da sem ga na koncu držala z roko, da je mali imel senco.


Drugače sem po eni strani ful zadovoljna z vozičkom...edino moti me to, da je moj mali (ki je med manjšimi dojenčki, al pa so ga pri zravniku narobe izmeriliuser posted image ) zdaj pri 3eh mesecih skoraj prerastel košaro. Še dobro, da ima pokrčene nogice ko spiuser posted image  za športni del je pa absolutno premali. Tako da smo v fazi kupovanja ene malo boljše marele...da bo zdaj za vmesni čas.

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mutsy 4-rider
30.4.2010 16:24:44   
ellie
pupika_30 mi imamo laguno karavana...pa zasede cel prtljažnikuser posted image  je pa res, da ga pa dobim v mojo malo mazdo tudi brez da ga razstavim. Ampak kaj druga pa več noter tud ne gre.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mutsy 4-rider
1.5.2010 21:43:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupika_30
Zakaj pa je dežniček neuporaben?
Imaš ti pepny senčnik? Je to boljše? Kako to misliš, če ne pušča barve? A eni puščajo eni pa ne ali kaj?

Zato, ker ga moraš skos neki popravljat in sploh takrat ko otrok že naprej gleda v športnem delu je zelo zelo neuporaben, ko ne vidiš direkt kam senca pada in pol kar naprej okrog letaš ... pepeny je zakon in ja ga imam in ne menjam za nobeno marelo, pa če je zlata. Glede puščanaj barve je pa ena serija ali dveteh senčnikov bila defektna in je puščala črno barvo ... tako da ga že v trgovini odpri in preveri, da ne pušča.

(odgovor članu pupika_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mutsy 4-rider
2.5.2010 16:01:44   
pupika_30
kako pa lahko v trgovini preverim ali pušča barvo ali ne?

kaj če sonce sije direkt na otroka od spredaj, potem zadostuje vseeno pepeny?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mutsy 4-rider
2.5.2010 19:44:14   
Anonimen
Preveriš tako, da odpreš embalažo in po njem podrgniš s prsti ... enostavno user posted image

Da je povsem dovolj, ker ga lahko spustiš skoraj čisto do nogic.

(odgovor članu pupika_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mutsy 4-rider
16.6.2010 21:47:34   
bambina07
V kompletu prodam:

1. voziček Mutsy 4-rider v barvi Silver Blue. Lastnosti: 4 kolesnik, sprednja kolesa vrtljiva za 360 stopinj, napihljive zračnice s priloženo tlačilko, penast ročaj nastavljiv po višini, 5-točkovni varnostni pas, športni del je možno obrniti v obe smeri, itd. Več si lahko preberete na http://www.mutsy.nl/products/4rider/options

fotke:
http://www4.slikomat.com/10/0616/wj-voziek.jpg
http://www4.slikomat.com/10/0616/ta5-voziek.jpg
http://www4.slikomat.com/10/0616/rt6-voziek.jpg

2. Mutsy košara v barvi Joey Silver (rabljena 3 mesece)

http://www4.slikomat.com/10/0616/sny-koara.jpg

3. Mutsy nakupovalna košara
4. adapterji za Maxi Cosi lupinico

Ob nakupu vam podarimo senčnik Pepeny UV 35+.
Voziček je bil kupljen januarja 2009 in bil v uporabi eno leto. Zelo dobro ohranjen. Posameznih delov ne prodajamo, samo komplet. Prevzem možen v Mariboru ali Ljubljani. Cena 400 evrov. Tel: 031 780 705

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mutsy 4-rider
25.6.2010 16:28:11   
Nikita_
Če katero zanima...
Prodam čisto novega Mutsyja (kupljen 24.6.2010), ogrodje single spoke next z usnjenim ročajem in športni del team cream (svetlo bež) barve. Ima napihljiva kolesa, športni del se obrača v obe smeri, lahko se poleže v ležeči položaj...
Prodam, ker je fant isti dan v Avstriji kupil voziček in imamo zdaj dva.
Info na simona1@siol.net

(odgovor članu bambina07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mutsy 4-rider
3.11.2010 13:53:13   
štrunfi
Če katera potrebuje dežno prevleko za košaro od Mutsyja jo jaz prodam, ker imam dve. (eno kupila, eno dobila). Čisto novo, zapakirano prodam. Cena 9 EUR.
Je pa super ta prevleka za zdaj, če malo rosi in tudi pozimi za sneg prav pride.
tel. 041 595 449

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?