|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dietni list
12.11.2010 13:04:04   
Lantea
Menda obstaja natančen dietni list, ki ga dobiš (menda le v LJ, v CE ne), ko ti potrdijo alergijo. Nama je zaenkrat še niso, mi je pa zdravnica svetovala dieto (brez mleka in jajc). Ima katera ta list iz katerega je lahko razbrati, kaj pri tej dieti lahko ješ, kaj ne? Bi se ga dalo dobiti? Menda so na ljubljanskem dietnem listu točno zabeleženi izdelki, ki jih lahko. Je to res?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dietni list
13.11.2010 15:55:18   
mamicaTaja
pošlji mi mail. Ti ji poskeniram in pošljem. user posted image

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dietni list
13.11.2010 16:14:51   
Sonček in poletje
Jaz sem ravno tako v Celju dobila list, kjer piše kaj smeš in kaj ne. Mi je pa tisti Ljubljanski veliko bolj všeč, ker je bolj natančen in piše tudi trgovine, kjer lahko kako stvar kupiš.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dietni list
14.11.2010 16:12:57   
KIARA2009
Živjo,

Ali bi lahko lepo prosim še meni katera poslala dietni list-Ljubljana?

Najlepša hvala in lp,

Ana

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dietni list
14.11.2010 20:36:21   
kralj matjaž
Jaz bi tudi prosila za dietni list - Ljubljana?
Hvala in lp!

(odgovor članu KIARA2009)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dietni list
15.11.2010 8:10:08   
.tojeto.
mamica Taja - tudi jaz sem ti na ZS poslala svoj mail s prošnjo za Dietni list. Najlepša hvala vnaprej.

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?