|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrci
17.3.2010 20:49:22   
natasarobi
Kje kupjete modrce? Grem v trgovino s spodnjim perilom - za mojo št. imajo 3 modele, vprašam za kaj drugega, potem pa mi potegne ven modrce za stare mame. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modrci
18.3.2010 7:19:09   
tascha
Zadnje čase jih kupujem večinoma preko kataloga Bon prix (lahko naročiš tudi preko neta). Imajo izbiro, pa ugodne cene, kvaliteta pa je tudi ok.user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modrci
18.3.2010 17:16:30   
natasarobi
Sem tudi gledala v bon prixu - eni so mi všečni, ampak sem enkrat nekje zasledila, da od tam robo ful čakaš in včasih ne dočakaš. So mi všeč tudi druge stvari, ampak ravno zaradi kao dolgega čakanja nočem nič naročit.


(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modrci
18.3.2010 17:20:25   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Sem tudi gledala v bon prixu - eni so mi všečni, ampak sem enkrat nekje zasledila, da od tam robo ful čakaš in včasih ne dočakaš. So mi všeč tudi druge stvari, ampak ravno zaradi kao dolgega čakanja nočem nič naročit.




u fejts... no pr men zdej en teden teče... bomo vidl kok še bo.

drugač odvisno od številke - jest mam d/e, kupujem v h&m, lisci, triumph... par lepih zadev sm dobila tut na gosposvetski (felina?), drugač pa ti svetujem namo, tm so tut prodajalke ful ok in ti pomagajo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modrci
19.3.2010 4:57:59   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Kje kupjete modrce? Grem v trgovino s spodnjim perilom - za mojo št. imajo 3 modele, vprašam za kaj drugega, potem pa mi potegne ven modrce za stare mame. user posted image


jaz si vse kupujem v New Yorkerju. Sicer se mi včasih zdi malo drago dat 10 € za tangice pa 16 € za modrček je pa res da so po 1 letu pranja v pralnem stroju še vedno takšni kot prvi dan, čipke se ne razcufajo, kost ne pade ven ....

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modrci
19.3.2010 12:21:16   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: punci

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Kje kupjete modrce? Grem v trgovino s spodnjim perilom - za mojo št. imajo 3 modele, vprašam za kaj drugega, potem pa mi potegne ven modrce za stare mame. user posted image


jaz si vse kupujem v New Yorkerju. Sicer se mi včasih zdi malo drago dat 10 € za tangice pa 16 € za modrček je pa res da so po 1 letu pranja v pralnem stroju še vedno takšni kot prvi dan, čipke se ne razcufajo, kost ne pade ven ....




Sam moje št. v New Yorkerju ne dobiš. In če bi dobila kvaliteten modrc po 16 EUR, bi skakala od veselja. Za kvalitetno D košarico in naprej ti potegnejo iz žepa kar lepe denarce.user posted image
Liscini modeli mi ne ustrezajo, večkrat kaj najdem pri Triumpf-u. Prijetno presenečenje je bil tudi en model po katalogu, ki ga nisem nikoli več našla. D košarico najdem tudi pri C&A, kjer imajo na zalogi tudi bolj všečne barve in modele v kombinaciji s hlačkami.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modrci
19.3.2010 13:00:56   
helloKitty
La Sensa in Intimissimi.user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Modrci
29.3.2010 18:46:16   
LoCa
moja sestra je vedno tukaj kupovala modrce večjih številk. ful so lepi, ful so kvalitetetni, in za razliko od večine velikih, narejeni za ženske z joškami k so tudi suhe. pa tudi druge cunje imajo.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Modrci
29.3.2010 20:43:55   
malania
Jaz jih kupujem v New Yorkerju in v H&M in sem zelo zadovoljna z njimi. user posted image
Na začetku najprej malo poizkusiš katera št. je prava, nato pa itq že veš...
Kupila sem lani enega od Lisce, dala full € zanj, pa mi ni toliko fajn kot tile, ki niti niso pretirano dragi.

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Modrci
29.3.2010 23:14:57   
Orchis
Zdele imajo v modni hiši zelo znižane modrce, tudi lisca, skinny, itd...user posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Modrci
29.3.2010 23:28:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: punci

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Kje kupjete modrce? Grem v trgovino s spodnjim perilom - za mojo št. imajo 3 modele, vprašam za kaj drugega, potem pa mi potegne ven modrce za stare mame. user posted image


jaz si vse kupujem v New Yorkerju. Sicer se mi včasih zdi malo drago dat 10 € za tangice pa 16 € za modrček je pa res da so po 1 letu pranja v pralnem stroju še vedno takšni kot prvi dan, čipke se ne razcufajo, kost ne pade ven ....



user posted image user posted image user posted image ... ojoj ... kaj bi potem rekla, če bi mogla za vsak klin*** modrc dat 50€ in več? Ja ta problem imam jaz s košaro 85H user posted image user posted image ... kupujem jih pa v Felini v BTCju v Hali A imajo do H košare ful lepe modrčke.

< Sporočilo je popravil Otika -- 29.3.2010 23:29:02 >

(odgovor članu punci)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Modrci
30.3.2010 8:16:03   
punci


[/quote]

user posted image user posted image user posted image ... ojoj ... kaj bi potem rekla, če bi mogla za vsak klin*** modrc dat 50€ in več? Ja ta problem imam jaz s košaro 85H user posted image user posted image ... kupujem jih pa v Felini v BTCju v Hali A imajo do H košare ful lepe modrčke.
[/quote]

o bože mili pa se ja zapufam user posted image mislim vsaka vam čast!  Ker jaz si res ne znam predstavljat dat 50 € za en modrc, meni je še za čevlje dat veliko 50 € ne pa en ubogi modrček, sploh pa ker jih imam celo zbirko doma+ tangice in  da bi bil vsak kos toliko vreden ajoj ajoj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Modrci
30.3.2010 12:52:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: punci

user posted image user posted image user posted image ... ojoj ... kaj bi potem rekla, če bi mogla za vsak klin*** modrc dat 50€ in več? Ja ta problem imam jaz s košaro 85H user posted image user posted image ... kupujem jih pa v Felini v BTCju v Hali A imajo do H košare ful lepe modrčke.

o bože mili pa se ja zapufam user posted image mislim vsaka vam čast!  Ker jaz si res ne znam predstavljat dat 50 € za en modrc, meni je še za čevlje dat veliko 50 € ne pa en ubogi modrček, sploh pa ker jih imam celo zbirko doma+ tangice in  da bi bil vsak kos toliko vreden ajoj ajoj.


Če mi najdeš modrc št. 85H do 20€ (seveda ne tak za stare mame), bom jaz najsrečnejši človek na svetu user posted image user posted image

(odgovor članu punci)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Modrci
19.4.2010 19:30:00   
zaspancek1
Otika, poglej na teh dveh straneh:

http://www.brastop.com/default.aspx
in
http://www.figleaves.com

Glede velikosti je tako, jaz imam npr. Triumphovo velikost 75G, anglesko (najvec imam znamke Fantasie in Freya, pa tudi Just Peachy) pa navadno 34F. Se pravi, da bi bilo 85H lahko 38 G (mogoce celo FF).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Modrci
19.4.2010 20:22:42   
Anonimen
Samo takole preko spleta modrce kupovat je meni čist preveč rizkantno. Sploh ko lahko probam po 5 različnih modelov, ki so si na videz zelo podoni, pa mi en super paše tadrugi pa niti pod razno ne ... najbrš bi morala reskirat pa probat ...

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
19.4.2010 22:40:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Modrci
19.4.2010 22:43:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: punci

user posted image user posted image user posted image ... ojoj ... kaj bi potem rekla, če bi mogla za vsak klin*** modrc dat 50€ in več? Ja ta problem imam jaz s košaro 85H user posted image user posted image ... kupujem jih pa v Felini v BTCju v Hali A imajo do H košare ful lepe modrčke.

o bože mili pa se ja zapufam user posted image mislim vsaka vam čast!  Ker jaz si res ne znam predstavljat dat 50 € za en modrc, meni je še za čevlje dat veliko 50 € ne pa en ubogi modrček, sploh pa ker jih imam celo zbirko doma+ tangice in  da bi bil vsak kos toliko vreden ajoj ajoj.


Če mi najdeš modrc št. 85H do 20€ (seveda ne tak za stare mame), bom jaz najsrečnejši človek na svetu user posted image user posted image



jaz ti pol jošk odkupim pa bova obe srečni (tvoj mož mal manj - moj pa zlouser posted image user posted image ) pri 75A sem kot petošolka

Verjemi, da imam tolk jošk, da komot keri 3 košarice šenkam pa se nikjer ne bo poznalo user posted image ... jaz sem koj za biznis user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Modrci
20.4.2010 8:43:25   
zaspancek1
Se ena, ki ponuja - tud zastonj par kosaric user posted image .

Kupovanja prek interneta sem se tudi jaz nekaj casa izogibala, potem pa mi ni preostalo drugega, ker nisem dobila nobenih kopalk (ce je ze modrc bil priblizno ok, pa so bile hlace prevelike...). Prvic sem narocila na podlagi tabel, pa ni bilo cisto ok, zato sem morala zamenjat. Na strani figleaves so pod nekaterimi modeli tudi mnenja uporabnic, ki so vcasih kar koristna. V glavnem sem potem nasla nekaj modelov modrcev in kopalk, ki so mi super in se jih zaenkrat drzim, druge modele pa testiram obcasno. Skratka - meni so super, tudi z menjavo nisem nikoli imela nobenih tezav, kvaliteta pa je milijonkrat boljsa od vsega, kar dobis pri nas. Res pa je pomembno, da najdes pravo stevilko in model. Ramenski obroc me sedaj resnicno obcutno manj boli kot prej. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Modrci
26.4.2010 9:35:43   
Sonyca
H&M definitvno:) mogoče se le en mičken raztegnejo po nekaj pranjih, tko da jih je najbolj kupiti na knapuser posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Modrci
26.4.2010 10:17:36   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

IZVIRNO SPOROČILO: punci

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Kje kupjete modrce? Grem v trgovino s spodnjim perilom - za mojo št. imajo 3 modele, vprašam za kaj drugega, potem pa mi potegne ven modrce za stare mame. user posted image


jaz si vse kupujem v New Yorkerju. Sicer se mi včasih zdi malo drago dat 10 € za tangice pa 16 € za modrček je pa res da so po 1 letu pranja v pralnem stroju še vedno takšni kot prvi dan, čipke se ne razcufajo, kost ne pade ven ....




Sam moje št. v New Yorkerju ne dobiš. In če bi dobila kvaliteten modrc po 16 EUR, bi skakala od veselja. Za kvalitetno D košarico in naprej ti potegnejo iz žepa kar lepe denarce.user posted image
Liscini modeli mi ne ustrezajo, večkrat kaj najdem pri Triumpf-u. Prijetno presenečenje je bil tudi en model po katalogu, ki ga nisem nikoli več našla. D košarico najdem tudi pri C&A, kjer imajo na zalogi tudi bolj všečne barve in modele v kombinaciji s hlačkami.


Meni pa edina modela trenutno, ki ju lahko oblečem sta Liscin minimizer in model Ana. Jaz si ne upam kupiti preko interneta. Moram obvezno probat user posted image . Cene so pa itak skoraj 40 eurov.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 26.4.2010 10:19:41 >

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Modrci
28.4.2010 8:27:53   
zaspancek1
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**

Meni pa edina modela trenutno, ki ju lahko oblečem sta Liscin minimizer in model Ana. Jaz si ne upam kupiti preko interneta. Moram obvezno probat user posted image . Cene so pa itak skoraj 40 eurov.


Tinkara78, ce placas 40 EUR, potem ne vem zakaj ne bi poskusila kaj cenejsega ali pa vsaj kaj kvalitetnejsega kupiti prek interneta. Lisca ima sicer lepe modele in tudi zadnjih par let vecje kosarice. Zal pa modeli in materiali za kosarico B nikakor niso primerni za eno F. Poleg tega pa vsaj meni Liscini modeli ne ustrezajo - velikost tiste kosti (oz. loka) je popolnoma enaka pri vseh kosaricah iste stevilke, povecali oz. poglobili so samo kosarico, kar pa vecini zensk z vecjim oprsjem ni ravno ok. user posted image  
Podoben modelu Ana je npr. model Fantasie Smoothing t-shirt bra, ki je meni neprimerno boljsi od Ane, cena pa je 22,40 GBP + 5,50 GBP postnine  - skupaj znese to okoli 32,30 EUR (na strani http://www.figleaves.com). No, da ne bo izgledalo, da delam reklamo za to stran - teh internetnih prodajaln v Angliji je ogromno (postnina je iz Anglije neprimerno cenejsa od kaksne Nemcije) in tudi cenejse se najdejo, so pa na zgornji objavljeni komentarji pri posameznih modelih, kar je vcasih kar koristno.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Modrci
26.9.2011 21:32:41   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Otika, poglej na teh dveh straneh:

http://www.brastop.com/default.aspx
in
http://www.figleaves.com

Glede velikosti je tako, jaz imam npr. Triumphovo velikost 75G, anglesko (najvec imam znamke Fantasie in Freya, pa tudi Just Peachy) pa navadno 34F. Se pravi, da bi bilo 85H lahko 38 G (mogoce celo FF).


Ekola ... sem se opogumila in bi nabavila modrčke iz prvega linka ... samo mi pri naročilu šteka, kljub temu, da smo 300% prave cifre s kreditne dol prepisali ... a ste imele ostale tudi kakšne težave pri naročanju?

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Modrci
27.9.2011 10:29:17   
zaspancek1
Pišuka, ko si se končno odločila user posted image , se pa pojavijo problemi... Sicer na tej strani še nisem naročila, sem pa imela probleme pri eni drugi, tudi angleški strani. Prodajalec mi je sporočil, da je nekaj narobe s kartico oz. naj še enkrat preverim vse številke. Seveda so bile številke prave, samo banka je nekaj zamutila in ni dala avtorizacije (oz. nekaj takšnega) in ko so naslednji dan spet poskusili, je šlo skozi vse brez problema.
Se pa spomnim, da sem imela težave tudi pri Nextu - ni in ni šlo (ne z Viso ne z Mastercardom), tako da sem potem obupala. Aja, za spletne nakupe večinoma uporabljam viso electron.

Kaj pa ti napiše oz. kaj ti javi?

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 27.9.2011 10:30:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Modrci
27.9.2011 10:32:58   
Anonimen
Če probava s kreditno napiše: "credit card has no debit/debt (neki od tega, se ne spomnim točno)", če pa probava z paypalom pa napiše, da ni mogoče opraviti nakupa, ker je košarica prazna, pa ni user posted image
Je pa tako da kartica 110% ni maxed-out, ker jo imava res samo za takale speltne nakupe.

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Modrci
27.9.2011 10:56:48   
zaspancek1
Hm, to se mi pa še ni zgodilo.user posted image Najbolje,da jim pošlješ mail in vprašaš kaj bi lahko to bilo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?