|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nursing bra
3.1.2011 8:51:27   
tanja1980
Pozdravljene,

me zanima če je ze katera naročala modrca s strani http://www.nursingbra-shop.co.uk/
Pri nas nikakor ne bom dobila modrca za dojenje, ker imam ze h kosarico, ki je v slo ni...
pa me zanimajo morebitne izkusnje, da se ne bom zafkrnla...
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nursing bra
3.1.2011 9:45:40   
Tretjedete
Ojla!

Poglej mogoče še tega http://www.da-da.si/node/20; je zelo hvaljen, tudi jaz ga imam in je res 1A... Je pa tudi do H oz. celo I, malo poglej po tisti njihovi tabeli...

LP

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nursing bra
3.1.2011 9:51:39   
tanja1980
hvala za pomoč ampak meni to nič ne pomaga...rabim namreč 75 oziroma 80 obseg...
ni problem dobit velikih modrcov v slo, če te je več skupaj, če pa si suh in mas ogromne prsi je pa to nočna mora....



(odgovor članu Tretjedete)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nursing bra
3.1.2011 10:07:47   
Binny
Jaz sem naročila, dostava brez problema, modrčki super.
Edino Anita 5049 sem morala zamenjati in vzeti manjšo številko.
Imam pa še Bravado original basic bra in body silk seamless ter Anita 5075 (bolj poletni, ker je tanek), ki pa vsi ustrezajo velikostim po tabelah.
Sem pa si prej natančno izmerila in na liscini strani preverila velikost.

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nursing bra
3.1.2011 11:21:54   
knedli
Sem naročila 2x in sem zelo zadovoljna. imam pa doma samo parkrat oblečen tale http://www.nursingbra-shop.co.uk/ShowDetails.asp?id=137.
v velikosti 80 DD. Prodam za 5€.

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nursing bra
3.1.2011 12:37:34   
zaspancek1
Poglej nekaj na to temo tu:
http://www.ringaraja.net/forum/m_5069820/mpage_1/key_/tm.htm

Sicer pa se baje da v trgovini Kepica (BTC, Hala A) naročit kakšen modrček znamke Anita - da ga potem lahko sama pomeriš.
Sicer pa je hitreje, če sama naročiš in potem pač pošlješ nazaj, če ne bo ok.

(odgovor članu knedli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nursing bra
3.1.2011 14:03:41   
tanja1980
ja hvala,

za kepico vem sem ze kupovala tam, sicer 80g, ki mi bo tokrat premaliuser posted image

in tudi tam imajo samo do določenih stevilk potem pač a blef naročis in moraš kupit, tuki lahko vsaj vrnes...sem ze naročila, bomo videli...

se sreča da obstajajo večja trzisca kot je slovensko, ker je res groza...bi blo lažje modrc dobit ce bi imela 20 kg večuser posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nursing bra
3.1.2011 15:22:21   
zaspancek1
To pa nisem vedela - sem bila tam samo enkrat, pa itak niso imeli moje številke. Jah, "srečnice" smo pač obsojene na kupovanje v tujini - po mojih izkušnjah je še največja izbira in najboljši modeli v Angliji.
Poglej mogoče še tu:
http://www.nursingbra.co.uk/index.htm
Za "normalne" čase tudi tu:
http://brastop.com/SearchPage.aspx?type=1&size=34F&brand=&colour=§ionid=&text=

Sicer pa jaz v štirih letih, odkar kupujem prek interneta, še nisem imela slabe izkušnje - brez problema sem tudi vrnila modrce (ali kopalke) in dobila povrnjen denar, če sem hotela. Sicer pa upam, da tu bo uspelo naročiti pravo številko že v prvo user posted image .

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nursing bra
3.1.2011 18:54:34   
benika
V Alisi ti ga naredijo po meri.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nursing bra
3.1.2011 20:01:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanja1980
... in tudbi blo lažje modrc dobit ce bi imela 20 kg večuser posted image

Verjemi, da ne ... jaz imam 85H pa je kupovanje modrcov moja nocna mora.

(odgovor članu tanja1980)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nursing bra
3.1.2011 20:12:04   
tanja1980
u hvala ti za linke...
je fajn vedet tud za sicer, jaz samo triumf kupujem in mi gre na zivce ker mam ze res skor cist vse modele, bi blo kdaj fajn se kaj drugega gor dat....

razne lisce in chantel, ki kao so v mojih stevilkah mi itak nikol niso prav...za moje pojme ne znajo delat modrčkov za velike joske:)))

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nursing bra
4.1.2011 8:37:09   
zaspancek1
Sicer je res pohvalno, da so začeli tudi drugi delati malo večje številke oz. košarice, samo to še vedno ni to. Model in material za košarico B ni in ne more biti ok tudi za npr. E! Tudi sama sem pred leti imela čisto vse Triumphove modele, ki so obstajali v moji številki (sem jih pred kratkim dala na Karitas, ker so še vsi skoraj nerabljeni), potem pa sem našla te angleške strani z  modrci in kopalkami, ki so narejeni samo za večje številke oz. košarice (od D dalje) in res videla razliko. Tudi Triumph se lahko skrije pred njimi. 
Drugače pa je malo morje teh online trgovin - sem kupila že pri ene desetih in dosedaj še nisem imela slabih izkušenj. Marsikdaj lahko najdeš tudi kakšne kode za popuste in tako tudi malo prišparaš.

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nursing bra
5.1.2011 21:54:51   
Poli_H
Pozdravljene,
jaz bom tudi potrebovala 95 G ali H... in koliko gledam po tej strani nursingbra-shop itd. in njihovo tabelo... Ali samo jaz vidim v tabeli Worldwide sizing da imajo Europske 90F največjo cifro? Oz. kako bi po tej tabeli naj našla mojo cifro?

Za vso pomoč se vam zahvaljujem user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nursing bra
6.1.2011 7:51:49   
zaspancek1
Obseg 95 je angleški 42 (mogoče tudi 44 - odvisno od znamke), košarica G pa je lahko enaka (sploh če gre za modrce nemške znamke Anita) ali pa malo malo manjša - angleška FF (če boš gledala na kakšni drugi strani).
Na tej strani poglej pod velikost 42 G (za velikost 95G) ali pa mogoče 44G (za velikost košarice H, je pa obseg tudi večji):
http://www.nursingbra.co.uk/index.htm
Anita ima npr. primerljivo velikost košarice s Triumphovimi, HotMilk tudi nekaj podobnega, kakšne druge angleške znamke pa imajo večje košarice.

(odgovor članu Poli_H)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nursing bra
6.2.2011 13:23:32   
superstar7
Jaz sem ga imela pa nisem imela problemov z iskanjem ker nisem tko obdarjena user posted image ampak mi ni nič posebnega ker se mi zdi da je enako z navadnim. Je mi pa dostkrat zbudil tamalo ko sm jo nehala dojit pa zapela nazaj gor se fino sliši v tihi sobici. hahahuser posted image drugače jih pa itak v vsaki trgovini s perilom prodajajo.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?