|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleče kosti?
4.8.2005 12:09:08   
malika
danes je 12 dan po porodu, pa se včasih komaj zbašem iz postelje, kavča, stola,...hodim lahko samo počasi,...
Porod je bil exspresen, šivana nisem nič :bravo:

A vas tudi vse boli/ vas je bolelo? In kako dolgo? Po prvem porodu se sploh ne spomnim, da bi čutila kaj podobnega :zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Boleče kosti?
4.8.2005 12:18:20   
tinčica
ja mene so boleli kolki ampak tako močno da sem morala nositi steznik, ponoči tud spala nisem sem se obračala ko vrtavka.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Boleče kosti?
4.8.2005 12:19:10   
darjatimci
Jaz sem imela vedno problem le s šivi.:zmeden2:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Boleče kosti?
4.8.2005 12:20:17   
malika
In kak dolgo je to trajalo :hudicek:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Boleče kosti?
4.8.2005 12:20:51   
mimica
Sicer sem rodila s CR, ampak kljub temu opažam, da me nenormalno bolijo kosti. Najprej me je bolela hrbtenica, potem noge, kolki in prsti na nogah tako da sem se ponoči, ko sem se malo spočila, komaj vstala iz postelje, enkrat se je celo zgodilo, da niti stopit nism mogla. Sedaj, dva meseca po porodu je sicer boljše, vendar ponoči se mi še vedno zgodi, da so prvi koraki težki ter boleči. Počutim se ko oma :)-. Upam, da bo kaj boljše, menim pa, da je to od pomanjkanja kalcija,ki ga sedaj potrebujem več, vendar pa ne upam preveč uživati mlečnih izdelkov zaradi krčkov pri :duda:.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Boleče kosti?
4.8.2005 12:55:47   
darjatimci
Malika je pa možno,da te bolijo kosti zaradi poroda,npr. medenica in kolki se vračajo v stanje pred nosečnostjo in ene to kar nekaj časa čutijo.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
4.8.2005 12:56:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Boleče kosti?
4.8.2005 13:01:43   
Anonimen
Malika, mene tudi vse boli, še prsti na rokah!!! Najhujše je zjutraj, potem pa se nekako popravi - ali pa se le jaz navadim na bolečino. Bolijo pa stopala, gležnji, kolena, kolki, križ, ramena, vse!! Skoraj vsi sklepi. Pa tudi moj porod je bil expres in brez šivov. Se tudi že sprašujem, kdaj me bo nehalo vse to bolet, ker sem kot kakšna babica, ko se dvigam iz stola, postelje, WC-ja... :)

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Boleče kosti?
4.8.2005 13:37:10   
ribica.
Zgleda da ene trpijo med porodom, druge pa po njem. Sama sem bila med prvimi

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Boleče kosti?
4.8.2005 18:06:06   
Naja31
Ja, se spomnim, da sem se po porodu pocutila kot da bi me vlak povozil. Vse me je bolelo. Celo telo. Midva sva bila zaradi zlatence 8 dni v porodnisnici in ko sva domov prisla je bilo ze malo bolje.

So me pa do nedavnega kolena grozno bolela. Zdaj je malo bolje.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Boleče kosti?
5.8.2005 21:53:36   
BokiMB
Mene so kolki po porodu ful boleli. Ne spomnim se več, kako dolgo, ker so me kasneje kosti bolele zaradi dojenja.

Čeprav te vse boli, se razgibavaj, pri meni je to pomagalo. Mogoče kakšne vaje za raztezanje.
Poskrbi za kakovostno prehrano, ker ti z dojenjem otrok potegne iz telesa številne pomembne snovi.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Boleče kosti?
5.8.2005 22:26:08   
lukec
Te bolečine so kar pogoste. Pri meni je porod trajal okrog štiri ure, kosti pa so bolele in bolele. V bolnici sem komaj dvignila nogo, da sem prišla pod tuš. Bolela me je predvsem medenica in vse okrog nje. Malo pomagajo vaje, ki jih pokažejo v bolnici, sicer pa čas celi...Pri meni so bolečine povsem popustile šele okrog drugega meseca.:zmeden:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?