|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvo trimesečje in spolnost
4.8.2005 10:06:31   
kataja
Pozdravljene nosečke!

Prosim povejte mi kako ste ve uredile tole zagato ali bolje zagatico prvih mesecev nosečnosti. Ker sem v fazi, ko se izredno slabo počutim (v 10. tednu) ves dan, poleg tega me bolijo prsi, gre mi na bruhanje, utrujena sem, da ne naštevam naprej, mi spolni odnosi ne pašejo. Seveda pa je tukaj bodoči očka, ki mu tovrstno crkljanje manjka. Ne vem, ali se bo to uredilo po prvih mesecih, ko mi ne bo več slabo in se bom bolje počutila.

Povejte mi!!:zmeden2:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvo trimesečje in spolnost
4.8.2005 10:14:53   
renan
Po prvih mesecih bo definitivno boljše. Tudi želja se ti bo spet povrnila.
Midva sva prve mesece bolj poredko, ampak takrat, ko sva, je slabost izginila.:) Seveda, se je pozneje vrnila...Izkoristi dneve ali dele dneva, ko ti bo malo manj slabo za cartlanje, pa boš videla, če ti bo tvoj dragi uspel poroditi željo za več...

(odgovor članu kataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvo trimesečje in spolnost
4.8.2005 10:16:24   
renan
Pa saj bo potrebno zdržati samo še kakšne tri tedne slabosti..:)

LP

(odgovor članu kataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvo trimesečje in spolnost
4.8.2005 10:27:53   
kaja29
jaz sem pa nekje brala, da na začetku ni dobro imeti spolnih odnosov a je to res?????????

(odgovor članu kataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvo trimesečje in spolnost
4.8.2005 10:34:37   
renan
Ni res. Edino, če imaš rizično nosečnost ali krvavitve.

(odgovor članu kataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvo trimesečje in spolnost
4.8.2005 17:26:55   
bobek05
Hmmmm.. meni je bilo ful slabo do 12t in v tem času sva bolj malo :zmeden2: - mi še na misel ni prišlo, da bi.. Pa je bil moj mož ful razumevajoč.. Potem je bilo malo bolje, na koncu pa me je spet vse minilo, saj sem se še komaj premikala, pa non stop sem bila na smrt utrujena.. Zdaj (7 tednov po porodu) pa bi ful - non stop... :ups:

Babica mi je še pred nekaj meseci zatrjevala, da ženska dobi željo po moškem po porodu, pa sem se ji samo smejala, zdaj pa.. :ups::ups::ups: Babica bo že vedela :)-:)-:)-

Pa obilo :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

LP Bobek

(odgovor članu kataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvo trimesečje in spolnost
5.8.2005 19:14:59   
smeško
Kar se tiče spolnih odnosov, ni panike.Midva jih imava od začetka nosečnosti, ko še nisem vedela, da sem noseča.Sam v prvih 3.mesecih je bolje biti pazljiv, saj je verjetnost splava.Partner naj bo bolj nežen kot ponavadi, pa bo vse OK.

9nebesa

(odgovor članu kataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvo trimesečje in spolnost
6.8.2005 23:29:44   
ninab
Lahko :sloncek: celo nosečnost, le 4 tedne pred porodom naj ne bi.

(odgovor članu kataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?