|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Freestyle 3XL
4.8.2005 21:37:59   
Kety
Ojla!

Vse, ki ga imate me zanima vase mnenje. Jaz bi ga ful kupila, mi je vsec, pa se lupinico od Maxi-cosi bova kupila, ki se tko fino skombinirata.

Moj :love: pa pravi, da mi bo pretezak za vsak dan in da pol nikamor ne bom hodila, ker ga ne bom mogla sam iz avta dajat in bi zato raje kupil kako marelico oz. nekaj na vizo ABC-design. A je res prestorast za vsak dan, pa za v trgovino??

Meni je ful super, ampak vseeno mi povejte kako je potem res v praksi!

Hvala in LP od mene!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Quinny Freestyle 3XL
4.8.2005 21:44:33   
lin
Jaz sem zelo zadovoljna z njim

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Quinny Freestyle 3XL
4.8.2005 22:05:59   
makica 05
je ful super, samo je res velik in težek. Če rolate ali veliko hodite po makadamu se splača, pa če imaste hišo da ti ga ni treba ne vem kam nosit.

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Quinny Freestyle 3XL
4.8.2005 23:26:01   
andrejaz
Jaz sem zelo zadovoljna z njim.
Po makadamu se zelo super obnese.
V trgovini se tudi obnese, edino v nekaterih manjših Mercatorjevih trgovinah ne moreš mimo blagajne zaradi širine vozička - no sej najbrž pol še marsikateri drug voziček ne more mimo.
Voziček pa ni tako težek, da ga ne bi mogla dvignit in dati v prtljažnik

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Quinny Freestyle 3XL
5.8.2005 9:25:19   
Anonimen
Mi smo tudi zelo zadovoljni z njim :bravo:
Prvi mesec smo imeli gor lupinco Maxi Cosi, zdaj ga pa kar v vozičku že vozimo okoli :bravo:

Res ima voziček 18 kil, ampak je pa super. Če imate hišo (ker ne vem, če bi ta voziček šel v vsako dvigalo :zmeden: ), če veliko hodite okoli, je definitivno vreden svojega denarja :bravo:

Jaz sem absolutno za ;)

(odgovor članu Kety)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Quinny Freestyle 3XL
5.8.2005 12:21:53   
lin
Pa še neki, jaz ga z lahkoto spravim v svojega Puntota

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Quinny Freestyle 3XL
5.8.2005 12:54:42   
Kety
Ja, midva sva v hisi in glede prostora ni panike, tudi avto imava karavana z ravnim prtljaznikom, tako, da ga samo ven potegnes (ga ni treba dvignit cez prag), tko da mislim, da ne bi bilo panike.

Se mi niti ne zdi tako drag, bi ga kupila v spletni trgovini soncek, kjer stane 80.000,00, cenejsi kot v BC. Pa se vecjo izbiro barv imajo. Kupila bi ga v Jeans barvi. A ima katera to barvo. Na soncku sem narocila tudi lupinico Maxi-cosi Cabrio Top line. Se mi zdi, da imajo res super ponudbo! Pa se direktor je fuuuul prijazen in ti gre ful na roko! Ne pa tko kot v BC, k so prodajalke kr neki sitne, ce jih kej prevec sprasujes!

LP Kety

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Quinny Freestyle 3XL
5.8.2005 12:59:48   
lin
A ni bil še pred kratkim v bc za 69.000?

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Quinny Freestyle 3XL
5.8.2005 13:54:57   
Anonimen
:ups:
mi smo dali zanj 105.000 :((

(odgovor članu Kety)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Quinny Freestyle 3XL
5.8.2005 15:15:34   
Kety
Ja, BC je imel akcijo v juniju, samo takrat se nismo vedeli, da bomo kupili ta vozicek, zdej je pa redna cena tam nekje 87.000,00 sit. Razlika je, upamo, da bo slo se kej dol, zato cakamo z nakupom. Itak imamo sposojen vozicek s kosaro od PP! Tko, da se nam ne mudi!

LP Kety

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Quinny Freestyle 3XL
8.8.2005 11:26:36   
ninocka
Midva mava to jeans barvo in moram rect, da je ful lepa. Jst sem hotla rdecga al pa bez, moj :love: pa temno modrega in se nikakor nisva mogla zment. Trgovka nama je pa skloz to jeans barvo ponujala in sva ji ene 10x rekla, da ne (jst sem si predstavljala barvo kavbojk) in pol je koncno moj lubi reku, da naj nama pokaze kaksna je in sva bla obadva ful presenecena in navdusena nad barvo in sva kupila.

Kar sva vozicek preizkusla, se nama je zdel ful OK (prazen), ful easy za vozit, potem sva dala pa not se necakinjo (1.5 l staro) in sva se njo mal furala okrog in je blo tud OK (se ona je bla navdusena ;) ). Mava pa tudi lupinico maxi cosi za prve mesece, nisva pa kupila kosare, ampak samo zimsko vreco (rok mam septembra) v Toys'r'us.

LP, :rozica:

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Quinny Freestyle 3XL
8.8.2005 18:45:30   
Kety
Ninocka, bom kar narocila barvo jeans na Soncku. V BC so mi dons rekli, da ta barva sploh ne obstaja vec, ker je kao lanski model. Ful so peki!!!

No, super ste, za tako dobre informacije!

Bom narocila!!

LP Kety

(odgovor članu Kety)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?