|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
6.8.2005 11:44:39   
mušica
Odločila sem se za nakup marele, zdaj pa me odhajajo dvomi, sploh katerega izbrat.
Ko opazujem mamice okoli sebe, vidim da se skoraj vse mučijo s temi vozički po trgovinah (ker se kolesa ne vrtijo), z eno roko jih redko katera lahko vozi, pa tudi luknje na cesti delajo tu in tam kakšni težave. Do zdaj sem imela voziček s velikimi napihljivimi kolesi(super zadovoljna) in tako bi tudi rada izbrala marelo, s katero bi lahko malega prevažala brez težav.

Katero izbrati? Drži, malo denarja malo muzike? vsi hvalijo Peg Perego, zdaj me pa res čisto odkrito zanima, če je res tako brezhiben in vreden tega denarja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
6.8.2005 12:43:57   
Marogica
Mi smo kupili rabljeno marelo, ker smo jo konec koncev zelo malo uporabljali, saj smo našega, ko je shodil, pustili kar dosti hoditi.
Će smo kam šli z avtom, vozićka s seboj nismo vzeli, ker smo zopet hodili. V trgovino smo se odpeljali z avtom, tam pa imajo tudi vozilke za otroke, še smo šli na sprehod, smo šli peš.....
Odvsino je seveda koliko je tvoja ta mala stara in če že hodi, pa tudi koliko ste kot družina mobilini.
Moje mnenje je, da za ta kratek čas, kar smo jo mi rabili, je bilo za malo denarja dovolj muzike.

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
6.8.2005 12:51:52   
Pi-kica 1
Kupila sem marelo, ki je bila v akciji v Baby centru firme Gordanni in sem super zadovoljna z njo. Kolesa se normalno vrtijo, zelo lahko jo je upravljati lz eno roko, voziček je lahek in se enostavno zloži. Res ni vzmetena, vendar jo uporabljamo le za po mestu, torej se vozimo le po asfaltu.
Tako da smo mi za malo denarja dobili muzike nad
pričakovanji.

LP

Pi-kica

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
6.8.2005 12:52:17   
lin
Zapp:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
6.8.2005 21:31:40   
lan
Zapp!!!:bravo:Res je lahko vodljiva marela in predvsem lahka in miniaturna,ko se jo zlozi.

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
6.8.2005 22:07:58   
*maja
Ja Zapp je res dobra marela, samo ima eno veliko napako :(, to da nima naklona.

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
6.8.2005 22:29:52   
andrejaz
tudi jaz sem za Zapp-a

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
6.8.2005 23:43:05   
Baldi
Naj najprej povem, da po dobri stari navadi vsak RR-ovec oz. bolje RR-ovka svojo malho hvali tako, da pazljivo preden se odločiš:).

Ker se konkretno zanimaš za marelo Peg Perego naj še jaz pristavim v piskerček. Če bi se lahko ponovno odločal, bi definitivno spet izbral voziček PP Pliko P3 Completo. In to iz preprostega razloga, ker je funkionalen, uporaben, dobro vodljiv,...in se skratka res dobro obnese.

Najpomembnejše pa je dejstvo, da se:duda: v njem dobro in varno počuti.

LP:pujs:

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
7.8.2005 8:49:34   
štumf
ppmatic, prevleka za dež je neprecenljiva

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
7.8.2005 11:44:39   
TARA in MAJ
ja Zapp:bravo:vendar če :duda:rad spi NE;)

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
7.8.2005 12:31:19   
mušica
Kateri model pa je Matic? V trgovini ga še nisem zasledila. je to starejši model? :zmeden2:
Kaj pa poleže se?

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
7.8.2005 23:15:38   
elizabeta p
Mi smo imeli marelo. V Leclercu smo kupili za 15000. Tak s streho in zaščito za dež. Sej za na avtobus pa to je bil super, ker je majhen. Ampak naš malček je ful pozno shodil-pri 18 mesecih in se je kar doasti vozil. V glavnem, voziček se je kar zvil. Tisti aluminijasti del spredaj pri gumi. Ko smo kupovali novega, so nam povedali v trgovinah, da je aluminij mehek in ker je otrok že večji in težji ni to nič čudnega.:zmeden:

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Lastnice vozičkov "marel" prosim za...
8.8.2005 13:59:54   
niki5
Jaz sem imela pri prvem PP matic. Dežna prevleka res prav pride, ampak to je pa tudi vse. Meni te vozički enostavno niso dobro vodljivi. Jaz se vedno bolj nagibam k nakupu Zapp-a, čeprav mi cena ne odgovarja preveč :zmeden2:

(odgovor članu mušica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?