|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrčk za dojenje
7.8.2005 18:36:23   
andrejalj
En problem imam....
Celo nosečnost se mi dojki niso ne vem kako povečali, tudi sedaj nista ne vem kaj veliki kljub 36t nosečnosti in še vedno nosim tiste modrčke, ki sem si jih kupila v preteklosti in so mi bili preveliki. Sedaj me pa zanima kako je z dojkami po porodu. Sama bi rekla, da ni nujno, da se mi toliko povečajo, da bi rabila dve/tri št. večji modrčk, kot to pravi večina in sedaj ne vem kaj naj kupim, bi pa imela modrčk za dojenje, ker se mi zdi praktičen.
Sem jih gledala včeraj v Mullerju (tam so najcenejši) in imajo izredno slabo izbiro zame- kar je logično, ker bi rada kupila košarico B, C mi je kr grozno prevelika (košarica B mi je še sedaj malenkost prevelika)...
Sicer pa koliko je sploh nujno imet tudi ta 'pripomoček', ker konec koncev ga gre po parih dnevih :love: kupiti?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Modrčk za dojenje
7.8.2005 19:18:03   
Lunca1
Jaz ga na tvojem mestu še ne bi kupovala. tudi meni se med nosečnosti niso skoraj nič povečale. Sem nosila 85C, potem sem si pa rekla, da bom kupila eno košarico večji se pravi 90D. Rezultat: tudi po porodu se niso ne vem kako povečale in sem morala kupit manjši moderc.

Pojdi skupaj s tvojim pomerit modrčke, da bo vedel kakšne modele si gledala in pomerjala, potem naj ti pa potrebi prinese večjega ali enako velikega. za vzorec imaš pa itak svojega. pa ne pozabi, da boš najbrž noter nosila še blazinice.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Modrčk za dojenje
7.8.2005 20:10:59   
Anonimen
Tudi jaz ti svetujem, da ga ne kupuj prej.
Meni se tudi med nosečnostjo niso nič povečale (imela sem 75B). Pa sem si veselo kupila modrček 80B, ker sem mislila, da bo to dovolj....a glej ga :hudicek: , sem morala mojega poslat po porodu po modrček št. 90C in 90D :ups:

Ali si pa potem zmeri obseg pod prsmi in obseg prsi in tiste tete v Mullerju bi že morale vedet, katera št je to :bravo:

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Modrčk za dojenje
7.8.2005 21:09:58   
lex
Jaz sem mela prej 75 B in sem si v La vie kupla enega 80 B (me je trgovka na t.....) za 6 čukov zdaj mi je pa premali :hudicek: in imam 90 B

Če boš imela tega (je vinsko rdeč), ti ga prodam za 4 čuke - ampak po porodu, ko boš vidla kako št. boš mela.
Piši na privat:)

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Modrčk za dojenje
7.8.2005 21:22:58   
PBJ
Jaz sem prej imela košarico A, potem sem si en mesec pred porodom kupila B in je sedaj čisto OK.
Je pa sigurno odvisno od vsake posameznice, koliko se ti povečajo. Meni so se najbolj povečale 10. dan po porodu.

Fino je če si kupiš takega, ki je dovolj elastičen...

lp

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Modrčk za dojenje
8.8.2005 0:23:18   
ribica.
Rajš počaki, ker nikakor ne moreš vedet kolk ti bodo prsi narasle. Jaz sem zase uganila, čeprav je bilo tri dni po porodu, ko sma odhajale domov grozno. Kot da sem čez noč postala pamela andersen.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Modrčk za dojenje
8.8.2005 11:25:04   
andrejalj
Ja ja....res je najpametneje da počakam, ker ne morem vedeti kako in kaj....ali bo bum ali pa tko kot je.... Bom raje:love: podučila kaj pa kje je potrebno kupiti...

Hvala za mnenja...

andrejalj

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?